Çatlaklar Kombucha sanırım mucize!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Annem mantarından kendisi üretiyor.Piyasadan suyunu alanlar fayda görmeyebilirler.Kimblir içine ne koyuluyor.Saf kombu koyduklarını zannetmiyorum.Mutlaka içine su karıştırıp etkisini azaltıyorlardır.Göz yanılsaması olsa çukurluklar gitmez.Gerince bile belli olmuyor.Dermorollerlerın deldiği yerler artık yeni deri delmediği yerlerde nokta nokta çok az var

Annem mantarından kendisi üretiyor.Piyasadan suyunu alanlar fayda görmeyebilirler.Kimblir içine ne koyuluyor.Saf kombu koyduklarını zannetmiyorum.Mutlaka içine su karıştırıp etkisini azaltıyorlardır.Göz yanılsaması olsa çukurluklar gitmez.Gerince bile belli olmuyor.Dermorollerlerın deldiği yerler artık yeni deri delmediği yerlerde nokta nokta çok az var

kız, kaç kere? ne sıklıkta yaptın ?diye 3. soruşum olcak hala cevap vermedin unutuyo musun napıyosun :KK1:

Son düzenleme:
Ben saf alkolle cildimi temizleyip ondan sonra roller yapıyorum.Daha sonra tekrar alkolle silip kombucha sürüyorum.Pamuğu çaya batırıp pamukla cildime sürüyorum.Roller yüzlerce kanal açıyor mikrop kapmaması lazım.Kombucha yanma hissi yaratabilir.İçinde asit ve fermantasyondan meydana gelen alkol var.Ben acynelys ile soydurduğumda su falan akarken cildimdenn sanki üstüne limon sıkmış gibi acıtıyordu.Anestol sürerek kullanabilmiştim.Rollerdan sonra biraz yanıyor o kadar.Ama dediğim gibi cildi dezenfekte etmek önemli

kullanmadan önce alkol kullanmasakta olur mu? bide dermaroller ı nerden aldın?

bu çayı kullanıp memnun kalan varmı arkadaşlar?
bizde ona göre alalım

Ne amaç ile kullanacağına bağlı bence ben çayı ilk başladığımda beyındeki adenom için hayal ettim vucuttaki kitleleri kuculttüğü yazıyordu sonra yuzume falanda denedım şaşırdım ama en şaşırtıcı olanı beloc ılaç kullanıyordum 2 yıldır kalp ritm bozuklugundan bır sure sonra farkettımkı benım carpıntım olmuyor ılacı gun asırıya ındırdım yıne bısey yok ve son 2 hafta yada daha fazladır ilaç kullanmıyorum ve hiç çarpıntım yok inşallah beyındeki adenomada faydası olacak diye dusunuyorum ve ben tüm bu gelişmeler uzerıne belediye ve tarım mudurlugu ıle görusup bu çayın tarım bakanlıgı onayını çıkartma hakkında bılgı aldım inşallah sene sonunda resmı ve tarım bakanlıgı onaylı çay ve kulturlerım olacak.Derdıne derman arayan kım varsa rabbım yar ve yardımcısı olsun.Nelere paralar dökuyoruz en azından rıskı yok dıye dusunerek başlamıstım ben allah yuzume baktı.

bende çatlaklar için kullanmak istiyorum
nerden temin edebilirim ve yapılışını ayrıntılı bir şekilde anlatabilirmisiniz :44:

Arkadaşlar size kombucha mantarı isteyenler bana mesaj atsınlar demiştim fakat sitede yeni olduğum için mesajlarınıza cevap yazamıyorum size yardımcı olabilmek için xxxxxx adresinden bana yazabilirsiniz....

rica etsem bana da mail atar mısın. xxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne amaç ile kullanacağına bağlı bence ben çayı ilk başladığımda beyındeki adenom için hayal ettim vucuttaki kitleleri kuculttüğü yazıyordu sonra yuzume falanda denedım şaşırdım ama en şaşırtıcı olanı beloc ılaç kullanıyordum 2 yıldır kalp ritm bozuklugundan bır sure sonra farkettımkı benım carpıntım olmuyor ılacı gun asırıya ındırdım yıne bısey yok ve son 2 hafta yada daha fazladır ilaç kullanmıyorum ve hiç çarpıntım yok inşallah beyındeki adenomada faydası olacak diye dusunuyorum ve ben tüm bu gelişmeler uzerıne belediye ve tarım mudurlugu ıle görusup bu çayın tarım bakanlıgı onayını çıkartma hakkında bılgı aldım inşallah sene sonunda resmı ve tarım bakanlıgı onaylı çay ve kulturlerım olacak.Derdıne derman arayan kım varsa rabbım yar ve yardımcısı olsun.Nelere paralar dökuyoruz en azından rıskı yok dıye dusunerek başlamıstım ben allah yuzume baktı.

