Dövme Koltukalti kararmasina ten rengi dövme

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Yani ahaha guldum vallaa buna ama oranın öyle olduğunu soyliyim ona dinimi evlenmeden kabul ederse öyle etsin
Kabul etmelik bir durum yok. Lütfen kendine karsi daha sevgi dolu olmaya calis. Senden 1 tane var bu dunyada. Her seyinle biriciksin. Koltuk altlarina sevgi gostermeyi dene. Gercekten bunu yap. Zamanla sana da normal gelecekler.

Ya gerçekten çok tatlısın teşekkür ederim allah razı olsun senden o kadar güzel moral versinki bana
Eminim ki kara bile değildir. Kimsenin seni elestirmesine izin verme. Bir sey diyen olursa ben böyle cok mutluyum bedenimi seviyorum de. Sen boyle dersen kimse konusmaya cesaret edemez. En ufak elestirinde sanki marifetmis gibi herkes her seyi soyler. Kendinle barıştığın an her sey o kadar guzellesiyor ki. Durup durup yuksek sesle kendimi cok seviyorum de. Omzundan bi tane öp😄 kendini kimseyle kiyaslama. Kiyas ettigin kisinin sadece gördüğün kadarini biliyorsun. Boyle düşün.

Bir de cevap verirken cevapla butonunu kullanirsan bildirim gelir. Kesintisiz iletişiriz🤣

Eminim ki kara bile değildir. Kimsenin seni elestirmesine izin verme. Bir sey diyen olursa ben böyle cok mutluyum bedenimi seviyorum de. Sen boyle dersen kimse konusmaya cesaret edemez. En ufak elestirinde sanki marifetmis gibi herkes her seyi soyler. Kendinle barıştığın an her sey o kadar guzellesiyor ki. Durup durup yuksek sesle kendimi cok seviyorum de. Omzundan bi tane öp😄 kendini kimseyle kiyaslama. Kiyas ettigin kisinin sadece gördüğün kadarini biliyorsun. Boyle düşün.

Bir de cevap verirken cevapla butonunu kullanirsan bildirim gelir. Kesintisiz iletişiriz🤣

Şimdi anladım instagram hesabımı ekleyebilirsin istersen tanıştığıma çok memnun oldum .. hesabim

Son düzenleyen: Moderatör:
koltuk altı dövme modelleri

koltuk_alti_kararmasina_Dovme_modelleri.jpg
koltuk_alti_dovme_modelleri_2020.jpg
koltuk_alti_dovme_modelleri.jpg

Dövme nedir, dövmez olmaz. Madem böyle birsey istiyorsunuz, bb glow yaptirin. Onunda olup olmayacagindan emin degilim ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
X