Koşu bandı ile zayıflayan var mı?

1 hafta oldu cuma ve cumartesi yürüyemedim dısarıdaydım cünkü. onun dısında hergün 5.5/6/6.5 kmh la yaklasık 40 dk kadar yürüyorum. yorulduğum söylenemez ama cok güzel ter atıyorum. ölçülerimi de aldım çok fenalarr :)) 1 ay sonra tekrar alacam ölçüleri. Faydası olur dediniz size güveniyorum :)

1 hafta oldu cuma ve cumartesi yürüyemedim dısarıdaydım cünkü. onun dısında hergün 5.5/6/6.5 kmh la yaklasık 40 dk kadar yürüyorum. yorulduğum söylenemez ama cok güzel ter atıyorum. ölçülerimi de aldım çok fenalarr :)) 1 ay sonra tekrar alacam ölçüleri. Faydası olur dediniz size güveniyorum :)
Kesınlıkle olucak canım bak gorceksın yemedene bıraz dıkkat edersen sonuc daha cabuk olur umarm ıstedgın kıloya bıan once ulasırsın

merhaba hanımlar.bende yürüme bandını evin kösesinde tutanlardanım malesef.yazdıklarınızın bir kısmını okudum.karatay tipi besleniyorum.ve yazdıklarınızdan gaza geldim.birazdan yarım saat yürüyeceğim.boyum 166 kilom 69.bakalım nolcak

40 dk yürüdüm.bunun 30 dk 5 hızında.ilk ve son 5 dakikasını da 4 hızında yürüdüm.toplam 92 kalori yaktım.bu normal mi.bazı arkadaşlar daha çok kalori yakıyor:KK64:

selam arkadaşlar dünde25 dk yürüyüş(5 hızında)10 dk da bisiklet.toplamda 100 kalori falan yaktım

inşAllah ya
sonucu bizede bildir. bende düşünüyorum bu aralar almayı ama çok kararsızım
canım evde oolması aslında iyi bir eşya...illa düzenli kullanman gerekmiyor her daim tepesinde olman gerekmiyor ama dönem dönem düzenli kullanımla hem vücudunu toparlarsın hemde mutlu hissedersin kendini...daha sonrada bi süre dinlendirirsin...yada tercihine göre devamlı da kullanabilirsin ama bu bazen olmayabiliyor illa düzenli kullanıcam kafasıyla alma...evde bulunsun ne zaman istersem kullanırım bazen düzenli bazen düzensiz diye düşün:KK39:

kızlar topiğ gördüm daldım benim koşu bandım yok ama arkadaşım almıştı hatta karsısına laptobu açıp dizi izliyordu o aralar fringe diye bir dizi vardı yabancı tabi 40 dk sürüyor onların bir bölümü bazen bir bazen 2 bölüm izleyerek baya kilo verdi tabi yediklerine de dikkat etti hergün olmasa da fırsat buldukça yürüyordu tam kaç kilo verdi bilmiyorum ama 10 kilo civarı birşey o zaman çok özenmiştim babam almamıştı :KK19: belki yardımım dokunur maddi olarak uygunsanız ve evde yeriniz varsa dah süper birde ses yapıyor diye geç saatte kullanamıyorum diyenleri okumuştum bu topikte bir yerde bilginiz olsun o da alıp kullanmazsanız yazık yani:KK22:

merhabalar ben 2 kasımdan bu güne kadar hafatada 4 veya 5 gün düzenli olarak koşu bandı ile spor yapıyorum kilom 62 boyum 159 bölgesel olarak karın ve kalçamda kilo fazlalığım vardı. onların çoğunu 1 ayda koşu bandı ile verdim.Şu an kilon 59 diyet yapmıyorum çünkü hayatım boyunca diyet yaparak geçirmek istemiyorum.ama ekmeği hayatımdan çıkardım ve haftada bir gün istediğimi yiyorum. 3 kilo verdim. kalça ölçüm 98 ken şimdi 93. bel ölçüm 78 ken şimdi 69.
50 kilo olmak istiyorum 2-3 ay daha bu şekilde yaparsam sonuç alacağımı düşünüyorum.ayda 3 kilo vermek iyi sonuç bence . çünkü sporla verilen kiloların geri alımı çok istisnai durum olmadıkça zor.
Koşu bandı işe yarıyor tahminimce diyet yapanlar daha hızlı sonuç alabirler.

kızlar bende koşu bandı alıcam bu hafta 70 kiloyum şu ana ve anne olmak istiyorum olamıyorum bunda kilomunda çok etkisi var bana bu konuda destek olurmusunuz _?

