korkakça mı davrandım?

daha yüz yüze gelmeden, bir şeyler paylaşmadan çizgiyi çekmeyin derim. evet uyumlu gözükmüyorsunuz ama belli mi olur, belki birbirinizden öğreneceğiniz, hayatınıza katmak isteyeceğiniz şeyler çıkar. denemeye değer bence bunca çekim de varsa.

Farklisiniz ve muhafazakar bir çevrede yetismissiniz evlenmeden once cinsellik düşünülemez bunu bildiğinizi kabul ederek bir takım duygular ile hata yapmamanizi tavsiye ederim. Bu istek ve hoslanti zamanl geçiyor. Mantıklı düşünün. Doğru olanı yapmalısıniz

herkese merhabalar, duygusal ilişkiler konusunda gerçi ilişki de değilde fikir almak istiyorum sizlerden bu kez. umarım kendimi anlatabilirim, şimdiden cevaplar için teşekkürler.
geçenlerde bir beyle tanıştım, resmi bir ortamdı ama nasıl diyim bu bana pek olmaz hatta ilk kez oldu diyebilirim... aramızda ciddi bir fiziksel çekim hissettim, yani öyle böyle değil bu konuda bazı sağlık sorunları olmasa yani neler olurdu bilmem de... karşı tarafında bunu hissettiğini o an anlamıştım da sonrasında emin oldum, o resmi ortamda çaktırmamaya çalıştı ama ayrıldıktan sonra sosyal medya üzerinden açıkça ilgisini belli etti (ortak arkadaş vardı ismi de bilince eklemiş ama ayak üstü muhabbet ve birkaç selamlaşma dışında asla tanıyorum diyemem ama tanımak isteyeceğim biri).
neyse nasıl bir profil... ben 35im o 42 sanırım, uzun boylu, sporcu zaten 1.90 falan diyim. meşhur tatil beldelerinden biri memleleti, açık fikirli bir egeli yani, hemen her gün alkol alıyor (buna alışık biri değilim ama işinde de çok başarılı bu arada, sosyal içici mi oluyor artık?), kedisi var evinde iki tane, sosyal medyasından siyaset ve spor dan başka şey paylaşmıyor ( yasak mı bilmem de komünist adam paylaşımları hep o etiketli de o yüzden rahatça söylüyorum, ben ise siyasetten de anlamam yani kendimce bir hayat ve dünya görüşüm var elbette ama kendini sınıfla desen sınıflayamam, sınıflamak da istemem bu konuda katı düşünen biri değilim. kendince prensipleri olan esprili, sevilmese de saygı duyulan biriyim sanki ama.. :) )
neyse işte farklıyız anlatabiliyor muyum? ben 1.60 boyunda (fiziksel anlamda yetersizlik değil kasteddiğim asla güzel de bulunan bir kadınım ama denklik mi kafama takılan artık?), modern olsa da muhafazakar bir memlekette doğup büyümüş biriyim.
bu adam o günden bu yana instadan yazıyor selam kelam, günaydın, nasılsın bilmem ne... ilk günler cvp veriyordum ama baktım öyle farklıyız ki... yani kafamda o ihtimal azaldı giderek ve msjlarına cvp vermemeye başladım.. durumlarma cvp verir sürekli onları beğenip geçiyorum..
bir arkadaşım şahit biraz, bugün biraz konuştuk 'bu kadar etkilenip neden cvp vermez biri, bildiğin korkaklık bu...' falan dedi bana :/ zaten bu konuda hassasım biraz, terapi alıyorum dönem dönem terapistim de güvenli alanıma çok bağlı olduğumu söylemişti o yüzden kafama takıldı.. korktuğum için mi böyle davranım sırf diye düşünüp duruyorum sabahtan beri...
sizden hem bu ilişki olasılığı hem de tavrımın niteliği hakkında fikir istiyorum, canım sıkılıyor ikisini de düşündükçe.. ne bileyim işte. teşekkürler tekrar cevaplar için.
Bu farklılıklar hafife alınacak farklılık değil. İleride tartışma ve sıkıntılara yol açar. Karakter olarakta çok zıt olduğunuzu gösterir. Sanki olmaz gibi geldi bana.

ciddi bir fiziksel çekim hissettim, yani öyle böyle değil bu konuda bazı sağlık sorunları olmasa yani neler olurdu bilmem de... karşı tarafında bunu hissettiğini o an
Burayı anlayamadım fiziksel çekim hissettiniz ama bu konuda sağlık sorunu olduğunu mu biliyorsunuz 🙄

X