Korktuğum başıma geldi :(

O olaydan sonra onu çok suçladım eşimi yani ben hayaller kuruyorum bırak onları isim düşünüyorum kıyafetlere bakıyorum sana en çok hamile bahçivanı alıp giydirmek istiyorum dedi ağladı eşim üzüldüm amq yaptığı hata bana ve ona mal oluyor

Valla canim he he de geç mantikli cevap bile verme o zmn o yavrum diyorsa onun gibi yapmacik davranin o aliyorsa kizina birseyler kiziniz için yapiyorsunuz ne güzel diyin fazla takmadiğinizi hissederse uzak durur bu yaklasimdan heralde zor deveye hendek atlatmak anlamasi lazimken böyle yapana hiç müsama göstermeyin kulaklarinizi tikayin cevabini kisasa kisas verin sonuçta güzellikten anlamasi işine gelmediğinden cahillikte bi yere kadar.

Güzel dileklerinix için gönülden teşekkür ediyorum ayrıca

tahammül edilebilecek bi durum değil

Tuplerimi açtırmak için önce etrafımdaki boşboğaz , kendini bilmez kişilerin temizlenmesi gerekiyormuş . Bu da zaman alacağı için beklemedeyiz" de bir daha sorarlarsa.

Bu ne ayıp ne de eksik. Bu yüzden cevrenizdekilerin soruları sizi bunaltmasin. Bu sizin özel hayatınız. Net ve kısa cevaplar vererek her defasında susturun ve asla düşünmeyin, dertlenmeyin.

Unutmayın, ne kadar rahat olursanız o kadar başarılı olur tedaviniz.

Ya onların bu durumu duyması senin tedavine engel mi olacak. Evlat sahibi olmana mani mi olacak. Sanki doktorun, hemşiren, ilacın, serumunlar,... Onlar kötü konuşsa ne bu durumu alaya alsa ne? Bu sıkıntıyı, hastalığı veren Allah! Dilerse şifanı verecek olan da Allah!

Onlar buna seviniyorsa zaten nasıl insanlar olmuş olduğunu öğrendin. Ona göre tavır sergilersin sende onlara.

Taman bir yanlış yapmış eşiniz ama siz de bunu çok abartıyorsunuz bana göre. Eşinizle huzursuz olmanız size ne kazandıracak bir düşünün derim. Eşin bir hata yapmış tamam ama sen de o insanlara daha da malzeme veriyorsun..

Birak konusan konussun, kafana takip üzülme. Cocugunun olmasini istiyorsan stresten ve üzüntüden uzak dur. Insallah tez zamanda hamile kalirsin da herkesin agzi kapanir.

O şeytana papucunu ters giydirir benim dediğime inanmaz o eline öyle bi koz geçirdi ki çok mutlu şu an
Senin durumun özel durum, gönül isterdi ki açık olarak görmek yerine insan gibi destek olsun ama karşındakiler normal değil. Unutmaman gerekense durumunun seninle alakası yok, inançlı biriysen herşeyin Allahtan olduğunu biliyorsundur, bunu eksiklik olarak görme, o kadar çok ki tedaviyle hamile kalanlar, onlar görüyorsa bu da onların vereceği hesap. Kendini hiç sıkma, böyle saçma sapan laflarla, saçma sapan insanlarla zaman harcama

Tüplerini mi bağlatmıştın, yeniden mi istiyorsun bebek? Önceden çocuğun var öı kusura bakma anlamadım soruyorum.
Milletin ağzı torba değil ki büzesin diye bir atasözü var. Sen keyfine bak.

Sorun yengeye ne var bunda.

Sizin tek sıkıntı etmeniz gereken eşiniz. Eşiniz sizin özelinizi anlatmamalıydı. Hadi anlattı, bu bu şekilde yayıldıysa hesabını da soracak. Eşinizin sperm sayısı ile ilgili sıkıntı olsa görürdüm ben paşayı. Anlatabiliyor muydu böyle rahat rahat. Herkese yayılınca konuşsunlar dursunlar diyebiliyor muydu?

Her şey eşinin basiretsizliği. Bunları çekmenin tüm sebebi onun boşboğazlığı ve iş bilmezliği. Ne diyim.

Canim ben 1 buçuk senelik evliyim... bebek istediğimizi kimseye soylemedigimiz halde,benim kaynanamda hep kırıyordu beni biri gelinin hamile falan değilmi diye sorduğunda daha gençler şimdi istemiyorlar falan diyip gecistirecegine, resmen yedi yabancı bile olsa bana kısır muamelesi yapıp manalı manalı konuşurdu allah kimseyi nasipsiz etmesin ışte ben gelir gelmez hamile kalmıştım iste bla bla bla.. hep sustum en son gorumcem tedavi siz hamile kalamıyor baktım benim yüzüme baka baka kızım ayseye o yediğin otlardan getir belki bi çare olur bebeği olur deyince tabii artık bardak taştı... dedimki anne ben kısır değilim sadece zamanı var esim de bende istemiyoruz

Cocuk düşünmüyorum de yuzunde harika bir gülümseme ile.
Yuh yani kime ne senin tupunden bebeginden hamileliginden.terbiyesiz insanlar.

