Kore dizisi

Uyumak yerine biraz dizi izliyim dediğim olmuştu izlrken uyuyakalıuodum😁kendine vakit ayırmayı o kadar özlüyosun ki,ama yinede herşeye değerler,bi gülüyorlar dünya duruyo ❤️
Allah bağışlasın bizimkiler de sağ salim doğdu lat insallah🤲
Aklıma başka dizi gelirse yazarım yine🤩

My Name 8bolum olan harika bir dizi. Gerci daha 4 bolum izledim 🤭
Hometown da tavsiye ederim. Korkunc biraz ( veya fazla 🙊)

Birde The kings affection. Kraliyet ailesinin ikiz torunu oluyor. Ilk dogan erkek,ikinci kiz olunca gelecekdeki hukumdar nasil bir kiz ile ayni embryo dan dogdu deriz diye kralicenin babasi ,krali prensesi öldurmenin tek care olduguna ikna eder. Kralice ise kizini korumak icin öldü süsü verir ve saraydan uzaklastirir. Galiba bir 10sene sonra prenses bir sekilde sarayda calismaya basliyor.
Ikiz kardesi ile karsilasiyor ama ikiz olduklarini bilmiyorlar.
Gerisini yazmayim. Ilk bolumden bunlar. Oda sadece 4.bolumde henuz.

My Name 8bolum olan harika bir dizi. Gerci daha 4 bolum izledim 🤭
Hometown da tavsiye ederim. Korkunc biraz ( veya fazla 🙊)

Birde The kings affection. Kraliyet ailesinin ikiz torunu oluyor. Ilk dogan erkek,ikinci kiz olunca gelecekdeki hukumdar nasil bir kiz ile ayni embryo dan dogdu deriz diye kralicenin babasi ,krali prensesi öldurmenin tek care olduguna ikna eder. Kralice ise kizini korumak icin öldü süsü verir ve saraydan uzaklastirir. Galiba bir 10sene sonra prenses bir sekilde sarayda calismaya basliyor.
Ikiz kardesi ile karsilasiyor ama ikiz olduklarini bilmiyorlar.
Gerisini yazmayim. Ilk bolumden bunlar. Oda sadece 4.bolumde henuz.
CHA CHA hometown korkunç mu ya bende romantiktir diye izlicektim

Tarihi kore dizisi önerecek olan var mı?
İzlediklerim sarayın incisi, saraydaki mücevher, sarayın doktoru, sarayın rüzgarı, rüzgarın krallığı, gu family book, chuno, iljimae, savaşcı.
Lütfen ' my country, the New age ' izle.
Pisman olmayacaksin.
( tabii Emmpres Ki de cokkk güzel )

Moon lovers
Goblin
Kill me heal me
My name
Bunlar çok yazılmış, izlemeyen varsa benim de favorilerim arasındalar. Vaktiniz oldukça izleyin derim 🤩
Amma bir dizi var ki yorumların çoğuna bakmaya çalıştım hiç denk gelmedim bunu da izlenecekler listenize koymalısınız. İçinde dram, romantik, hukuk, komedi ne ararsanız var. —> Vincenzo 🤓

Moon lovers
Goblin
Kill me heal me
My name
Bunlar çok yazılmış, izlemeyen varsa benim de favorilerim arasındalar. Vaktiniz oldukça izleyin derim 🤩
Amma bir dizi var ki yorumların çoğuna bakmaya çalıştım hiç denk gelmedim bunu da izlenecekler listenize koymalısınız. İçinde dram, romantik, hukuk, komedi ne ararsanız var. —> Vincenzo 🤓
Vincenzo ya şans veriyorum haydi bakalım😁

X