Konya Novafertil de tüp bebek yaptıranlar.

bende çok gezdim bursa ankara konya sırasıyla yaptırdım konya novafertilde kızımı kucağıma aldım .bu tedavi çok yorucu olmayınca tam bir hayal kırıklığı
banada çevremden novafertile git diyorlar eşime azospermi dediler dr ahmet şalvarcıyı öneriyorlar ahmet hocayı araştırıyorum bide ankarayı düşünüyorum kararsızım sizin mutlu ayrılmanıza sevindim inşaallah bende doğru bir doktor bulabilirim

çok doğru hem tüp bebek hemde ilaç masrafı gerçekten pahalı ama olsun herşey para demek değil önemli olan merkezden mutlu ayrılmak
pahalı bir tedavi o yüzden çok düşünüyorum doğru bir doktor doğru bir tüp bebek merkezi bulmaya çalışıyorum sonra pişman olmak istemiyorum

karar verdinmi ne yaptın canım

inşaallah canım novafertile git bi görüş fikrin netleşir

sen nereye gitmeyi düşünüyorsun canım
henüz karar aşamasındayım eşim fuat bey diyor öğretmen arkadaşlarım ali sami gürbüz diyorlar babam ve ben ankara düşünüyoruz kısmet nerde bilmiyorum ama doktor çok önemli merkezde çok önemli embriyoloğda önemli diyorlar allah yardımcımız olsun

canım merkez doktor embriyolog hepsi bütün ama önce rabbim yolumuzu açsın ben novafertil ali sami beyde yaptırdım dış gebelikten sonra korkuyordum ama çok şükür ilk denememde oldu ben doktordan ve tüp bebekten çok korkuyordum çünkü dış gebelikte ölümden döndüm ali sami bey bana güven verdi ne sorarsam soruyum beni rahatlatmaya çalıştı bende ona inandım rabbim onu sebep kıldı sen hangi doktorda kendini rahat hissediyorsan onda yaptır sonuçta önemli olan senin rahatın sen rahat olduğun yerde sonuçda iyi oluyor fuat beyi transferde gördüm besmele çekerek girdi pozitif bir enerjisi var ama ben sami beyle başladım ikinci çocuğumuda onda düşünüyorum .

Kızlar adet oldum fuat hoca ile tlf konuştuk gel bakalım niye bu kadar gerildin konuşalım sadece önemli olan senin gebe kalman dedi :))) şivesi farklı ama çok sıcak kanlı geldi dua edin lütfen...

Kızlar adet oldum fuat hoca ile tlf konuştuk gel bakalım niye bu kadar gerildin konuşalım sadece önemli olan senin gebe kalman dedi :))) şivesi farklı ama çok sıcak kanlı geldi dua edin lütfen...
Hazal nezaman gidiyorsun benim randevum yarın dilek incesu ya. Belki karşılaşırız. İkinci tedavim olsada aynı gerginlik bendede var. Aklına takılan her ayrıntıyı buradan paylaşabilirsin.

nereliki şivesi farklı

Hazal nezaman gidiyorsun benim randevum yarın dilek incesu ya. Belki karşılaşırız. İkinci tedavim olsada aynı gerginlik bendede var. Aklına takılan her ayrıntıyı buradan paylaşabilirsin.
allah yardımcınız olsun canım

Selam kızlar bende dilek hanımın hastasıyım... cuma günü yumurtalarım toplandı... memnunum ilgi alaka güven verdiler...

karar verdin mi? canım biz novafertil ahmet şalvarcıyla görüşmeyi düşünüyoruz ben ankaraya gittim yeni oluşum diye vazgeçirdiler novafertile içimiz ısınmazsa başka biryer araştıracaz

Selam kızlar bende dilek hanımın hastasıyım... cuma günü yumurtalarım toplandı... memnunum ilgi alaka güven verdiler...
ya canım inşaallah güzel haberlerini bekliyorum bende gitmeyi düşünüyorum ama önce eşimi gösterecez ahmet şalvarcıya güven vermeleri çok önemli memnun olanlar bana yol gösteriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…