Merhaba :) ben de koşu bandı almak istiyorum ama malum cok çeşit var ve ister istemez akıl da karışıyor :KK49:Önerebileceğiniz bir marka var mı?(sessiz olması önemli).
Hattrick Activex M 2,5 Hp Masajlı Koşu Bandı ...duyan var mı cok kararsız kaldım bütcem en fazla 1000 tl :KK16:Şimdiden teşekkür ederim :)

kızlar bende koşu bandı alıcam bu hafta 70 kiloyum şu ana ve anne olmak istiyorum olamıyorum bunda kilomunda çok etkisi var bana bu konuda destek olurmusunuz _?

Merhaba :) ben de koşu bandı almak istiyorum ama malum cok çeşit var ve ister istemez akıl da karışıyor :KK49:Önerebileceğiniz bir marka var mı?(sessiz olması önemli).
Hattrick Activex M 2,5 Hp Masajlı Koşu Bandı ...duyan var mı cok kararsız kaldım bütcem en fazla 1000 tl :KK16:Şimdiden teşekkür ederim :)
Kızlar yürüme bandinda en iyi marka voit.ben aldım.2 sene oldu.üstüne 10 kez belki çıktım.yer kaplıyor.gördükcé moralim bozuluyor.benim gibi yapacaksaniz hiiiiiç almayın.yok ben sporu seviyorum derseniz ve zaten spor yapan birisiyseniz alın.ben dr eşime her gün yarım saat yapicam, nolur alalım dedim durdum.eşim kullanmazsın boşuna almayalım dedi.dediği gibi de oldu.eger alir da kullanmaya baßlarsaniz bana da haber verin.ben de sizin gazınızla kullanirim belkio_O:KK51:

Kızlar yürüme bandinda en iyi marka voit.ben aldım.2 sene oldu.üstüne 10 kez belki çıktım.yer kaplıyor.gördükcé moralim bozuluyor.benim gibi yapacaksaniz hiiiiiç almayın.yok ben sporu seviyorum derseniz ve zaten spor yapan birisiyseniz alın.ben dr eşime her gün yarım saat yapicam, nolur alalım dedim durdum.eşim kullanmazsın boşuna almayalım dedi.dediği gibi de oldu.eger alir da kullanmaya baßlarsaniz bana da haber verin.ben de sizin gazınızla kullanirim belkio_O:KK51:

Ben de anneme aldırcam o da zorla ondan dolayı mecbur kullanmak zorunda kalıcam yoksa annemin dilinden kurtulamam :KK17:voit iyi bir marka ama fiyatları biraz pahalı gibi sanki bilemedim cok kararsız kaldım aldım mı da en az bi 5 yıl gitse bari o kadar para vercez sonucta :110:

Ben de anneme aldırcam o da zorla ondan dolayı mecbur kullanmak zorunda kalıcam yoksa annemin dilinden kurtulamam :KK17:voit iyi bir marka ama fiyatları biraz pahalı gibi sanki bilemedim cok kararsız kaldım aldım mı da en az bi 5 yıl gitse bari o kadar para vercez sonucta :110:
Valla ben de senin gibi mecburen kullanirim dedim ama :KK43:Insallah sen kullanirsin.cok ozellikli bir sey almana gerek yok bence.benimki 13 programlı ama kullanan var mi??

Valla ben de senin gibi mecburen kullanirim dedim ama :KK43:Insallah sen kullanirsin.cok ozellikli bir sey almana gerek yok bence.benimki 13 programlı ama kullanan var mi??
İnşallah canım ya :KK16:yorumların için de teşekkür ederim umarım tekrardan başlayabilirsin :KK24:

X