Kötü Çıkan Saç Düzleştiricisi

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.461
1.058
Merhabalar. Çok uzun süredir internette iyi bir saç düzleştiricisi arıyordum. Çoğu kişi braun satin hair'i tavsiye etmişti başka mecralarda. Burada ise genellikle remington tavsiye edilmişti fakat ben braundan yana kıldım kararımı çok fazla kişi övdüğü için. Fakat çok pişmanım şimdi. Braun satin hair 5 saç düzleştiricisi aldım n11den. Kargo bugün geldi. Açtım denedim. Durum berbat. Çok hafif dalgalı saçlarımın üstünden 4-5 kez de geçsem düzleştirmiyor kesinlikle. Sizce ürün sahte olabilir mi? Veya ürün sahte değilse memnun kalmadığım bu durumda ne yapabilirim, hakkımı aramanın bir yolu var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhabalar. Çok uzun süredir internette iyi bir saç düzleştiricisi arıyordum. Çoğu kişi braun satin hair'i tavsiye etmişti başka mecralarda. Burada ise genellikle remington tavsiye edilmişti fakat ben braundan yana kıldım kararımı çok fazla kişi övdüğü için. Fakat çok pişmanım şimdi. Braun satin hair 5 saç düzleştiricisi aldım n11den. Kargo bugün geldi. Açtım denedim. Durum berbat. Çok hafif dalgalı saçlarımın üstünden 4-5 kez de geçsem düzleştirmiyor kesinlikle. Sizce ürün sahte olabilir mi? Veya ürün sahte değilse memnun kalmadığım bu durumda ne yapabilirim, hakkımı aramanın bir yolu var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Iade hakkınız yok mu?

Ben grundigin pembe makaron saç düzleştiricisini kullanıyorum ilk defa bi düzleştiriciyi bu kadar sevdim diyebilirim yumuşacık parlak yapıyor. tavsiye ederim

Braun marka benim ki değiştirmeyi düşünüyorum aklımda olsun hangi modeli sizdeki
ben 6 sene once almıstım hala canavar benımkı şu
duzlestırıcım 8976324034610.jpg babyliss pro nano titanyum olan
kurutma makınamda bunuda 6 sene once aldım
Remington-D5800-Sac-Kurutma-Maki_18597_1.jpg 5800 mıs modelı
maşamda babyliss
hepsınden cok memnunum ve bayagı yogunda kullanırım duzenlı
son cıkan modeller daha ıyıdır tabı benımkıler eskı model

Tabi ki gönderebilirsin denedin memnun kalmadın ve iade ediyorsun hepsi bu kadar. Siparişler kısmından halledebilirsin

ben 6 sene once almıstım hala canavar benımkı şu
duzlestırıcım Eki Görüntüle 2660141 babyliss pro nano titanyum olan
kurutma makınamda bunuda 6 sene once aldım
Eki Görüntüle 2660143 5800 mıs modelı
maşamda babyliss
hepsınden cok memnunum ve bayagı yogunda kullanırım duzenlı
son cıkan modeller daha ıyıdır tabı benımkıler eskı model
Benimki de bu , uzun zaman oldu kullanali ama kabarıyor sanki artık saçım

Eklentiler

• 159430513183495953247194325116.jpg
    159430513183495953247194325116.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 45
  • 15943051783429039507785415675485.jpg
    15943051783429039507785415675485.jpg
    182,5 KB · Görüntüleme: 38
Paketle aynı şekilde, geri gönder. N11'de iade hakkın var. Her firmada var aslında.

Eski model braun vardi attim
Bi arkadasim philips almisti bende denemistim harikaydi
Braunu attigimda philips alcaktim bulamadim babyliss aldim ama yinede philips daha kaliteli geliyo yani duzlestirme suresi daha kisaydi iyonizeri cok cok iyiydi bozulma yapmiyodu fln filan

Paketle aynı şekilde, geri gönder. N11'de iade hakkın var. Her firmada var aslında.

talimatları takip ederek iade talebi oluşturdum. ekranda "iade ön talebi oluşturuldu" diyor, geriye kalan adım sadece kargo firmasına ürünü teslim edip yollamak değil mi? kusura bakmayın lütfen bu işlerden pek anlamadığım için soruyorum.

X