Komşu sesi

Orman perisi olsam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
1.430
2.574
37
Hanımlar herkese iyi günler . Son haftalarda bir sorun var . 32 dairenin olduğu bir apartmandayım . Pek kimseyi tanımıyorum . Hangi komşu bilemiyorum . Bir kadının bağırma sesleri gelip duruyor . 12 yıldır burdayım . İlk defa böyle bir şey oldu . Yeni taşınan birileri olduğunu düşünüyorum . Seslere bakılırsa cinsellik gibi . Daha ayrıntı yazmayacağım .haftada Bazı günler Gece gündüz devam ediyor . 5-6 saatte bir ses tekrar ediyor ses duruyor sonra 5 saat sonra tekrar başlıyor . Hangi odaya geçsen duyuluyor . Annemle kalıyoruz . Bence o da sürekli duyuyor . Böyle şeylere karışmam tabi normalde ama eve misafirim geliyor , tamirci geliyor . Sesler onlara denk gelecek diye korkuyorum. İşin Aslı sinir oldum . İstediğinizi yaşayın ama tripleks müstakil geniş bahçeli evde yaşıyor gibi ses yapmak nedir . Medeniyet denen bir şey var .
Başına böyle bir durum gelen var mı ? Ne yapmak lazım ?

Son düzenleme:
Hanımlar herkese iyi günler . Son haftalarda bir sorun var . 32 dairenin olduğu bir apartmandayım . Pek kimseyi tanımıyorum . Hangi komşu bilemiyorum . Bir kadının bağırma sesleri gelip duruyor . 12 yıldır burdayım . İlk defa böyle bir şey oldu . Yeni taşınan birileri olduğunu düşünüyorum . Seslere bakılırsa cinsellik gibi . Daha ayrıntı yazmayacağım .haftada Bazı günler Gece gündüz devam ediyor . 5-6 saat ses duruyor sonra tekrar . Hangi odaya geçsen duyuluyor . Annemle kalıyoruz . Bence o da sürekli duyuyor . Böyle şeylere karışmam tabi normalde ama eve misafirim geliyor , tamirci geliyor . Sesler onlara denk gelecek diye korkuyorum. İşin Aslı sinir oldum . İstediğinizi yaşayın ama tripleks müstakil geniş bahçeli evde yaşıyor gibi ses yapmak nedir . Medeniyet denen bir şey var .

Komşularınızdan biri 18+ yetişkin içerikleri yüksek sesle izliyor olabilir.

İnternet platformlarındaki bazı dizi ve filmlerde de birden yükselen seslerin yer aldığı sahneler olabiliyor. Normal bir içerikte yer alan sahnelerden de kaynaklanabilir.

Hanımlar herkese iyi günler . Son haftalarda bir sorun var . 32 dairenin olduğu bir apartmandayım . Pek kimseyi tanımıyorum . Hangi komşu bilemiyorum . Bir kadının bağırma sesleri gelip duruyor . 12 yıldır burdayım . İlk defa böyle bir şey oldu . Yeni taşınan birileri olduğunu düşünüyorum . Seslere bakılırsa cinsellik gibi . Daha ayrıntı yazmayacağım .haftada Bazı günler Gece gündüz devam ediyor . 5-6 saat ses duruyor sonra tekrar . Hangi odaya geçsen duyuluyor . Annemle kalıyoruz . Bence o da sürekli duyuyor . Böyle şeylere karışmam tabi normalde ama eve misafirim geliyor , tamirci geliyor . Sesler onlara denk gelecek diye korkuyorum. İşin Aslı sinir oldum . İstediğinizi yaşayın ama tripleks müstakil geniş bahçeli evde yaşıyor gibi ses yapmak nedir . Medeniyet denen bir şey var .
Bir tek siz duymazsiniz herhalde başka komşularda duyar.Kim olsa rahatsız olur her gun çıglıklar duymaktan.Milletde utanma kalmamıṣ.

