köşe koltuk tavsiyesi

hayalim mucize

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2017
2.481
2.299
43
Merhaba kızlar

köşe koltuk takımı bakıyorum istikbal bellona gibi markalar çok pahalı ve istediğim tarz yok yeni ev aldık fazla bütçemizde kalmadı
vivense hoşuma gitti ama çok fazla şikayet okudum hakkında uygun aslında fiyatları ama kafam karıştı
nova koltuk diye bir sitede gördüm çok beğendik ama istanbuldaymış mağazaları üzerine oturmadan almak pek cazip gelmedi bir de sitesi pek güvenilir değil gibi pek fazla bilgi yok
bana retro tarz farklı kaba olmayan bir köşe takımı lazım var mı bu tarz koltuğu olup memnun olan bana şurdan alabilir siniz diyecek olan ya da şurdan sakın almayın desenizde faydalı olur resimde atabilirsiniz burdan kendi takımlarınızı çok sevinirim

Merhaba köşem koltuğu misafiriniz geldiği zamanda da kullanacaksınız hiç kullanışlı değil. Ben 4 yıl kullandım. İki kişi için çok rahat üzerinde yat uzan. Ama misafir gelince herkes üst üste oturuyor gibi oluyor. Kullanım amacına göre tercih etmenizde fayda görüyorum. Ben epica diye bir markadan almıştım memnundum. Ev değiştirince letgodan sattım.

teşekkür ediyorum ben de yıllarca köşe kullandım hep çok seviyorum misafirde biz de onu kullanacağız ben salon olayını sevmiyorum tek yaşam alanı var evimde diğer odalarımı farklı değerlendirdim epica markasına bakayım

kızlar ikea nın koltukları hakkında ne düşünüyorsunuz kıvık serisinde aklım var 3lü uzanma koltuklu kanepesinde ama ayakları çok alçak altına süpürge ve vileda girmezse zorluk yaşarım diye korkuyorum

vudiva dan iskandinav tarzı koltuk aldık tv ünitesi ve sehpa ile beraber mükemmel ötesi tam benim tarzım çok sevdim :)
Merhaba, ben de şuan vudiva koltuklara bakiyordum. Uzanma koltugunu almayi dusunuyorum ama malum deneyemedigimiz icin konforu konusunda tereddüt ediyorum :) Rahat mi? Herhangi bir sorun yaşadiniz mi? Bilgi verebilirseniz cok sevinirim. Teşekkürler

X