Kondisyon Bisikletiyle basen eritenler yardm...

hanlev35

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2007
151
2
45
merhabalar herkese bende azalttığım ama hala da çok olan bir basen problemim var.sauna eşortmanım var ve bisikletim acaba merak ediyorum hergün düzenli yaparak 1 ayda kilo veren yada incelen varmı.delikafaduldenacil yardım lazım bugün başlıcam ama nasıl ve nekadar yaptınızda inceldiniz başaranlar fikirlerinize ihtiyacım var...........:içelim:

canım ilk önce bölgesel yağ yakma diye bişey yoktur , bu tarz kardiyo hareketleri güzel bence yap , ama dediğim gibi bunu yaptığında tüm vücuttan eşit şekilde inceleceksin , tabii sadece egzersizle olacak iş değil , çok sıkı olmasada diyet şart , karbonhidrat alımını en azından , baya bi azalt .
elbette ki düzenli sporla ve diyetle kilo verir ve incelirsin , ama istikrar şart :)
öyle hemen mucize bekleme , sabırlı ol zaten kendinde olan değişikliği gördükçe dahada hırslanırsın merak etme

basenlerin için ayrıca kardiyodan sonra forumdada olan basen ve bacak hareketleri var cnm o yazıları iyice okumaya çalış , bu hareketler sıkılaşmasına yardımcı olur

nacizene bilgilerim bunlar benim .

kolay gelsin sanaa ..

teşekkürler arkadaşım,peki bu konuda yapıp sonuç alan arkadaşım varmı.aslında sonuç alınmıcak bir spor yoktur ama nekadar sürede ne değişiklik oldu merak ediyorum.bu beni daha motive edicek.

X