KPSS 2021 e henüz başlamamış olanlar ve sıfırdan başlayacaklar... Başlayalım ve bitirelim hadi💪

Kızlar hızlı bir program yaptım. Hergüne her dersi koydum. Geometri unuttum çünkü kitapta matematik bölümüne katmışlar bende o yüzden ayrı ders olarak yazmadım onu. 18 gün bunları bitirmek amacım. Geometri gün içinde çalışabilirsem. Hergün bir konu geometri çalışmayı planlıyorum.
Program gayet güzel görünüyor ancak bazı konular oraya biçtiğin zamanlarda bitmeyebilir bilgin olsun bu durumda endişe etme. İstediğin zaman istediğin hedefin bitmemesine takıldığını biliyorum o yüzden söylemek istedim. Bu senin enerjini düşürmesin. Birde sormak istediğim güncel kısmı ne yapıyorsun?

Selam kızlar bugünkü programımı tamamlamış bulunmaktayım elhamdülillah üçgende alan bitti bu arada... Yarınki konum üçgende açı kenar bağıntılari ( son üçgenler konusu) 2 günde bitirsem yeter ..yanında yine sözel tekrarlarim ve matematik soru çozmelerin olur ama kızımı anaokuluna götürmeye başlayacağım daha az ders çalışabilirim bu yüzden nasıl olacak bilmiyorum
Nasıl yani daha kolay olmaz mı anaokuluma başlayınca daha çok vaktin olmaz mı ben mesela hep kızım kreşe gitse ne çalışırdım beee diyorum kendime yalan mıymış hep 😂😂

Nasıl yani daha kolay olmaz mı anaokuluma başlayınca daha çok vaktin olmaz mı ben mesela hep kızım kreşe gitse ne çalışırdım beee diyorum kendime yalan mıymış hep 😂😂
Benim kızım usludur maşallah sübhanallah diyelim şimdi kreşe git hazırla getir banyo yaptir felan derken astarı yüzünden pahali oluyor zaten duracağı maksimum 3 saat hazırlanması ise paha biçilemez o yüzden benim için zaman kaybı baya bir üstüne alerji oluyorum birde dışarı çıkınca ama kızım mutlu olsun yeter :)

Benim kızım usludur maşallah sübhanallah diyelim şimdi kreşe git hazırla getir banyo yaptir felan derken astarı yüzünden pahali oluyor zaten duracağı maksimum 3 saat hazırlanması ise paha biçilemez o yüzden benim için zaman kaybı baya bir üstüne alerji oluyorum birde dışarı çıkınca ama kızım mutlu olsun yeter :)
Bende zannediyorum ki kreşe sabah gider akşam gelir 😂. O yüzden sana kolaylık olur demiştim de evet haklısın bu durumda.

Maşallah maşallah :nazar:valla benimki 3 saat gitse off taaaaaam 180 dakikaaaaaa yüüüüüüzseeekssseeeeeennn diye dolaşırdım 😂😂

Bu arada neler yapıyosunuz bakim kimse yazmamış dün hastane bugün çat kapı misafir derken çalışamadım internet de aşırının bayağısının dibinin karesi kötü video flan izleyemiyorum optiğin boynu bükük 2 gündür. Bi daaa mı gelcez dünyaya diyip kendi internetimi açtım ama içim de cız etmiyo değil 😂

Sizler neler yaptınız bakim haydii etkileşelimmm

Bu arada neler yapıyosunuz bakim kimse yazmamış dün hastane bugün çat kapı misafir derken çalışamadım internet de aşırının bayağısının dibinin karesi kötü video flan izleyemiyorum optiğin boynu bükük 2 gündür. Bi daaa mı gelcez dünyaya diyip kendi internetimi açtım ama içim de cız etmiyo değil 😂

Ben bir yandan alerjik bunyemle bogusup bir yandan çocuk artı ders diye devam ediyorum üçgende açı kenar bagibtilarini bitirdim şimdi minik kuzumu uyutmaya calsiiyorum becerebilirsem ..tarih tekrarı yapicam uykum gelmezse ardından matematikten 20 soru cozucem ardından coğrafya ve vatandaşlık tekrar ardından matematik çıkmış sorular diye yaparsam programım bitiyor ama bugünlük programımı bitiremicem galiba öyle görünüyor yinede belli olmaz uyku durumuma ve çocuklara bağlı :)

Tekrar çok geçmiş olsun. Bende Atışlar ı postaladım çok şükür. Kötü günler geride kaldı şimdi sırada daha kötü günler bizi bekliyor diyerek Çembersel Hareket e başlıcam 😅.

