Kontakt Lens Kontakt Lensin Renkleri Var Mı?

Bir sevgili

Çok İnsan Tanı. Azını Sev. Hiçbirine Güvenme 🔗
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2018
715
579
Arkadaşlar kontakt lens kullanıyorum miyop olmam sebebi ile. 2 ay sonra tekrar göz hekimine gidip göz ölçümü yatıracağım. Sorum şu kontakt lenslerin renkli olanları var mı şuan kullandığım şeffaf dışında?

Arkadaşlar kontakt lens kullanıyorum miyop olmam sebebi ile. 2 ay sonra tekrar göz hekimine gidip göz ölçümü yatıracağım. Sorum şu kontakt lenslerin renkli olanları var mı şuan kullandığım şeffaf dışında?
Var tabi, ama doğal olan iyi bi marka bulmaya odaklan..
Ben şeffaf kullanıyorum, renklileri oldum olası sevemedim

Var tabi, ama doğal olan iyi bi marka bulmaya odaklan..
Ben şeffaf kullanıyorum, renklileri oldum olası sevemedim
Optiğe gittiğim zaman marka söylemeden direk sipariş veriyorlar. Bana daha hangi marka istiyorsun diye sormadılar

Optiğe gittiğim zaman marka söylemeden direk sipariş veriyorlar. Bana daha hangi marka istiyorsun diye sormadılar
Renkli lens araştırmasına gir reklam kokmayan bloggerlari oku lens yorumları kovala
Bakarken bi ara elegance 3 ton yeşil kullandım dereceliydi
Hem doğal hemde rahattı
Sen yine de bi araştır bak

Renkli lens araştırmasına gir reklam kokmayan bloggerlari oku lens yorumları kovala
Bakarken bi ara elegance 3 ton yeşil kullandım dereceliydi
Hem doğal hemde rahattı
Sen yine de bi araştır bak
Tamam teşekkürler. Optik te söylesem mavi renk olsun diye onlar o şekilde sipariş ederler mi

Tamam teşekkürler. Optik te söylesem mavi renk olsun diye onlar o şekilde sipariş ederler mi
Ya mavi mavi de bi marka illa araştır markasıyla birlikte söyle
Şimdi gelecek bi lens takacaksın belki çok fake duracak bilemezsin
Araştır en doğal duran marka hangisiyse göz numaranla beraber siparişini ver optikciye

Ya mavi mavi de bi marka illa araştır markasıyla birlikte söyle
Şimdi gelecek bi lens takacaksın belki çok fake duracak bilemezsin
Araştır en doğal duran marka hangisiyse göz numaranla beraber siparişini ver optikciye
Adam biz bu marka sipariş veremiyoruz derse ne olacak diyorum bende. Anlaşmalılar ya hani

X