Korkularım var..

ECZBSRA

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2014
11
1
Arkadaşlar merhaba yeniyim dha bu sitede 2-3 günlük sürekli uzaktan takip ediyordum :) benm sorunum şu bana yardımcı olun 8 aylık evliyim bebek düşünüyorum ama etraftan cok korkuyorum özellikle kendi annemden eleştirilmekten.. bu arada yaşımda 22 :KK17:

Arkadaşlar merhaba yeniyim dha bu sitede 2-3 günlük sürekli uzaktan takip ediyordum :) benm sorunum şu bana yardımcı olun 8 aylık evliyim bebek düşünüyorum ama etraftan cok korkuyorum özellikle kendi annemden eleştirilmekten.. bu arada yaşımda 22 :KK17:

canım ben ce hiç çekinme sonucta bu yalnızca özünde seni ve eşini ilgilendiren bir karar annen bile olsa etrafındaki insanların negatif eleştirilerine takılma sonucta evlisin tabi ki yuvanızın bir de meyvesi olacak 22 de gayet normal bir yaş inşallah cok guzel bir anne olucaksın :))

çok tesekkur ederim yaa :) ama bir korku işte annem hep sorun cıkartıyordu erken evlendin çocukta yapma falan diye ama ben cok istiyordum bakalm hayrlısı:nazar:

çok tesekkur ederim yaa :) ama bir korku işte annem hep sorun cıkartıyordu erken evlendin çocukta yapma falan diye ama ben cok istiyordum bakalm hayrlısı:nazar:

Bende 20 yasında evlendım herkes cocuk gec yap barı dıodu ve ben 6.ayımda hamile kaldım şimdi 11 haftalık hamileyim eşimide cok sewıyorum bu senınle onun kararı benim eşimde cok istiyodu .. Bence en önemlisi sen ve eşin kimseyi kafana takma ..

cnım şöyle birşey var.zaten bütün nişanlılık dönemimde annemden cok uzaktım sürekli kavga ediyorduk istemiyordu oyle boyle verdi evlendik eşimi çok sewiyorum hemde cok.inankı kndi annmden korkum olmasa şimdiye kadr hamile kalmiştim zaten mutlu olmıycak eminim.aman ne bileyim bn işte hep kndimi değil başkalarını düşünürüm kndmden cok :KK43:

cnım şöyle birşey var.zaten bütün nişanlılık dönemimde annemden cok uzaktım sürekli kavga ediyorduk istemiyordu oyle boyle verdi evlendik eşimi çok sewiyorum hemde cok.inankı kndi annmden korkum olmasa şimdiye kadr hamile kalmiştim zaten mutlu olmıycak eminim.aman ne bileyim bn işte hep kndimi değil başkalarını düşünürüm kndmden cok :KK43:

Oyle dusunme cnm benim annemde tam senin anlattigin gibiydi hamile kaldim onlarda kaliyodm arada sanki istemiyo gibiydi ama dogum yaptim 4 aylik oglum hergun torununu gormeye geliyo torun bi baska olur ciddiyim bak benim yasim 19 :)) biraz buyuksun benden samimi davrandim cnm felan yazdim da kusura bakma :)

Oyle dusunme cnm benim annemde tam senin anlattigin gibiydi hamile kaldim onlarda kaliyodm arada sanki istemiyo gibiydi ama dogum yaptim 4 aylik oglum hergun torununu gormeye geliyo torun bi baska olur ciddiyim bak benim yasim 19 :)) biraz buyuksun benden samimi davrandim cnm felan yazdim da kusura bakma :)

:):) olsun cnm oyle konuşalım zaten.İnşallah hersey güzel olur benm annem diğer insanlar gbi değil geçimsizdir biraz.Neyse zaten artık karışamaz karışmasına izin vermiyorum her gittiğimde bir şeyimi kınıyarak beni üzüyor.. annemi cok sewiyorum cok yakın gibiyzz ama aslında cok uzagız kendi kayınvalidem ondn cok yakın bana ilgileniyor he arada oda laf kakmıyor degil :) ama annmden dha cok ılgilenio benle ve dha cok istekli.sorun ne biliyo musun annem kadın gbi değil hala kız gibi yaşamamı istiyor.kayınvalidem ise kadın gibi yaşamamı istiyor arada sıkıştım anneme gidince oraya kayıyorum kaynvalidemle olunca oraya kayıyorum birde altlı ustluyuz kayınvalidemle oda cok etkiliyor olablr beni cnkü cok bebek istiyorlar ve karslılar. ben ise bursalıyım doğu batı kültürü çakışıyor hep :KK43: hmile kalsam inan annem koşmaz kayınvalidem koşar benm için değil tabiki oda bebek için .. ben kmin umrundayım.bir tek eşimin..