Ben bir yandan alerjik bunyemle bogusup bir yandan çocuk artı ders diye devam ediyorum üçgende açı kenar bagibtilarini bitirdim şimdi minik kuzumu uyutmaya calsiiyorum becerebilirsem ..tarih tekrarı yapicam uykum gelmezse ardından matematikten 20 soru cozucem ardından coğrafya ve vatandaşlık tekrar ardından matematik çıkmış sorular diye yaparsam programım bitiyor ama bugünlük programımı bitiremicem galiba öyle görünüyor yinede belli olmaz uyku durumuma ve çocuklara bağlı :)
Ooo hadi inşallah😍 yaparsan yaz buraya da

Tekrar çok geçmiş olsun. Bende Atışlar ı postaladım çok şükür. Kötü günler geride kaldı şimdi sırada daha kötü günler bizi bekliyor diyerek Çembersel Hareket e başlıcam 😅.
Vayy süper gidiyosunn yürü beee kim tutar seni bak derece yapcak bu kız dereceeee sonra ben de övüncem kiiiimiiin fizikçisiii buuuuuğğğ 😁

Vayy süper gidiyosunn yürü beee kim tutar seni bak derece yapcak bu kız dereceeee sonra ben de övüncem kiiiimiiin fizikçisiii buuuuuğğğ 😁
Güldürme nolursun 3-5 günde buraya gelebildim sürüne sürüne.Geriye kaldı 1500 tane fizik konusu 😄. Böyle oluyor işte heralde her derse 1 ay olacak 😂😂. Neyse göbüş bağımızdan ötürü durmamam lazım aman diyim sende durma 😄😄. Sende sıkma canını oluyor böyle şeyler işte misafirdi oydu buydu insan bişey yapamıyor haklısın. İnan bende sürüne sürüne yapıyorum benim bebe 5.5 aylık hala 2 saate bir besleniyor anam ağlıyor yaw. Aralarda yemek mi yiyem, hazırlayam mı, tuvalete mi gidem ıvır zıvır sıkıştırabildiğim kadar o yüzden üstünkörü bakıp geçiveriyorum. Bazı videoları bebeyle izliyoz ağlamasın diye sonra o ağlarken aldığım ekran fotilerini nota geçiriyorum 😂😂. Ah ah o yüzden derecede gözüm yok ucundan kıyısından olsunda olsun yaşlandım yaşlandım...

Program gayet güzel görünüyor ancak bazı konular oraya biçtiğin zamanlarda bitmeyebilir bilgin olsun bu durumda endişe etme. İstediğin zaman istediğin hedefin bitmemesine takıldığını biliyorum o yüzden söylemek istedim. Bu senin enerjini düşürmesin. Birde sormak istediğim güncel kısmı ne yapıyorsun?
Güncel kısmı şuan için sadece tüm gün haber kanallarını takip etmem gibi bir şey. Bazen saçma sapan eski yıllara ait soru bile sorulmuş o yüzden son ay çıkan güncel kitapları çözmeyi planlıyorum.
Dediğin gibi kendime güvenmediğim konulara iki gün yazdım fakat bir güne çok ders sokmam biraz sıkıntı oldu.
Bu sabah bankaya gittik sonra alışveriş derken kedinin ilacı derken akşam oldu. Oğlum hala hasta iyileşemedi. Kortizon tedavisi görüyor şuan bakalım inşallah iyileşicek. Ben gene farklı bir antibiyotik artık nereye kadar antibiyotik içiceksem bende bilmiyorum.
ucukgenclik ucukgenclik canımcım nasıl oldun rahatsızlığın daha iyimisin en son doktor doktor geziyordun. Pisicik de iyi mi?
Hatırlayıp bizi düşündüğün için o kadar mutlu oldumki inan iyileşmiş kadar oldum. 💖

