Korona kapmış olabilir miyim?

Ne cahil ne düşüncesiz insanlar varya hayretle okudum yorumları

Doktorlara acıyorum gerçekten bir senedir nefes almıyorlar canlarından oluyorlar

sizde bu kadar bilgi tecrübe var madem buralarda harcamayın engin bilgilerinizi
AŞi filan yapın insanlığa faydanız olsun :confused:

Öyle 5 dakkada kapmazsın meraklanma.. Ben covid atlattım annem ve kızımda var evde. Pozitif olduğumu bilmeden evvel kızımla uyudum,öptüm falan.. onda bile bişey olmadı şükür. Öyle 2 dakka maskesiz kaldın diye bulaşmaz..yakın temas lazım uzun süre aynı havayı solumak lazım ki bulaşsın.

Kac dakikadan sonra kapiliyor?

Bir şey olmamış deniyor ya

Taşıyıcı diye bir şey duydunuz mu
1 kişinin 15 16 kişiye.bulastirtigini duydunuz mu
Varyant hiç duydunuz mu artik havadan bile bulaştığını duydunuz mu
Kişide hiç belirti olmasa bile kişiden kisiye taşıdığını duydunuz mu

Artık daha bulaşıcı ve Öldürücü olduğunu duydunuz mu??????

Valla konu sahibi bu yorumlari dikkate alir test yaptirmaz, aksine pozitifse ve cevresindekilere bulastirirsa vebali bu yorumcularin boynuna.

Yildizli bonus yolda....

Siz yasadiklarindan daha iyi mi bileceksiniz? Bulasmamis iste. 😶

Kovmaları hatta kapıyı açmamaları gerekiyordu halbuki. 🙄

Anneannen yaşlı kadın o hoşgörülür sen ona kızma. Dayının yaptığı garip.

Bu arada bugün komşumu gördüm. çöp atmaya kapıyı açmış. Selam verip konuşacaktım. hemen ben covidim diyip içeri kaçtı. Hiç de ayıp olmadı memnun oldum yaptığı hareketten.
Aynı sekli bende yasadım.. Bızım Bı komsumuzda covid olmus haberimiz yok. Kapıya cop atmaya cıkmıstı bizde kapıya cıkmıstık hıcbısey demeden kapıyı kapattı.. Sonra cepten aradı karantinadayız size gecer diye korktum ondan dolayi bısey demeden kapadım kapıyı dedi.. Yanı boyle olmak lazım... Zaten dusuncesız insanlar yuzun den yayılıyor

Artık daha bulaşıcı ve Öldürücü olduğunu duydunuz mu
Valla konu sahibi bu yorumlari dikkate alir test yaptirmaz, aksine pozitifse ve cevresindekilere bulastirirsa vebali bu yorumcularin boynuna.

Yildizli bonus yolda....
Böyle bir sey de endişen var madem burda vakit harcayacağın yerde git test yaptır herkes rahat etsin sende huzurlu ol

Bu grip nezle bel ağrısı değil ki bir kaç gün ertele bu öldürücü bir durum ve sadece kendi yaşadığı bur şey değil millete bulaştırma rindi var vebal var
Azıcık duyarlı olmak düşünceli olmak lazım
Ama nerde

Böyle bir sey de endişen var madem burda vakit harcayacağın yerde git test yaptır herkes rahat etsin sende huzurlu ol

Bu grip nezle bel ağrısı değil ki bir kaç gün ertele bu öldürücü bir durum ve sadece kendi yaşadığı bur şey değil millete bulaştırma rindi var vebal var
Ama nerde

Aynen oyle. Garip bir milletiz.

