Kpps Kursu?

Ecrin_92

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2012
10
0
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Sizden bir konu hakkında yardım almak istiyorum. Üniversite 2. sınıfta okuyorum. Son sene uygulamalı bir dersimiz var ve çok zor. Bu yüzden son sınıflar bize siz son sene kpssye çalışmayı unutun dediler. Bu dersten dolayı çok zor oluyormuş. Ben de bu yüzden 3. sınıfta kpss kursuna gitmeyi istiyorum. Hatta imkanım olursa son sınıfta da gitmeyi istiyorum. Sizce 2 sene de kursa gitmek doğru mu? Bana yararlı olur mu?

Bence bırak kursu şimdiden yavaştan başla, ne kadar çok hazır olursan o kadar çok iyi olur senin.
Hele sayısalın iyiyse hiç bulaşma kursa.
Gerçi A dan gireceksen bilemem...

bende üniversite 2. sınıfta okuyorum ama bölümümü hiç sevmiyorum. Bu yüzden kpss'ye girmek istiyorum. Bölümden o kadar sıkıldımki herhangi bi memur olup çalışmak bile artık bana daha cazip geliyor. Ama düz lise mezunuyum şansım çok yok kaç puan alsam yeterli olur ve bilgisayar sertifikası alsam yararı olur mu? Bilen arkadaşlar cvp verirse sevinirim...

Bence bırak kursu şimdiden yavaştan başla, ne kadar çok hazır olursan o kadar çok iyi olur senin.
Hele sayısalın iyiyse hiç bulaşma kursa.
Gerçi A dan gireceksen bilemem...

Türkçe öğretmenliğinde okuyorum sayısalım pek iyi değil özellikle de onun için gitmek istiyorum. Haklısın zaten şimdiden çalışmaya başladım özellikle de yazları. Kursu bu kadar erken düşünmemin nedeni de en son atamalarda 86yla almış. Gerçekten çok yüksek.

bende üniversite 2. sınıfta okuyorum ama bölümümü hiç sevmiyorum. Bu yüzden kpss'ye girmek istiyorum. Bölümden o kadar sıkıldımki herhangi bi memur olup çalışmak bile artık bana daha cazip geliyor. Ama düz lise mezunuyum şansım çok yok kaç puan alsam yeterli olur ve bilgisayar sertifikası alsam yararı olur mu? Bilen arkadaşlar cvp verirse sevinirim...
Canım bölümünü neden sevmiyorsun? Ama dediğin gibi düz lise olman şansını biraz azaltıyor. Kaç puan alman gerektiğini bilmiyorum ama çok yüksek olduğu kesin maalesef.

X