Konu annem

Oku oku bitmedi, yarida biraktim. Nedense inanamadim. Anneniz bu kadar safsa siz yol gosterin. Bir insan yasadigi hicbir seyden ders almiyorsa suc kendisinindir.

Olan bana oluyor olaylar zincirleme gelişiyor

Annem güzel bir kadın bırakmak istemeyip tehdit ediyorlar
Ne yapacağımı şaşırdım gğcüm tükenmek üzere

Hayat hep böylemi olacak bilmiyorum

Çok üzüldüm konunuza. Maalesef insanlar böyle. Başka bir şehre taşının orada sizi bağlayan bir şey yok. Eşyalı ev tutun gerekirse düzgün bir mahalle olsun. Büyük şehirde kimse kimseye karışmaz pek o yüzden büyük şehir tercih edin. İkinizde hem çalışın hem kpss'ye hazırlanın. İlk etapta insanlarla mesafeli olun iyice güveninceye kadar. Evlilik kurtuluş değildir önce kendinize güvenin ayaklarınız üzerinde durun. İnsanlar sizin zayıflığınızdan istifade edemez böylelikle. İkinizde işe girerseniz rahat olur geçinmeniz. Akşamları da ders çalışırsınız. Dişinizi sıkıp gayret gösterirseniz inşallah atanınca daha kolay olur sizin için her şey. Oturduğunuz muhit çok önemli ama. Kirası biraz daha yüksek olsun ama ikinizde çalışın yeter paranız

Annemin maaşı yetiyor ben çalışsam yeter aslında

En büyük korkum ben memurkenden başımıza böyle birsey gelmesi işyerimi bilen tehlikeli biriyle nasıl başederim bilmiyorum

Annemin maaşı yetiyor ben çalışsam yeter aslında

En büyük korkum ben memurkenden başımıza böyle birsey gelmesi işyerimi bilen tehlikeli biriyle nasıl başederim bilmiyorum
Merak etmeyin şimdiki durumdan kaynaklı biraz insanların salça olması. Bunlar zor durumda ne koparırsam kar diyolardır. Memur olunca zaten kendi çevreniz olucak düzgün insanlarla muhatap olursunuz. Ama oradan taşının lütfen başka bir şehre

Bdv'de okuduğum en can sıkıcı konulardan biri
Büyük şehire taşınmak için neden davayı beklemek zorundasınız, başka şehirde avukatınız aracılığı ile takip edemez misiniz ? Dava günü gider mahkemede bulunursunuz. Bu prosedür farklı mı işliyor anlamadım.

Kendi avukatımız ilgilenmiyor başka avukat ayarlacağız biraz sorunlu bir davaya dönüştü iş, geliş gidişte korona kaparsak işleri hiç halledemeyiz diye korkuyoruz zaten 1 ay kaldı davaya

Bu kadar mı tüm sapıklar size denk gelmiş,bilmiyorum tuhaf inşallah toparlanırsınız

kanim cekildi yemin ediyorum okurken her cümlende gözlerim kocaman kocaman acildi , yasadiginiz sehri degistirin ve kimseye nereye gittiginizi söylemeyin

adam kira da almış yani.. zıkkım olsun.
yalnız sürekli hata üstüne hata yapılmış.
taşının artık o şehirden yeni bir başlangıç yapın. sizde iş bulun.
mahalle baskısını çok iyi bilirim. denli densiz adamları da.
ana kız yeni bir hayat kurun kendinize artık olan olmuş.

vallahi hic inandirici gelmedi ..ne konu ne olaylarin olus bicimi ne okul..hiiic de yaziklar olsunu uzerime alinmadim
O zaman tekrar pkuyun
Çok sağolun inanki bende buraya güzel konular açmayı çok isterdim, derdimi yıllardır ilk defa açtım Allah razı olsun yorum yapan herkesten, acılar paylaştıkça hafiflermiş, biraz olsun içimden bir yük kalktı.

Sehir degistirin lutfen. Kazandiginiz para ile buyuk sehirde aadece kira bile karsilayamazsiniz. Calismaniz lazim. Ve evet bu kadar da saf olmayiniz.
Bu kadar adami nasil buldunuz gercekten sasiriyorum ama Turkiye de yasadigimiz icin inanmamazlik da edemiyorum.
Mutlaka is bulun calisin ama once sehir degistirin.

Annem bakımlı güzel bir kadın

Gören bir daha bakar

Annem özel olarak tanışmayacağı için hep kandırma ve tehdit ile ilerlettiler

İstemeyincede tehdit

Şok içinde okudum.
Yapacağınız en iyi şey şehir değiştirmeniz. Orada rahat edemeyeceğiniz çok belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…