Evimizde çalışan yardımcı hanım korona geçirdi korona olduğunu bilmeden yanımızdaydı ama çok şükür ne bana ne ailemden birine ne de temasta bulunduğumuz kimse geçirmedi , geçirmedik
Yani ucuz atlattık...
inşallah size de hiçbir şey olmaz 🙏 ama lütfen taşıyıcı olma riskine karşı kendinizi izole edin
Sağlıcakla ... 💐

Aynı sekli bende yasadım.. Bızım Bı komsumuzda covid olmus haberimiz yok. Kapıya cop atmaya cıkmıstı bizde kapıya cıkmıstık hıcbısey demeden kapıyı kapattı.. Sonra cepten aradı karantinadayız size gecer diye korktum ondan dolayi bısey demeden kapadım kapıyı dedi.. Yanı boyle olmak lazım... Zaten dusuncesız insanlar yuzun den yayılıyor

Evet bazı tipler de saçma sapan saklıyor sanki fişlenecek kovidli diye. Yani hepimiz bir tehdit altındayız birbirimizi korumamız lazım.

Ama nerde
Ozelllıkle boyle acil konular ıcın burda acılan başlıkları şaşkınlıkla okuyorum. Yanı biz ne bılecegız test yapılmadan edilmeden ne olup olmadığını🤦‍♀️ Tamam korkmus olabılır paylaşmak isteyebilir... Ama suanda acil olan test..

Ozelllıkle boyle acil konular ıcın burda acılan başlıkları şaşkınlıkla okuyorum. Yanı biz ne bılecegız test yapılmadan edilmeden ne olup olmadığını🤦‍♀️ Tamam korkmus olabılır paylaşmak isteyebilir... Ama suanda acil olan test..
Sen bilmen ben bilmem ama oKu yorumları
Baya bilenler olmuş pes diyorum

Doktor cok canım aramızda kesin tanı koymuşlar 🤣
Aaah ah aglanacak hallere gulmek vay bize vaylar bize 🤦‍♀️
Bizim evin yanında hastane var
O yoğun zamanlar buralarda neler yasandi
Gördük

Hastane çalışanlarının bahçeye çıkıp hüngür hüngür agladıklarını gördük

Bizler kaçıyoruz virüsten ama onlar virüsle içindeler bu kadar duyarsız olunmaz yazık günah

Bizim evin yanında hastane var
O yoğun zamanlar buralarda neler yasandi
Gördük

Hastane çalışanlarının bahçeye çıkıp hüngür hüngür agladıklarını gördük

Bizler kaçıyoruz virüsten ama onlar virüsle içindeler bu kadar duyarsız olunmaz yazık günah
Canım onun görup gormemekle zaten alakası yok. Vicdan olacak vicdan. Sende vicdan olmasa duyarlılık olmasa o hastanenin icinde de olsan umursamazsın.bızım bir akraba Adamın annesi kanser babası kalp hastası bide utanmadan ben bulastırdım onlara diyor.. Sokaklarda duyarsızca dolanmaktan yaslı ana babacıgına hastalık goturdu😠hastanede kaldı ana babası 10 gun. hala dikkat etmiyor hatta daha beteri suan da dısarı dan gelince el yuz yıkamayı bile bırakmış... Bizzat yasayan biri mesela ama vicdan ıste vicdan. Hıc pısmanlıkta yok 😠

Canım onun görup gormemekle zaten alakası yok. Vicdan olacak vicdan. Sende vicdan olmasa duyarlılık olmasa o hastanenin icinde de olsan umursamazsın.bızım bir akraba Adamın annesi kanser babası kalp hastası bide utanmadan ben bulastırdım onlara diyor.. Sokaklarda duyarsızca dolanmaktan yaslı ana babacıgına hastalık goturdu😠hastanede kaldı ana babası 10 gun. hala dikkat etmiyor hatta daha beteri suan da dısarı dan gelince el yuz yıkamayı bile bırakmış... Bizzat yasayan biri mesela ama vicdan ıste vicdan. Hıc pısmanlıkta yok 😠
Iyi halt ettin diyeceksin

Çinde evlere kilit vurmuşlar di bu tarz insanları hücreye kapatıcan
Böyle şeyler duyunca içimdeki diktatör rejim ayağa kalkıyor :KK67::KK62:

Sonra diyorum ki sakin ol pare :stop:

X