koltuk altında şişlik

agustos72

RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
11.391
10.451
merhaba 4-5 ay önce sol kol ve bacak uyuşması ve koltuk altında şişlik sebebiyle doktora gittim. şişlikten dolayı kanser olabilir diye korktum. akciğer filmi çekildi, kan testi yapıldı, ve o şişliğe ultrasonla bakıldı. çok şükür bi şey çıkmadı. basit bi yağ bezesi, mikrop kapmış olabilir dedi. hatta senin hiç bişeyin yok mutlu yaşa mutlu öl dedi doktor :)
o günden sonra farkettimki adet dönemlerinde, adet belirtileri başlayınca yine oluşuyo adet başlayonca geçiyo. bugün yine çıktı adet dönemine var daha. doktor bişey yok dedi diye pek umursamamaya çalışıyorum ama bi yandanda aklıma takılıyo korkuyorum hep kötü düşünüyoorum. hafif ağrısı var.
bide adet döneminde olunca, hamile kalabilmek için bi sürü ilaç kullandım. acaba bunların etkilerimi çıkıyo diyorum.
genel cerraha gitmiştim. yine aynı doktoramı gitsem, yada adet dönemi olduğu için kadın doğumamı, yoksa başka bi doktormu. testlerde bişey çıkmadığına göre yada gitmesemmi napsam bilmiyorum

raiin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2012
1.452
1.155
31
Adet donemi lenf bezleri sisebiliyo. Ayni sebeple gittim, doktor korkulacak bir sey yok ara ara olur dedi. Zaten doktora gitmissin korkma:)

bendimm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2013
5.013
9.109
Kasıkta olsa kadın doğuma yönlendirirlerdi mantardanda şişebiliyo

Ama koltukaltının regliyle neslakadı olabilir ters akım ?
Regl zamanı göğüsler şişiyor ya koltuk altına kadar sut bezleri var ondan oluyor demişti bana dr.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 297 gün geçti.

triskadan nagmeler

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2014
8.567
12.740
Regl zamanı göğüsler şişiyor ya koltuk altına kadar sut bezleri var ondan oluyor demişti bana dr.

Canım kötü bişey olsa devamlı lenf şişliği için dedim ben.

Devamlı ağrısız lenfte şişlik olsa ve bu kasıktaysa ilk iş ayaklara bakar dr mantar var mı diye yoksa kadın doğuma yollar o da genitalde mantar var mı diye yoksa enfeksyon hastalıklarına o bulsun nerede problem var.

Koltukaltında geçiçi şişlik varsa tabiki memeyle alakalı olabilir. Hatta koltukaltını çok sıkan şey bile yapabilir. Jilet kullanımı bile yapabilir

papyonkilikli

kulillah summe zerhum....
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
7.905
15.432
kil koku iltihabi bile olabilir. dr.endiselenme.demis ama icin rajat etmiyorsa baska bir dr agorun ama ladin dogumcubda seni gc yonlendirir

nanemolla3593

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2013
551
363
28
lenf bezlerınız buyuk ıhtımalle.dönem dönem oluyor bende de.ama bence ıhmal etmeyın bu devir de tedbırı elden bırakmamak lazım yınede dr a görunun ıcınız rahat etsın.

agustos72

Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
11.391
10.451
Simdiye kadar yoktu boyle bisey, durup durup cikmasindan dolayi endiselendim

agustos72

Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
11.391
10.451

agustos72

Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
11.391
10.451
Benim koltuk altımda da ter kanalı iltihabı oluyor sık sık. Çok terleyen biriyseniz böyle bişey de olabilir.
Evet terlemeden cok rahatsizim, deodorant kullanmi yapar diyo nette. Ama deo hic kullanmam karbonat kullaniyorum. Seninki agri yapiyomu