çok sevindim Allah şifa versin inşaAllah.
siz bu çayı antalyadan getirtmişsiniz sanırım.oraya nasıl ulaşabilirim.
bir de çatlaklarınıza da faydası oldu mu

Ben kulturu getırttıkten sonra çoğaltabılme şansımda oldu kulturu aldıgım kısı aılemın tanıdıgı kısılerdı.Benım çatlagım olmadıgı ıcın deneyebılme şansım hıc olmadı esımın tırnak mantarına(mantar olup olmadıgınıda bılmıyoruz tırnakları tırtık tırtık ve yumusak)denedık hem ıctı hemde surerek kullandık.Ben cıldıme surmeyı denedım sıvılcelerımı kuruttu ama normalde sıvılcesı olan bırı degılım kolay kolay cıkmaz bende sıvılce.Benım amacım dedıgım gıbı vucuttakı kıtlelerı ve tumorlerı kucultuyor olması ıdı yazın sonunda emarlarım cekıldıgınde görecegım bır faydası olup olmadıgını cunkı 11-12 yıldır hıc kuculme olmayan bır hıpofız adenomum var.Ve kalp sorunuma ıyı geldı cok ama cok mutlu ettı buda benı belkı zaman ıcınde kullandıkca daha guzel faydalarınında farkına varırım ozellıkle heryerde belırten uzun vadede kullanılması cayın.

canım varda dermarollarım yok şu anda yazın başlıcam ben tedaviye okullar bitsinde

nightmarenights;
canım ya özelden bana bu konuyla ilgili bilgi verir misin ben msj atamıyorum henüz özelden.ve finallerim oldğuundan araştıramıyorum da sen uyguladın mı neymiş nasılmış.ben antalyadayım burdan alayım ama ne olduğunu anlamadım bile.

slm arkadaşlar ben bu çayı yaklaşık bir senedir içiyorum. benim psikolojik sorunlarım vardı ve ilaç kullanıyordum bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldım ve kullandım bana inanılmaz enerji verdi içeriğini incelediğimde b vitamini bakımından çok faydalı olduğunu okudum,herşeyden ötesi çok sık ağrıyan baş ağrılarım şükürler olsunki düzeldi.kanser hastaları bile bu ürünü çok rahat kullanabiliyormuş....

Çatlak için kullanan kısıler yorumlarını neden bızden esırgıyorlar anlamadım.Cilde faydası oluyor ama çatlaklar ıcın tecrube edınemedım çatlağım olmadıgı için :KK43:

Kambucha.nın 2-3 yıllık beyazlaşmış çatlaklar için faydası olur mu kızlar ?
bir de lazer tedavisi uygulansa faydalı olur mu ?
ufff nefret ediyorum bunlardan.. ilk olarak 15 yaşımda oluşmaya başladıydı kırmızı kırmızıydı ama hiç geçmeyeceğini düşünememiştim. eğer böyle olacağını bilsem beyazlaşmadan önlemini alırdım :KK5:

Kambucha.nın 2-3 yıllık beyazlaşmış çatlaklar için faydası olur mu kızlar ?
bir de lazer tedavisi uygulansa faydalı olur mu ?
ufff nefret ediyorum bunlardan.. ilk olarak 15 yaşımda oluşmaya başladıydı kırmızı kırmızıydı ama hiç geçmeyeceğini düşünememiştim. eğer böyle olacağını bilsem beyazlaşmadan önlemini alırdım :KK5:

canım konunun sahibininde öyle çatlakları vardı ve geçtiğini söyledi

profiline baktım uzun zamandır girmemiş siteye. keşke girse tekrardan bizi daha çok aydınlatsa yaa.. bir de bu kambucha nerde bulunur ki canım ?

sayfalara bakarsan yazdığı cevapları görebilirsin, bilmiyorum ki bizim bi akraba arkadaşından almış bende ondan almayı planlıyorum ama hala onda duruyo mu bilmiyorum

X