Korona vs Arkadaşlık

Arkadasinizin söylemesi gerekirdi soylememesi yanlış
Abartmiyorsunuz kesinlikle haklisiniz bilgilendirmeliydi
Demissiniz ya hala grip var mi diye, grip de influenza isimli bir virüs zaten yani normal grip bile olsanız hem o da bir virus korona gibi hem de test yaptirildiginda o da pozitif çıkabilir sonuçta testler de yüzde 100 corona tanimlayan testler değil
Yani buradaki saglikci arkadaslar daha doğru bilgi verirler tabii ama grip de olsa korona da olsa bulasma riski olan virüsler

İkiniz de hatalisiniz. Pozitif olup belirti vermeyen insanlar da var neye dayanarak eve cagirabiliyorsunuz ki? Sizin yaptiginiz da sorumsuzluk.

Eşim temasliydi (hasta degil temasli) temas dedigimde maskeli sekilde ayni ortamda olmak, karantinada kaldi. Benim karantina zorunlulugum yoktu heste risksiz gorunuyordum ona rağmen disari cikmadim eşimle birlikte karantinada kaldim.
1 senedir kimsenjn evine gitmedim, evime cagirmadim. Kurallara bir turlu uymuyorsunuz sucu birbirinize atiyorsunuz sonra.

Arkadaşım bana bilseydim gelmezdim tarzı şeyler söyledi ancak bu dönemde grip olmak kaldı mı? Hasta olan büyük ihtimalle korona değil midir? Bunu bile bile nasıl söylemez?
Bu dönemde grip olmak kaldı tabii ki, üşütmek alerji falan nasıl bitebilir ki... ama sonuçta belirtiler aynı ve emin olunmadan kimseyle bir araya gelinmemeli yanlış yapmış. Siz iyileştikten sonra antikor testi yaptırmış mıydınız? Orada bağışıklık durumunuzla ilgili bilgi veriyorlar

X