İğneli Epilasyon Konya'da iğneli epilasyon merkezleri

hanımefendi bende elifte lazer yaptırıdım alex olunca yüzümde arttı bir kaç yere gittim turkuaz bide mehtap gürbüze gittim orda iz kaldı şimdi inci güzelliğe başladım inci hnm farklı yaptı biraz iz kalmadı bir seans yaptırıdım ama hiç iz yok giderseniz özelden tel yazayım randevu aldım önce korkmuştum ama deneme yaptılar bir iki yerde denedi sonra sonra gene gittim lazeride iyi diyorlar orada bayanlarla konuştum iğneliden memnunum hocam isterseniz bir deneyin

Yaz sen yaz inanmaz sana artık kimse çırpındıkça batıyorsun :KK9:

Konya'da bir yere gittim iğneli için iz kaldı neyse ki az bi yere deneme amaçlı yaptırmıştım. İz bırakmadan bu işi düzgün yapan bi yer yok mu ?

bilmiyorum ama araştırırım. kızlarım abla da özelden yazmış. o da kayalıpark civarında bir yerden bahsediyor. orayı da bilmiyorum. yakınlar sayılır galiba :) bir çıkıp gezip bakmak lazım.
bu arada ben de yeni öğrendim. activa da iğneli yapan çok iyi 2 eleman vardı. activa el değiştirince onlar ayrılmıştı. ben iğneliyi onlkara yaptırmak istiyordum ama nerdeler bilmiyordum. nihat akupunkturun karşısında (dr rabianın üst katı) form güzellik açılmış. onlarınmış. bunu öğrendiğim de iyi oldu. aliye abla dan annem çok memnun kalmıştı. seçeneklerim bir anda 3e çıktı. her bölge için birine mi gitsem acaba naniknanik-tatlicadiarzu-
kızlarım nickli kişinin tarif ettiği şu gizemli yeri söler misin? kimse cevap vermiyor

Ben 3 yıldır SS güzellik merkezinde yaptırıyorum memnunum sahibi sevgi hanım çok profesyonel ve hijyen konusunda oldukça titizler ben düzenli gidemediğim için çok uzun sürdü ama şükür bitti

Kızlar ban Konya’da yaşıyorum burdaki yorumları okuyarak ilk inci güzellik merkezine gittim ve bana kırık iğne k4 ile işlem yaptığı için kocaman delikler kaldı asla asla tavsiye etmem, daha sonra torun güzellik merkezine gittim yüzümün heryeri kıl kadının hastalığı varmış 5 dk yaptı kaldırdı beni beyim ağrıyor diye ordada kimsede iz kalmamış ama kesinlikle bitmiyormuş, ardından Eg güzellik merkezine başladım yapan kadının adı gülhan tüm yüzümü alıyor 2 saat aralıksız çalıyordu alırken hissetmedim hiç ama hep delik kaldı ve kahverengi lekeler bir tane bile kol eksilmedi konyada bir yere daha gittim ama adini unuttum İstanbul pastanesinin üzeri en kötüsü oydu bunları kesinlikle tavsiye etmiyorum umarım okuyan ve benim gibi olan insanlara yardımcı olabilirim şuan gülbanu güzelliği denemeyen karar verdim son onu da dener yazarım

Kızlar ban Konya’da yaşıyorum burdaki yorumları okuyarak ilk inci güzellik merkezine gittim ve bana kırık iğne k4 ile işlem yaptığı için kocaman delikler kaldı asla asla tavsiye etmem, daha sonra torun güzellik merkezine gittim yüzümün heryeri kıl kadının hastalığı varmış 5 dk yaptı kaldırdı beni beyim ağrıyor diye ordada kimsede iz kalmamış ama kesinlikle bitmiyormuş, ardından Eg güzellik merkezine başladım yapan kadının adı gülhan tüm yüzümü alıyor 2 saat aralıksız çalıyordu alırken hissetmedim hiç ama hep delik kaldı ve kahverengi lekeler bir tane bile kol eksilmedi konyada bir yere daha gittim ama adini unuttum İstanbul pastanesinin üzeri en kötüsü oydu bunları kesinlikle tavsiye etmiyorum umarım okuyan ve benim gibi olan insanlara yardımcı olabilirim şuan gülbanu güzelliği denemeyen karar verdim son onu da dener yazarım
Ah nihal(torun) ve Hayriye( inçi) den ben de mağdurum :KK43:( son çare gülbanuya gitmeye karar vermiştim birisi baya övmüş en azından küçük bir yerde işlem yaptırıp ona göre karar vermek istyorum çünkü ben böyle baya geniş bölgelere uzun saatler çalışınsın istiyorum. Gülbanuya gitme fırsatınız oldu mu ne yaptınız?

[/QUOT Gülbanu güzelliği denediniz mi lütfen cevap verir misiniz ?

Merhabalar inciden çoğu kişi memnun görünüyor bende iğneli yaptırmayı düşünüyordum oraya ama yorumunuz beni korkuttu açıkcası napsam bilemedim

Merhabalar inciden çoğu kişi memnun görünüyor bende iğneli yaptırmayı düşünüyordum oraya ama yorumunuz beni korkuttu açıkcası napsam bilemedim
Bir de hu sitede çok fazla reklam yada sahtekarlık yapan var vicdanen nolur doğruyu söyleyin öbür türlü insanların da hakkına girersiniz çünkü

Kızlar Konya’da yaşarken evet gittim bana kırık iğne ile işlem yapmış çok çok uyguna yapıyor ama çok büyük izler kalmıştı

Oraya gittiğin zaman kadının diyeceği ilk şey "sana lazer yapalım iğneliyi boşver" olacak. Bence hiç oraya gitme hayatımın en büyük pişmanlıklarından biri paramda değilim giden zamanıma verilen boş ümitlere üzülüyorum :KK43:

Arkadaşlar Konyada sonunda bir yer buldum iğneli için bugün ilk seansıma gittim 90 dk yüzüme çalışma yaptı gelişmeleri size buradan yazacağım. Nereye gittiğimi yazmak istemiyorum eğer memnun kalırsam söylemeyi tercih ediyorum inş memnun kalırım ve sizlere tavsiye ederim. Şu an cildim gayet iyi görünüyor öyle kötü bir görüntüsü yok bakalım ilerleyen günlerde sonuç ne olacak.

Arkadaşlar Konyada sonunda bir yer buldum iğneli için bugün ilk seansıma gittim 90 dk yüzüme çalışma yaptı gelişmeleri size buradan yazacağım. Nereye gittiğimi yazmak istemiyorum eğer memnun kalırsam söylemeyi tercih ediyorum inş memnun kalırım ve sizlere tavsiye ederim. Şu an cildim gayet iyi görünüyor öyle kötü bir görüntüsü yok bakalım ilerleyen günlerde sonuç ne olacak.
Merhaba acaba durumunuz nedir? Ben de yeni bir merkez arıyorum özellikle genital bölgeye iğneli epilasyon yapabilecek. Ama bir türlü bulamadım :KK43: Onun haricinde farklı bir yere başka bölgelerim için gidiyorum ve memnunum.

İnci güzelliği kesinlikle tavsiye etmiyorum yüzümde izler kaldı çok kötüyüm sitesine bir yıldız verince sizin bizde kaydınız bulunmamaktadır dedi hakkımı helal etmiyorum

X