koltuk altında şişlik

agustos72

Mucizem kızım 💕
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
13.684
14.339
merhaba 4-5 ay önce sol kol ve bacak uyuşması ve koltuk altında şişlik sebebiyle doktora gittim. şişlikten dolayı kanser olabilir diye korktum. akciğer filmi çekildi, kan testi yapıldı, ve o şişliğe ultrasonla bakıldı. çok şükür bi şey çıkmadı. basit bi yağ bezesi, mikrop kapmış olabilir dedi. hatta senin hiç bişeyin yok mutlu yaşa mutlu öl dedi doktor :)
o günden sonra farkettimki adet dönemlerinde, adet belirtileri başlayınca yine oluşuyo adet başlayonca geçiyo. bugün yine çıktı adet dönemine var daha. doktor bişey yok dedi diye pek umursamamaya çalışıyorum ama bi yandanda aklıma takılıyo korkuyorum hep kötü düşünüyoorum. hafif ağrısı var.
bide adet döneminde olunca, hamile kalabilmek için bi sürü ilaç kullandım. acaba bunların etkilerimi çıkıyo diyorum.
genel cerraha gitmiştim. yine aynı doktoramı gitsem, yada adet dönemi olduğu için kadın doğumamı, yoksa başka bi doktormu. testlerde bişey çıkmadığına göre yada gitmesemmi napsam bilmiyorum

Valla benim de ara sıra regle yakın şişiyor bilmem niye.

Doktor endişelenmeyin demiş bence endişelenicek bir durum yok.

Adet donemi lenf bezleri sisebiliyo. Ayni sebeple gittim, doktor korkulacak bir sey yok ara ara olur dedi. Zaten doktora gitmissin korkma:)

Regl zamanı göğüsler şişiyor ya koltuk altına kadar sut bezleri var ondan oluyor demişti bana dr.

Canım kötü bişey olsa devamlı lenf şişliği için dedim ben.

Devamlı ağrısız lenfte şişlik olsa ve bu kasıktaysa ilk iş ayaklara bakar dr mantar var mı diye yoksa kadın doğuma yollar o da genitalde mantar var mı diye yoksa enfeksyon hastalıklarına o bulsun nerede problem var.

Koltukaltında geçiçi şişlik varsa tabiki memeyle alakalı olabilir. Hatta koltukaltını çok sıkan şey bile yapabilir. Jilet kullanımı bile yapabilir

kil koku iltihabi bile olabilir. dr.endiselenme.demis ama icin rajat etmiyorsa baska bir dr agorun ama ladin dogumcubda seni gc yonlendirir

lenf bezlerınız buyuk ıhtımalle.dönem dönem oluyor bende de.ama bence ıhmal etmeyın bu devir de tedbırı elden bırakmamak lazım yınede dr a görunun ıcınız rahat etsın.

Simdiye kadar yoktu boyle bisey, durup durup cikmasindan dolayi endiselendim

Bence o ilaçları veren doktora gidip bir sorun. İlaçları değiştirsin veya öneride bulunsun.

Bence o ilaçları veren doktora gidip bir sorun. İlaçları değiştirsin veya öneride bulunsun.
sanırım hamile kalmak için kullandığım ilaçları diyosun heralde. en son 1 yıl önce kullandım. şu an bişey kullanmıyorum. eskiden kullandıklarımın etkisimi çıkıyo acaba diye düşünüyorum işte kendi kendime hormonlu iğneler olduğu için

Dogum yaptıktan sonra gögüslerim asırı sisti süt doldu aynı sekilde koltuk altımda da bi sislik oldu
Doktora gittim ve dediki insanlarda tam hatırlamıyorum ama 5 adet meme dokusu bulunur
Hepsi söner sadece gögüste 2 tane kalır
Süt dolmaya başlayınca senin koltuk altındaki meme dokusuda şismis hic korkma kendi kendine iner dedi ve aynen öyle oldu

Dogum yaptıktan sonra gögüslerim asırı sisti süt doldu aynı sekilde koltuk altımda da bi sislik oldu
Doktora gittim ve dediki insanlarda tam hatırlamıyorum ama 5 adet meme dokusu bulunur
Hepsi söner sadece gögüste 2 tane kalır
Süt dolmaya başlayınca senin koltuk altındaki meme dokusuda şismis hic korkma kendi kendine iner dedi ve aynen öyle oldu
ama ben doğum yapmadım

X