komşu sorunsalı

rus ruleti

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
1.304
1.733
37
Arkadaşlar merhaba;

4katlı 2bloktan oluşan bir sitede 3.katta oturuyoruz.Alt katımızdakiler yeni evi satın aldılar.3küçük çocuğu var ve üstelik sanırım tekrar hamile kadın rus acaip rahat çocukları yetiştirme tarzı farklı çok gürültü yapıyorlar evin yalıtımı da iyi değil maalesef yatak odasında her akşam bazı geceler bebek ağlama sesine uyanırım saatlerce uyuyamam bebeğin sakinleşmesini bekliyorum mecburen ..bebek ağlamasına da bir şey diyemezsin sineye çekiyoruz.Eşim geçen kendi bebeği uyumamış gibi uykusuz işe gitti ben pandemi diye evden çalışıyorum evde daha çok vakit geçirdiğimden de sanırım iyice kafayı taktım bu duruma.Bir de her gün eşi balkonda nargile içiyor şuan hava çok güzel bende balkonda oturabilirdim mesela ama nargile kokusundan rahatsız oluyorum ve içeri geçtim ama hemen hemen her gün içiyor adam zaten.Sigara da değil ki sigara yine kısa sürer nargile saatlerce🙊eşime söyledim dayanamıyorum konuşsan mı diye adama kendi evinde balkonunda içme diyemezsin dedi.Ama onun yüzünden ben balkonda oturamıyorum dışarı çıkamıyorum hadi şimdi kış yazın yine her gün böyleydi😢kiracı olsalar neyse bide mülk sahibiler bizde öyle..napacağımı bilmiyorum vallahi eşim rahat takmıyor ben daha çok evde olduğumdan belki takıyorum sizce konuşmaya gerek var mı??hakkımız yok mu yani kardeşim senin evinde nargile içmen bizim evde bizi rahatsız ediyor demeye😕

Hiçbir şey yapamazsınız. Her atasözünü sevmem de ev alma komsu al sözü cok doğru. Keske komsuyu da seçebilsek. Onlar da belki sizden şikayetçidir. Apartman hayatında tahammul seviyesi yuksek insanlar olmali. cunku buna mecburuz.

X