Koltuk altınızı neyle ve nasıl alıyorsunuz?

prense_s

'küçüğüm..'
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011
726
10
evet arkadaslar bır sorum olcak buna benzer konular acılmıs olabılır koltuk altınızı neyle ve nasıl alıyorsunuz paylasırmısınz daha once makıne ıle alıyordum fakat bır haftaya kalmaz cıkıyolar kackere aldıgım bellı degıl kuafre gıttım bıkere cok memnun kaldım ama gıdemıyroum artık:KK47: kendım almam gerekıyor normal agdayla denıyorum hem canım cok acıyo hemde almıyo arkadaslar kuafordekı yesıl agda ne oluyor oylede bulamıyorum sız nasıl alıyorsunuz tavsıyelerınzzz ??:KK6:

Sir ağda alabilirsin sıcak suda ısıtıp da bandıyla ve spatulasıyla kullanabilirsin başlarda zorlanırsın ama sonra alışırsın makineyle zordur :KK66:

ben epilatörle alıyorum çok da memnunum ama bu benim makinem çok iyi o yüzden =) 8 ay öncesine kadar tarihi eser bi philips kullanıyodum çok tahriş ediyodu hepsini de alamıyodu ve kırıyodu ama 8 aydır braun silkepil 7681wd kullanıyorum çok iyi ne tahriş ne bişey ve hepsini kırmadan alıyo ve uzun süre pürüzsüz kalıyo...

biraz reklam gibi oldu pardon :KK70: ama cidden çok memnunum belirtmek istedim =)

ben epilatörle alıyorum çok da memnunum ama bu benim makinem çok iyi o yüzden =) 8 ay öncesine kadar tarihi eser bi philips kullanıyodum çok tahriş ediyodu hepsini de alamıyodu ve kırıyodu ama 8 aydır braun silkepil 7681wd kullanıyorum çok iyi ne tahriş ne bişey ve hepsini kırmadan alıyo ve uzun süre pürüzsüz kalıyo...

biraz reklam gibi oldu pardon :KK70: ama cidden çok memnunum belirtmek istedim =)

ışıklı olanını kullanıyorum ben nie memnun değilsem :KK11:
makina iyi bencede koltuk altına ama yeşil gibi renk kalıyor ona özüm bulamadım

Epilatörle ya da sir ağda takımım var sesunun onunla alıyorum benim pek kıllarım çıkmıyor şanslıyım o yüzden :)

Epilatörle alıyorum,uzun süre idare ediyor beni
Epilatörün markasıyla,modeliyle alakası olcağını zannetmiyorum,yeni olan her makine güzel ve temiz alır diye düşünüyorum
Bende bu ay hafif bi yeşil,kararma gibi bişey sezdim önlem alacak bişey yok mu acaba ?

sir ağda kuaföre aldırıyorum oh miss gibi oluor:KK53:

ay kuaföre gitmeden bir yol sormuşsun sanırım afedersin tatlım.MAkinesi var sir ağdanın bir iki yapınca alışıyormuşsun ona da dene derim :KK66:

Son düzenleme:
lazer epilasyona gittiğim için cok azaldı ayda bir kez jiletle alıyorum

X