Konya kelebek vadisi

Misafir_misafir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2022
78
22
26
Merhaba hanımlar doğru yere mi konuyu açtım bilmiyorum 🤭 Konya kelebekler vadisine giden var mı 7-8 aralıkta konya ya gideceğiz uğramaya değer mi sizce?

Merhaba hanımlar doğru yere mi konuyu açtım bilmiyorum 🤭 Konya kelebekler vadisine giden var mı 7-8 aralıkta konya ya gideceğiz uğramaya değer mi sizce?
Uğramaya elbet değer. Güzel bir deneyim olur sizin için. Ben yaz da kış da gittim. Yazın daha uygun kıyafetler ince olduğu için. Oraya giderken ince giyinin içinize. Montu çıkarır gezersiniz çünkü içeride tropikal iklim havası var. Kalın kazaklarla çok bunalirsiniz.

Uğramaya elbet değer. Güzel bir deneyim olur sizin için. Ben yaz da kış da gittim. Yazın daha uygun kıyafetler ince olduğu için. Oraya giderken ince giyinin içinize. Montu çıkarır gezersiniz çünkü içeride tropikal iklim havası var. Kalın kazaklarla çok bunalirsiniz.
Teşekkür ederim tavsiye için çantaya ince bir şeyler ekleyelim mutlaka

Bilim Muzesi
Japon Bahcesi,
Kelebekler Vadisi
Ecdat Parki ve en onemlisi Sille.

Konya’ya gidip de buralari gormeden donerseniz uzulursunuz. 1,5 sene orada gorev yaptim, yeniden git deseler su an valiz hazirlar giderim.

Cocugunuz varsa muhakkak yedek kiyafet goturun. İyi eglenceler.

Eklentiler

• 5F5A90A7-890C-4EB8-B389-FED7F83A2665.jpeg
    5F5A90A7-890C-4EB8-B389-FED7F83A2665.jpeg
    166,5 KB · Görüntüleme: 63
Ayyy konyalı buldum inanamıyorum 🤭 Konya da başka gezin görün mutlaka dediğiniz yerler var mı? 🤗
Tarihi turistik yerleri belli zaten oralara gidersiniz.
Sonra bilim merkezini tavsiye ederim Ankara yolu üzerinde. Oraya gidebilirsiniz.
yemek olarak fırın kebabını muhakkak yemenizi tavsiye ederim. Ustası olan birkac lokanta var internette bulursunuz.
Sonra, Sille değişik bir havası olan güzel bir yer. Orada çay için mutlaka 😊
Umarım güzel bir gezi olur sizin icin

Sonra bilim merkezini tavsiye ederim Ankara yolu üzerinde. Oraya gidebilirsiniz.
yemek olarak fırın kebabını muhakkak yemenizi tavsiye ederim. Ustası olan birkac lokanta var internette bulursunuz.
Sille’de Tirit yemesin mi? 🥹

Merhaba,bir Konyalı olarak bildiriyorum. Şifa restaurantta etliekmek yeyin.Sille'ye,kyoto japon parkına,meram bağlarına,tarihi bedesten çarşısına,Mevlana türbesine (türbe civarında Araf Hotel var,güzel bir mekan keyifle çayınızı kahvenizi içip dinlenebilirsiniz.)ecdat parkına gidebilirsiniz. 😊

Teşekkür ederim 🤗

Merhaba,bir Konyalı olarak bildiriyorum. Şifa restaurantta etliekmek yeyin.Sille'ye,kyoto japon parkına,meram bağlarına,tarihi bedesten çarşısına,Mevlana türbesine (türbe civarında Araf Hotel var,güzel bir mekan keyifle çayınızı kahvenizi içip dinlenebilirsiniz.)ecdat parkına gidebilirsiniz. 😊
Otelimiz belli rezervasyon yapıldı bile:) bakalım iki güne bunca şeyi nasıl sığdırırız bilmiyorum birde şebi arus töreni var :)

Japon parkı,Meram, seyir tepesi, Akyokuş, Sille 😂 ve Dumlupınar da mükemmel Bir tulumba tatlicisi var çeşit çeşit tulumbalari var mükemmel bir yer mutlaka orayı da öneririm..☺️♥️
Artık her gidişimizde az az gezebiliriz diye düşünüyorum baya bir yer söylendi yetişme imkanı düşük. Konyada bu kadar çok görülmesi gereken yer oldığunu tahmin etmezdim 🤭

Anammm hemşerilerim varmış burda vay vay vay

Jawlensky Jawlensky nin dediğini yapın kalın giyinmeyin içeri girerken
Çok sıcak nemli daral geliyor ama çok güzel bir yer kocaman kocaman kelebekler var özellikle mavi kelebekler

Bilim merkezi japon parkı sille de kahvaltı yada tirit yen

Meram da tavus baba ya gidin

Elbette mevlana ve şems tebriz hazretlerine gidin maneviyata boğulursunuz

Etliekmek mevlana bıçak arası ve tabiki bamya çorbası yemeyi unutmayın :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68:

Anammm hemşerilerim varmış burda vay vay vay

Jawlensky Jawlensky nin dediğini yapın kalın giyinmeyin içeri girerken
Çok sıcak nemli daral geliyor ama çok güzel bir yer kocaman kocaman kelebekler var özellikle mavi kelebekler

Bilim merkezi japon parkı sille de kahvaltı yada tirit yen

Meram da tavus baba ya gidin

Elbette mevlana ve şems tebriz hazretlerine gidin maneviyata boğulursunuz

Etliekmek mevlana bıçak arası ve tabiki bamya çorbası yemeyi unutmayın :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68:
Kelebek vadisi astım hastaları için sıkıntı olacak kadar mı bunaltıcı acaba

X