Cnm bnm 6 yıldır duyuyorum bunları. İbsanları duymamazlğa gel

Daha evli çiftler kendi arasında karar bile vermemişken çocuğu olmuyor baskıları ayrı.. Eşler ister doğal yolla olmaz tedaviye gider moral vermek yerine vah yazık baskıları yapılır.. Ben anlamıyorum böyle karaktersiz aşşağılık kompleksi yaşayan kadınları. Lanet olsun insan görünümlü şeytanlar resmen!! Canım Allah kimseyi evlatla sınamasın.. Evet kimsenin kucağına da bakıp aratmasın Rabbim... Ama var bi bildiği.. Benim dayımın 19 sene olmadı. Ve eşi de kendisi de avukat. Gitmedikleri doktor kalmadı amerikadan tut kanadaya... En son bıraktılar ve o şekilde hamile kaldı.. Takma kafana kurban olayım yapma bunu kendine. Etrafındaki kötü kalpli pislikleri de sevindirme. Eşine ayrı bi kızıyorum ya mahremdir bu ya oldu yatak odanızı da dökeymiş anasına tövbe estağfurullah.. O kadına diyecek laf yok zaten bi araba dolusu küfür az gelir insanlığa sığmaz bu terbiyesizlikleri.. Benim de çocuğum olmadı. Ve bundan sonraki hayatımı şükürle devam ettirmeye çalışıyorum. Diyorum olaydı da hırsız olaydı Allah korusun sapık olaydı.. Anasına babasına şiddet uygulayan kötü bi evlat olaydı.. Kız olaydı arsız olaydı erkek olaydı utanç olaydı.. Daha mı iyi olacaktı?? Eşine bak eğer seni kusurlu buluyosa evliliğine bile devam etme... Çünki bu bir kusur değil.. Ne dayımda ne yengemde sıkıntı yoktu ama Rabbim istemedi.. Ne bende ne eşim de sıkıntı yoktu ama Rabbim istemedi. Allah istemiyosa konu kapanmıştır benim için.. Kolay kolay gitte yık evliliğini kimseye demem. Çünki zorluğunu çok iyi bilirim.. Ama sana diyorum eğer sana zehir saçıyosa eşin ve ailesi bırak kızım. Bırak!!

Bi ara o kaynana bi sor bakalım doğurduğu çocukları o mu karnına koyup doğurmuş haşa yoksa Allah Azze ve celle mi ona vermiş ?tövbe estğ.insanı zorla günaha sokar bu tip insanlar .irrite oluyorum böyle çok bilmiş herşeyi kendim yaptım havasında insanlardan ....

Sen kv ye bu konudan rahatsız olduğunu hissetirirsen oda senin dalına biner. Sen kabul et durumunu ve dışarıya da öyle lanse et. Bak bakalım tepkisi nasıl oluyor. Hani bazı insanlar kendi kusurlarıyla alay edince karşıdakine fırsat vermez ya aynı öyle. ayrıca tersleyerek bi kaç kez cevap ver susma, eğer kızı hamileyse çok ilgilenme ama ilgisizde kalma kıskandı olmasın.

Çocuğun olmaması utanılacak bir şey değil ama herkesin bilmesi gereken bir şey de değil. Çünkü insanlar azıcık canının yandığı noktayı yeter ki bilsinler, artık hep ordan vururlar. Üzülmekte canını sıkmakta haklısın ama cahil insanların içine düşmüşsün işte. Sabret inşallah çocuğun da olur hayırlısıyla. Nasıl bi duygu olduğunu biliyorum. Ben soranlara istemiyorum çocuk filan diyorum artık başedemiyorum çünkü. Hayırlı zamanda istiyoruz dedim olmadı, maddi durum dedim olmadı, evliliğimiz otursun sonra dedik olmadı. Her bahanemizde bir ton laf sokmaya maruz kaldık. Şimdi istemiyorum böyle de iyiyiz diyorum

Niye bu kadar takinti haline getiriyosunuz ki bu normal bisey deil mi sonucta hastalik tedavi icin caba da sarfediyosunuz umarim en yakin zamanda hayirli ve saglikli bir cocugunuz olur size onerim boyle sacma sapan gereksiz insanlari kafaniza takmayin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…