Konya Novafertil de tüp bebek yaptıranlar.

canım cesaretim kalmadı ama böyle bekleyerek de olmuyor o yüzden besmele çekip başlamak istiyorum her gün düşünüyorum maddi ve manevi çok zor bir iş

arkadaşlar bencede böyle bir merkez bende görmedim girişteki arkadaşlardan ,hizmetli personele kadar sıcak .güler yüzlü,candan personel görmedim.Zaten doktorlarımız çok kalite onlara söyleyecek bişey bulamıyorum .Bende iyi ki tedavimi bur da yaptırmışım iyi ki gelmişim iyi ki kızımı kucağıma almışım herkese tavsiye ederim.Bur da hastalara o kadar değer ve önem veriliyor ki anlatamam.Bu tedaviden çok korkuyordum burası beni o kadar rahatlattı ki anlatamam.

Son düzenleme:
ilk tedavim negatif oldu ,ben fuat ali beyde tedavi oldum.İkinci tedavimden bir tane kızım var .çok mutluyum merkezden çok memnun kaldım.
maşallah kızını kucağına almışın darısı isteyenlerin bizim başımıza merkezi bazıları çok övüyor bazıları batırıyor eşimde diyor ki tutmayan kızar tutan över gidelim diyor bende kararsız kaldım sana ne tedavisi uyguladı

valla içten yazmışın inşaallah bende bir gün söylerim ama kafam karışık merkez çalışanlar önemli ama benim için asıl embriyolog önemli doktor önemli doktorun teşhisi çok önemli inşaallah benim derdime derman olacak bir doktor bulurum.

için rahat olsun canım ekip gerçekten çok önemli tabikide embriyolog arkadaşlarda öyle hastalarla çok ilgililer devamlı kontrol ediyorlar doktorlarla bire bir görüşüyorlar telefonla sana bilgi veriyorlar bu gerçekten çok önemli

doğru söylüyorsun canım ama merkezin gebeleri çok fazla

Merhaba kızlar eşimle bende çok araştırma yaptık ne kadar zor bir süreç olduğunu eminim biliyorsunuzdur.merkezle ilgili çok yorum var...kararsız kaldım
merhaba canım bu süreç gerçekten zor seni anlayabiliyorum kolay değil ben novafertil tüp bebek merkezinden çok memnun kaldım çok ilgili ve alaka dolu bir merkez seninde buraya gelmeni öneririm canım bur dan bir kızım oldu allah herkese nasip etsin inş.buraya gelmeni tavsiye ederim inşallah bur dan sende kucağında bebeğinle ayrılırsın.

canım cesaretim kalmadı ama böyle bekleyerek de olmuyor o yüzden besmele çekip başlamak istiyorum her gün düşünüyorum maddi ve manevi çok zor bir iş
canım öncelikle infertilite tedavisinde ümitsizliğin.mutsuzluğun ve stresin kesinlikle yeri yok.Her an bebeğinizin olabileceğine ve olamayacağına inanacaksınız.Bu süreç gerçekten sabır,emek gerektiren bir süreç.Nasip de varsa zaten olur ama birazda mücadele olamsı gerekiyor.Umarım hakkında hayırlısı olur canım..

bende çok gezdim bursa ankara konya sırasıyla yaptırdım konya novafertilde kızımı kucağıma aldım .bu tedavi çok yorucu olmayınca tam bir hayal kırıklığı

doğru söylüyor canım insanlar tutmayınca saydırıyor tutunca her gün dua ediyor minnettar oluyor

doğru söylüyorsun doktor doktor geziyorsun ama kendine en yakın hissettiğine yaptırıyorsun şehir önemli kalacak yer önemli neyseki ilk denemende tutmuş darısı isteyenlerin başına inşaallah ikinci bebeginde ilk tedavide tutar

amin canım inşaallah sen ikinciyi ne zaman düşünüyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…