Korunmadan ilişkiye girdim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlişkinin başından itibaren prezervatif takıp adam boşalacağı sırada geri çekiliyor. Bir nevi işkence işte, bu kadar abartanların okbsi olduğunu düşünüyorum. Hep tek yöntemle korundum, hiç kaza yaşamadım, belkide ondandır
Burada bir üye vardı. Diyordu ki; "kondomla bu kadar çok hamile kalan olduğuna göre sperm geçirgenliği var. Bu yüzden eşim 2 kat kondom takıyor." :KK70:

Burada bir üye vardı. Diyordu ki; "kondomla bu kadar çok hamile kalan olduğuna göre sperm geçirgenliği var. Bu yüzden eşim 2 kat kondom takıyor." :KK70:
Var ya.. kaç tane okudum hem spiral var hem prezervatif kullanıyor hem de geri çekilme. Ya da hap prezervatif geri çekilme. Bu yöntemlerin her biri tek başına %99 koruyucu abartmaya gerek yok bence. Bu mikroplar ölmez diye çamaşır suyuyla tuz ruhu karıştırmaya benziyor, mübarek sanki nükleer bomba karşındaki.

Kimisi tek kondom takma saygısını göstermezken kimisi de karısı karısı istiyor diye taneyi üst üste takıyor. Tabii biraz bilgisizlikle yapiyor bunu ama uyumlu anlayışlı adam demek ki.
kondomun içine de spermler ölsün diye acı sos koysun bari garanti olsun geçen öyle bişi paylaşmıştı bi üye B Bibibella ydı sanırım 🤣🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X