:):) olsun cnm oyle konuşalım zaten.İnşallah hersey güzel olur benm annem diğer insanlar gbi değil geçimsizdir biraz.Neyse zaten artık karışamaz karışmasına izin vermiyorum her gittiğimde bir şeyimi kınıyarak beni üzüyor.. annemi cok sewiyorum cok yakın gibiyzz ama aslında cok uzagız kendi kayınvalidem ondn cok yakın bana ilgileniyor he arada oda laf kakmıyor degil :) ama annmden dha cok ılgilenio benle ve dha cok istekli.sorun ne biliyo musun annem kadın gbi değil hala kız gibi yaşamamı istiyor.kayınvalidem ise kadın gibi yaşamamı istiyor arada sıkıştım anneme gidince oraya kayıyorum kaynvalidemle olunca oraya kayıyorum birde altlı ustluyuz kayınvalidemle oda cok etkiliyor olablr beni cnkü cok bebek istiyorlar ve karslılar. ben ise bursalıyım doğu batı kültürü çakışıyor hep :KK43: hmile kalsam inan annem koşmaz kayınvalidem koşar benm için değil tabiki oda bebek için .. ben kmin umrundayım.bir tek eşimin..

Hmm anladim cnm bu da guzel mis sukret ki kv ile iyi geciniyosn bu cok guzel bisey . Bak bebek istiyosan gercekten tavsiye ederim dunyanin en guzel seyi sen umursama annende alisir zaten esin de istiyosa bence kimseyi takmayin hem yanlis hatirlamiyosam 8 aylik evliydin dimi . Ben 6. Ayimda hamile kaldim biz esimle birbirimizi cok seviyorz biraz garipsiceksin ama 14 yasindaydim onunla tanistim bi yil ciktik bana ailene soyle nisan takalim beni yanlis anlamasinlar ciddi oldugumu bilsinler dedi annem yasim cok kucuk diye cok karsi cikti istemedi babamda oyle kucuksun daha lise okuyosun dedi ben istedim diye babam kirmadi beni uc yil nisanli kaldik liseyi bitirdm unvrst basladim18 olmama dort ay kala evlendik annem yine karsi cikti cok erken diye evlendik altinci ayda hamile kaldim kendim istedigim icin .hani derler ya akil yasta degil bastadir diye ben kucicuk yasimda bu kadar sorumluluk almisim bi yandan da kv ignelemelerini bazen esimle kavgalarimi cekiyorm sen kv le iyisin annenle kotusun annen duzelir alisir ama kv duzelmez hep ayni kalir bence istiyosan yap korkma yasin cok normal kusura bakma baya anlattim sıkttım seni

Son düzenleme:
hmm anladim cnm bu da guzel mis sukret ki kv ile iyi geciniyosn bu cok guzel bisey . Bak bebek istiyosan gercekten tavsiye ederim dunyanin en guzel seyi sen umursama annende alisir zaten esin de istiyosa bence kimseyi takmayin hem yanlis hatirlamiyosam 8 aylik evliydin dimi . Ben 6. Ayimda hamile kaldim biz esimle birbirimizi cok seviyorz biraz garipsiceksin ama 14 yasindaydim onunla tanistim bi yil ciktik bana ailene soyle nisan takalim beni yanlis anlamasinlar ciddi oldugumu bilsinler dedi annem yasim cok kucuk diye cok karsi cikti istemedi babamda oyle kucuksun daha lise okuyosun dedi ben istedim diye babam kirmadi beni uc yil nisanli kaldik liseyi bitirdm unvrst basladim18 olmama dort ay kala evlendik annem yine karsi cikti cok erken diye evlendik altinci ayda hamile kaldim kendim istedigim icin .hani derler ya akil yasta degil bastadir diye ben kucicuk yasimda bu kadar sorumluluk almisim bi yandan da kv ignelemelerini bazen esimle kavgalarimi cekiyorm sen kv le iyisin annenle kotusun annen duzelir alisir ama kv duzelmez hep ayni kalir bence istiyosan yap korkma yasin cok normal kusura bakma baya anlattim sıkttım seni

hayır cnm sıkmadın zaten dertleşmek için burdayız.. öyle değilmi

X