Komşularınızdan biri 18+ yetişkin içerikleri yüksek sesle izliyor olabilir.

İnternet platformlarındaki bazı dizi ve filmlerde de birden yükselen seslerin yer aldığı sahneler olabiliyor. Normal bir içerikte yer alan sahnelerden de kaynaklanabilir.
Kulaklık diye bir şey icat edildi takmalı öyleyse bir zahmet millet bunu duymak zorunda değil ki.Uyarmalılar bir şekilde.

O kadar da uzun süre 5..6 saat bazen gece gunduz valla ne biçim iş bu
Her gün değil haftanın bazı günleri oluyor ama bir başladı mı 5-6 saat aralıklarla oluyor yani 5-6 saat sürmüyor ama 20 dakika falan sürüyor ama çok yüksek bir ses . İnanılmaz . Herkes duyuyordur . Birinin uyarmasını bekliyorum artık . Biraz önce yine oldu . 7 yaşındaki yeğenim benimle müzik açtım hemen duymasın diye . Ama sesi baskılanmak çok zor . Gece uyandırıyor zaten ki ben derin uyurum her sese uyanmam .

Ne bu genel ev gibi mi kullanıyorlar garip 5-6 saat durmadan kim yapabilir yahu 😟 çok ilginç yani genelde gece duyulur bu gece gündüz durmadan olması da çok tuhaf geldi

Her gün değil haftanın bazı günleri oluyor ama bir başladı mı 5-6 saat aralıklarla oluyor yani 5-6 saat sürmüyor ama 20 dakika falan sürüyor ama çok yüksek bir ses . İnanılmaz . Herkes duyuyordur . Birinin uyarmasını bekliyorum artık . Biraz önce yine oldu . 7 yaşındaki yeğenim benimle müzik açtım hemen duymasın diye . Ama sesi baskılanmak çok zor . Gece uyandırıyor zaten ki ben derin uyurum her sese uyanmam .
Duvarlara vurun sağa sola her odaya gerekirse arsızlar kendilerine gelsin

Kimse umrunda olmayan tipler o zaman bunlar.Çoluk çocuk var ne düşünecekler böyle sesler duyunca.Şikayet edin kimmiş bunlar uyarın beklemeyin.Komşularla konuşun onlar ne diyor birlikte yaparsaniz daha iyi olur.

eskiden üst katta yaşayan bir teyze vardı haftada 3 gün torunu gelirdi kızı nöbet mi ne tutuyor diye çığlık çığlığa hadi o çocuğu anlarım çocuk ama kadın sürekli çığlık ata ata severdi yavrummmm oğlum diye böyle bi sevme yok koşu bandı gece dizi izlerken çalışır bir de 4 gün sevgilisi gelir tavşan gibi ikisi de çığlık çığlığa sevişirdi 🤣 bir gün gece 3 dayanamadım çıktım kapıya artık sus sus diye defalarca zaten bu konuda tartışma yaşadık polis zabıta çağırdım. onun üst katı karşısı boştu bu yüzden rahattı beni de genç diye umursamıyordu. bir de balkona çamaşır asar Islak ıslak o çamaşırların suyu benim camlara.... zaten yoğun çalışıyordum bir de her gece ya onun anıra anıra çocuk sevvmesine ya da çığlık çığlığa seks yapmasına şahit oluyordum. apartman grubuna yazdım ben de rezil olsun diye sonra da ev sahibine şikayet ettim o da çıkardı kadını. terbiyesiz bir de bana canın mı çekti noldu diyordu. görsen otobüste yer verirsin

O kadar ses cinsellikden cikiyor bence başka şeylerde olabilirler

Benim yan komşum böyleydi eşim özelden üstü kapalı bi şekilde yazarak uyardı ama sizin kim olduğu belli değilmiş önce hangi daireden geldiğini öğrenmek gerek ya da binanın whatsap grubuna yazın üstüne alınan alınsın varsa utanması birazda utansın çok rahatsız edici bişey benim eşim neden senin karının sesini duysun dimi?

X