Komşum beni her akşam benim kocam evdeyken kahve içmeye cagiriyor

Gerçekten küçük bir yaşta evlendim ve gurbete gittim aile yok hiçbir akraba yok ama hiç ay komşuya gideyim komşu çağırayım saatlerce oturalım demedim ya eşim.geldigi an zaten tüm çevreden soyutlaniyodum 🤭 hayatta kalkpta adamı evde bırakıp komsuculuk oynamadım açıkçası bazen hayır demeyi bilin

Önceden esim varken gittim. Simdi ne degistide gelmiyorsunder
Derse desin canım, aile hayatınızdan daha mı önemli?
Hadi arada bir gidilir ama ne gerek var her akşam komşuya kahveye gitmeye?
Kadının yaptığı mubasebetsizlik ama buna izin veren de sizsiniz.
Erkeklerin isten gelip, her akşam kahveye gitmesiyle, arkadaşlariyla takilmasiyla hic bir farki yok bunun.

Önceden esim varken gittim. Simdi ne degistide gelmiyorsunder
Hatanız burda başlıyor zaten. Benim tavrım nettir eşim evdeyse arada bir çok çok nadir durumlar hariç kimseye gitmem, kimse de bana gelemez. Neden tavrınızı koymakta bu kadar çekiniyorsunuz. Benim çevrem bilir bu tutumumu, ona göre de davranırlar. Kaç yaşında insanlarsınız dik durun biraz

Yazıktan sonra gördüm yorumunuzu, önce görsem yine de yazardım gerçi çok merak ettim ahsjsj
Ben de ediyorum. Nasıl şartlarını kırmızı çizgilerini konuştu mesela? Nasıl mesafesini korudu evlenmeden önce kendini ifade edebildi. Derde bak komşum kahveye çağırıyo nasıl gelmiycem. Hani dese ki bana çat kapı geliyor gönlünü kırasım yok anlarım.

İnşallah açıklar da öğreniriz pink agshhs

Komşumun kocası öglenden geceye kadar calisiyor. Her akşam beni evine çagirıyor. 2 3 saat oturmak zorunda kalıyorum Hayir diyemiyorum. Benim kocamın 5 te işi bitiyor Ama arkadaşlar kocam evdeyken beni çagırmqsı rahatsız ediyor. Benim de bir hayatım var evli bir kadınım kocamla birbirmizden sogumaktan korkuyorum. Haftada 2 3 saat gündüz saatlerinde görüşmek normal. Araya mesafe koymak istiyorum. Çagirdığında bahaneler bulup gitmeyecegim. Bana akıl verin. Araya nasıl mesafe koyabilirim. Kibar bir dil ile
Hayır diyemiyor musunuz.Haftada bir gidin en fazla.

Ben de ediyorum. Nasıl şartlarını kırmızı çizgilerini konuştu mesela? Nasıl mesafesini korudu evlenmeden önce kendini ifade edebildi. Derde bak komşum kahveye çağırıyo nasıl gelmiycem. Hani dese ki bana çat kapı geliyor gönlünü kırasım yok anlarım.

İnşallah açıklar da öğreniriz pink agshhs
Hatam var. Alıştırmamalıydım. Başta bu bana normal geliyordu. Sonradan anladım.

Hatam var. Alıştırmamalıydım. Başta bu bana normal geliyordu. Sonradan anladım.
Hayır Pinkflambe Pinkflambe ve biz sizin evlenmeden önceki tutumunuzu, flört kabiliyetinizi merak etmiştik.

Komşusuna kahveye gelemem müsait değilim diyemeyen biri, evlenmeden önce nasıl huyunu suyunu beklentilerini şart koştu anlamında.

Açılmanız lazım ciddi anlamda.

BAşta bana normal geliyordu. Sonradan rahatsız olmaya basladım. Alistirdigim icin hayir diyemiyorum. Basta kolaylıkla hayır diyebilirdim.
Nasıl hayır diyemiyorsunuz? Yani koca insansınız daha şu kadarcık konuşmayı bile yapamıyorsunuz. Bu iletişim eksikliğiyle eşinizle nasıl tanışıp anlaşıp evlendiniz

Komşumun kocası öglenden geceye kadar calisiyor. Her akşam beni evine çagirıyor. 2 3 saat oturmak zorunda kalıyorum Hayir diyemiyorum. Benim kocamın 5 te işi bitiyor Ama arkadaşlar kocam evdeyken beni çagırmqsı rahatsız ediyor. Benim de bir hayatım var evli bir kadınım kocamla birbirmizden sogumaktan korkuyorum. Haftada 2 3 saat gündüz saatlerinde görüşmek normal. Araya mesafe koymak istiyorum. Çagirdığında bahaneler bulup gitmeyecegim. Bana akıl verin. Araya nasıl mesafe koyabilirim. Kibar bir dil ile

Bence senin hayır diyememen anormal.
Koskoca insanlarız.
Gelemem kocam evde demek çok zor değil.

Niye bu kadar hayır demekten korkuyorsunuz.
Arada görüşürsünüz olur biter.
Laf arasında eşimle ilgilenmem lazım evimde iş var dersin olur biter yani.

X