Bunu yapmak kötü bir kişi yapar mı beni ?

Bu konu daha önce de açıldı. Sosyal bir deney olduğunu düşünüyorum.yine de yazıyorum. Onurunuzla aldatılmaya devam etmeyi tercih etmenizi dilerdim. Her mesleğe saygı duymak zorunda olmadığımız gibi her işi de meslek olarak görmek zorunda da değiliz. Boşandıktan sonra çalışmaya üşenecek kadın, gelirinin ihtiyaçlarını karşılamayacağını düşünen varsa boşanmasın.
Hastalık kapma, işkence, öldürülme tehlikesinin yanında evli erkeklere giderek başka kadınların aldatılmasına aracı olmak. Kolay para tatlı geliyor dicem ama bu iş kolay da değil. Sağlam bir mide, b... bir karakter gerekiyor.

Varis ve astım mı bahanen? Burdaki kadınların yarısından çoğunda emin ol var bunlardan. Sen kolay yoldan kazanayım çalışmakla kim uğraşacak demişsin. O yolu yakıştırıyorsan kendine bize ne,herkesin kendi hayatı. Kendine bunu yapan insan bana neler yapmaz ki derim ben. Oraya girince çıkamayacaksın. Kolay para tatlı gelecek önce,hiç görmediğin paraları elde etmeye başlayacaksın bi süre sonra. Şunu alayım bırakırım,bunu yapayım bırakırım diye diye kendini harcatıp kalacaksın. Böyle bi ülkede çok büyük cesaret,her an başına bişey gelme ihtimali var. Çok yazık.

Paylaşımlı bir evde daha az masrafla yaşayabilirsiniz aslında. Bir veya iki ev arkadaşı ile durumunuzu toparlayıp daha iyi bir iş bulana kadar… Evden çalışılabilecek call center tarzı işler de bakabilirsiniz. Zor durumunuzda erkeklerin sizi sömürdüğü bir iş yapmaya kalkıyorsunuz. Bunun sonu hiçbir zaman iyi olmaz. İyi insan olmak başka şey ama bu başka bir şey. Ben durumunuza çok üzüldüm. O kadar gençsiniz ki. Üniversite bile okuyabilir, meslek edinebilirsiniz. Ailenizin yanına dönmek de sizin için şiddet ve baskı demek anladığım kadarıyla. Ama bu yolda da daha iyisini görmeyeceksiniz. Allah yolunuzu açık etsin temiz insanlarla karşılaştırsın. İyi olmanızı dilerim.

Sürekli yapmayacağım zaten,ev vs derken var olan borçları bitirmek hedefim ,sonrasında kendi halinde biri olarak devam etmek istiyorum
sonrası hayal ettiğin gibi olmayacak.
Sen bırakmak isteyeceksin onlar bırakmayacak.
Ruh sağlığı bozuk bir çok insan var ülkede maalesef.
Yol yakınken dönün lütfen.

Kötü insan yapar mı yapmaz mı bilmem ama genelde basit kadınlar bedenin para kazanmak için kullanır.

Evet yapar. Üstelik senin zannettiğin gibi 3-5 yapar işimi görünce bırakırım demekle de kurtulamazsın yanlış bir yol asla bulaşma derim

Buraya sormak da tereddüt ettim ama hemcinslerimin gorusunu merak ediyorum .24 yaşındayım ,3 yıl evli kaldım,bosanali 10 ay oldu.Onceden garsonluk, kasiyerlik, temizlik görevlisi olarak çalıştım. Ayağımda varis çıksa da astım hastaligim engel olsa da çalışmaktan gocunmadim. Ama artık faturalar, ev kirası vs derken baş edemedim, kazandığım ancak zar zor eve faturaya yetti, İstanbul gibi bi yerde.Ailem destek çıkmadı,nafaka ise dogakgaz faturasına zor yetiyor .En son çok düşünerek ve gizli şekilde para karşılığı görüşmelere başladım, iki ay oluyor .Bunu yapmak kötü bir kişi yapar mı beni ?
Vallahi hayret ediyorum. 24 yas 3 yıl evlilik 10 aydır da ayrısınız.. 20 yasında eğitim hayatınızı tamamlamadan kariyerinize baslamadan evlenirseniz sonunda boyle işler düşünmeniz normal. Böyle yasını basını alan bu işi yapan bir kadın bulursanız bi konusun onunla bakalım size ne diyecek. Şimdi kazandığınız para tatlı gelir kolay kazandığınız için peki ya hayatınız ne olacak? Hastalığı var, pisliği var, takıntılı adamı var bunlarla başa çıkabilecek misiniz? Azıcık aşım ağrısız başım diye bosuna dememişler. Öyle ben bi süre yapayım bırakırım normal hayata dönerim diye de düşünmeyin hiç. Cunku genelde asla bırakılamıyor artık cevrenizde öyle insanlar olacak. Geri dönmek istediğinizde çalışmak zor gelicek. 8 saat masa basında ya da servis yapmak artık size göre olmayacak çünkü. Borçtur bu ödenir. Bankalar gelip canınızı alacak değil ya?

X