Koltuk altindaki istenmeyen kötü koku

Karbonatın bu marifetini hiç duymamış olabilirsiniz
Mutfakların vazgeçilmezi Karbonat şimdide vücudumuz için vazgeçilmez bir ürün
Duş esnasında 1 paker karbonatı koltuk altı ve terleyen diğer bölgelere peleeng yaparak kullanıyoruz ve duruluyoruz .
Gün içerisinde aşırı terleme ve koku olursa yine bir firca yada parnaklarimiz ile koku ve ter oluşan bölgeye sürüp bırakıyoruz durulamaya gerek yok ama ciltte yanma kızarıklık tahriş olursa durulayın
Kullandıktan sonra lütfen sonucları yorumda benimle paylaşın 😉
Karbonatı tek başına kullanmıyorum. Karışım olarak yaptım ve her gün temiz vucuda sürüyorum. Beyazlattı ve koku gitti. 2 aydır düzenli kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim

Ne kadar lavanta, hindistan cevizi yağı, karbonat katıyorsunuz ölçüleri yazabilir misiniz?
Ben goz karari koydum acikcasi.hindistan cevizi yagina macun gibi olacak sekilde karbonat doktum bes on damlada lavanta yagi damlatip iyice karistirdim.yazin sivi oluyor h.cevizi yagi dolapta saklayin yazmislar ama ben dolaba koymadim.tarifi kk dan aldim.aslinda misir nisastasi da yazmislar ama onu unutmusum ben koymadim ne ise yariyor bilmiyorum da.tam olcusu su sekildeymis;

Kızlar yazın Deodorant kullanmak isterseniz test edip onayladığım tamamen doğal içerikli deodorantımın tarifini paylaşıyorum. 10 gündür kullanıyorum aşşırı memnunum :)
MALZEMELER
2.5 ölçek hindistancevizi yağı
1 ölçek mısır nişastası
1 ölçek karbonat
eğer seviyorsanız uçucu yağ
karbonat ve nişastayı karıştırıp yağı ekleyın. iyice prüzsüz olsun. yazın dolapta bekletin çünkü yağ eriyor

Ben goz karari koydum acikcasi.hindistan cevizi yagina macun gibi olacak sekilde karbonat doktum bes on damlada lavanta yagi damlatip iyice karistirdim.yazin sivi oluyor h.cevizi yagi dolapta saklayin yazmislar ama ben dolaba koymadim.tarifi kk dan aldim.aslinda misir nisastasi da yazmislar ama onu unutmusum ben koymadim ne ise yariyor bilmiyorum da.tam olcusu su sekildeymis;

Kızlar yazın Deodorant kullanmak isterseniz test edip onayladığım tamamen doğal içerikli deodorantımın tarifini paylaşıyorum. 10 gündür kullanıyorum aşşırı memnunum :)
MALZEMELER
2.5 ölçek hindistancevizi yağı
1 ölçek mısır nişastası
1 ölçek karbonat
eğer seviyorsanız uçucu yağ
karbonat ve nişastayı karıştırıp yağı ekleyın. iyice prüzsüz olsun. yazın dolapta bekletin çünkü yağ eriyor
Hahahha ya bu benim paylaşımım 🤣🤣🤣 diyorum çok tanıdık geldi

Bende lazerden sonra koltuk altı kokusunu sorana çok denk geldim lazer yaptırdıktan sonra bir çoğunda bu şikâyeti duydum ve tavsiye ettiklerim inanılmaz memnun kaldı 🤗
Aaaa lazerden oldu demek kiii :skandal:

Benim terim hiç kötü kokmazdı çünkü 2 3 senedir kötü kokmaya başladı neden diye düşünüyordum

X