Kordon dolanması 35 hafta

fqtmq

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2024
2
0
27
35 haftalık hamileyim bebeğimin boynuna kordon dolanmış bir tur. Doktor bi sorun yok şimdilik dedi hareketlerini takip et sol tarafına yat dedi. Sezeryan olursun dedi. Bu durumu yaşayan var mı acaba. Sürekli hareketlerini takip etmeye çalışıyorum çok stresli gergin oluyorum.

Benim dolanmış kordonum doğarken, normal doğum için beklemişler bir süre sonra sezaryen olmuş doğum, gayet sağlıklıyım korkma bence sık oluyor bu durum ama normal doğum için uğraşma derim

Yok zaten riske atmam sezeryan olurum bende işte bu süreçte oynadı mı hareket etti mi stresi beni geriyor.

Benim de tek tur kordon dolanmış boynuna hareketleri azaldı ve nst 160 kalp atışı hızlıydı. Ne yapıcam bilmiyorum 36nın başındayım 37yi beklesem mi acil sezeryana mı girsem bilmiyorum doktor beklemekten yana ben ölecek diye korkuyorum

Benim de tek tur kordon dolanmış boynuna hareketleri azaldı ve nst 160 kalp atışı hızlıydı. Ne yapıcam bilmiyorum 36nın başındayım 37yi beklesem mi acil sezeryana mı girsem bilmiyorum doktor beklemekten yana ben ölecek diye korkuyorum
36 haftada doğanların çoğu kuveze bile gitmiyor, alması için ısrar et bence doktora

X