Kopyala Yapıştır Yaparken En Son Ne Kaldı?

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
çok basit... en son ne kopyalamışsanız buraya yapıştıracaksınız :)
Buyrun ben basliyorum en son

fantasie11100008ddq9zn8.gif
bu kaldi :KK66:

bu kalmış :roflol: formada gezerken beğendim kopiledim yapacamda :eek:

MALZEMELER

4 adet orta boy haşlanmış patates

1 yemek kaşığı salça

1 yemek kaşığı mısır taneleri

1 yemek kaşığı kadar yeşil ve siyah zeytin

rendelenmiş kaşar peyniri

sucuk,salam

tuz,karabiber,kekik,kırmızı biber

1 tatlı kaşığı sıvı yağ

PATATES PİZZASININ HAZIRLANMASI

Haşlanmış patateslerimizi çatal yardımıyla iyice eziyoruz. İçine tuzunuda ekliyoruz. Pizzamızı yapacağımız tepsiyi sıvı yağımızla yağlayıp ezdiğimiz patatesleri elimizle şekil vererek pizzamızın alt zeminini oluşturuyoruz. Şekil verirken kenarlarını alt zemine göre biraz yukarda tutuyoruz.

Bir kabımıza salçamızı, 1 çorba kaşığı sıvı yağımızı, tuzumuzu ve baharatlarımızı atıp iyice karıştırıyoruz. Bu karışımımızı patateslerimizin üzerine sürüyoruz sos olarak.

Daha sonra istenilen malzemeler koyula bilir. En üstüne rendelenmiş kaşar koyuyoruz.

Ben mikro dalga fırında yaptım daha pratik olsun diye 10 dk yetti ama normal fırında da kaşarı eriyene kadar tutarsanız pişmiş olur.

Sıcak sıcak servis yapınız.

amacın nekardar seni zorlarsa yaşamak için azminde okadar kolay olur

Bende bu kalmıs ama nerde nıye kullandım hatırlamıyorum

'Tarihte ilk kez kars'a ayna gitmiş. Adamın biri aynayı görüp eline almış. Daha önce hiç kendini görmediği için ölen kardeşine benzetmiş karşısındakini. Adam:- Ey gidi gardaşımm. Seni bi daha görmek nasipte varmış_! Aynayı eve götürüp sarılıp uyumuş kardeşine:). Karısı bakmış adam bişeye sarılıp uyuyor. Aynaya bakmış bir kadın allah belanızı vireee. Bu karıda kim?.. Bi bokada benzese diyerek feryat figan evden çıkar kadı efendiye gider. Kadın-Kadı efendi adam beni bu çirkin karıyla aldattı. kadı aynaya bakar ve şöyle der: -Yav bu karıdan çok kavata benziir.:)))'

Hangi bitki, ne işe yarıyor?

Mate yaprağı: Tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılan mate çayı, yağ emilimini engelleyerek vücuttan su atımını kolaylaştırıyor. Her yaşta insanın rahatça kullanabileceği bitki, iştahı kapatarak zayıflamaya yardımcı oluyor.

Yeşil çay: Son yıllarda kullanımı bir hayli artan yeşil çay, vücutta biriken toksinleri atarak sindirimi kolaylaştırıyor.

Funda yaprağı: İyi bir böbrek çalıştırıcı ve idrar sökücü olan yaprak, bu özelliğiyle zayıflamaya yardımcı oluyor.

Biberiye: Yağ eritici ve hazım kolaylaştırıcı bu bitki, vücutta biriken toksinleri atarak ideal bir kiloya kavuşmanızı sağlıyor.

Kekik: Halk arasında yaygın olarak kullanılan kekik, sindirimi kolaylaştırarak vücuttaki fazla suyu atarak kilo vermenizi sağlıyor.
bendede bu kalmış

Ayyy ne tatlı bir oyun olmuş burası..:dance:

"muvaffak " kalmış bende.:roflol:
Yarın yine gelecem buraya ben:teytey:

--------------------------------------------------------------------------------

Köpekler için üzülmeye değmez,köpekler burunlarının ucunda bile olsa renk körü oldukları için,gökkuşağının o güzel renklerini göremezler,bizde zamanında bir köpeğe gökkuşağının güzelliklerini anlatmaya çalıştık ama … bende de bu kalmıs :)

X