Güncel kısmı şuan için sadece tüm gün haber kanallarını takip etmem gibi bir şey.
İnstada guncelhocam gibi sayfalar var tavsiye ederim ben onlardan mesela günde 10 güncel bilgi deftere yazıyorum. Tabi yazıyordum desem daha doğru olur en son 70 tane filan olmuştu öyle duruyor bebenin yüzünden..
Dediğin gibi kendime güvenmediğim konulara iki gün yazdım fakat bir güne çok ders sokmam biraz sıkıntı oldu.
O yüzden dedim uzarsa, sarkarsa sıkma canını doğaldır. 18 günde değil 1 ayda bitsin ne olacak sonra ver gazı ver gazı denemelerle
Oğlum hala hasta iyileşemedi. Kortizon tedavisi görüyor şuan bakalım inşallah iyileşicek. Ben gene farklı bir antibiyotik artık nereye kadar antibiyotik içiceksem bende bilmiyorum.
Buna çok üzüldüm. İnşallah ikinizde iyileşirsiniz.Evet hem pisicik için hemde senin için böyle ilaçları sürekli kullanman hiç iyi değil haklısın.Bir yerden sonra bağışıklık yapabiliyor. Ne desem bilemedim ki ilaçları kullanmasan bir dert kullansan bir dert afedersin iki ucun b*klu değnek. Sen genede doktora gitmeyi asla ihmal etme anlaşılan her ikiniz içinde aman zamana bırakayım geçsin türünde rahatsızlıklar değil bunlar. Çok geçmiş olsun tekrardan.
Hatırlayıp bizi düşündüğün için o kadar mutlu oldumki inan iyileşmiş kadar oldum. 💖
Hatırlıyorum hatırlıyorum da anında cevap veremeyebiliyorum yada tam aklıma geliyor bebem çığlık atıyor 24 saat kafa beyin bırakmıyor. Yoksa hepinizde aklımdasınız merakta kalıyorum inşallah hastalıklarınız en kısa sürede geçer, sağlığınıza kavuşursunuz her ikinizde. Tekrar geçmiş olsun

halacocuksun halacocuksun bu zamanlar tam alerji için elverişli bir dönem. Zaten çabuk halsizleşen birisin bağışıklığına dikkat et lütfen.:dua:
Evet bendede var o nalet hastalıktan 🤧 vardır illa alerjik sprey, hap türü ilaçların onları aksatmamaya dikkat et. Tabi etsende ucukgenclik ucukgenclik in dediği gibi dönem dönem yokluyor.

Evet bendede var o nalet hastalıktan 🤧 vardır illa alerjik sprey, hap türü ilaçların onları aksatmamaya dikkat et. Tabi etsende ucukgenclik ucukgenclik in dediği gibi dönem dönem yokluyor.
Ben iğnesini vuruluyordum. Alerji iğnesi bilmiyorum ki sizde de bu kadar ileri safha oldu mu kızlar. İlaç, krem falan vermişlerdi o zaman üni yeni başlamıştım işe yaramamıştı. Bazı parfümlerde bile hapşırıyor ağlayacak hale geliyordum. Bazen tansiyon, istiğfar baya baya beni yatalık yapıyordu. Umarım sizlerde bu kadar şiddetli olmuyordur. Çünkü sizin bebişler var. Bende kedicik zavallım sadece WC ve yemek için kalkıyor.

İnstada guncelhocam gibi sayfalar var tavsiye ederim ben onlardan mesela günde 10 güncel bilgi deftere yazıyorum. Tabi yazıyordum desem daha doğru olur en son 70 tane filan olmuştu öyle duruyor bebenin yüzünden..

O yüzden dedim uzarsa, sarkarsa sıkma canını doğaldır. 18 günde değil 1 ayda bitsin ne olacak sonra ver gazı ver gazı denemelerle

Buna çok üzüldüm. İnşallah ikinizde iyileşirsiniz.Evet hem pisicik için hemde senin için böyle ilaçları sürekli kullanman hiç iyi değil haklısın.Bir yerden sonra bağışıklık yapabiliyor. Ne desem bilemedim ki ilaçları kullanmasan bir dert kullansan bir dert afedersin iki ucun b*klu değnek. Sen genede doktora gitmeyi asla ihmal etme anlaşılan her ikiniz içinde aman zamana bırakayım geçsin türünde rahatsızlıklar değil bunlar. Çok geçmiş olsun tekrardan.

Hatırlıyorum hatırlıyorum da anında cevap veremeyebiliyorum yada tam aklıma geliyor bebem çığlık atıyor 24 saat kafa beyin bırakmıyor. Yoksa hepinizde aklımdasınız merakta kalıyorum inşallah hastalıklarınız en kısa sürede geçer, sağlığınıza kavuşursunuz her ikinizde. Tekrar geçmiş olsun
Güncel bilgiler onu takip etmeye çalışayım bende mantıklı geldi.
Zaten listenin başında 30 günlük gy gk dedim. Sonra gaza geldim sanırım. Konuların sayfa sayısına göre süreleri kıstım. :KK70: :KK70:
Hasta olmak beni üzmüyorda. Kedim hasta olunca canım sıkılıyor. Çünkü tam olarak nesi olduğunu söyleyememesi, veterinerlerin doğru teşhis ve tedavi yaptıklarını hissettirmemeleri beni baya yoruyor. Artık allaha yalvarıyorum, ona vereceği hastalığı bana versin diye. En azından ben sorunu söyler iyileşirim diye. Böyle bir zihnim oluştu. Farklı duygulardayım gene.
Çok ama çok sağol canım. 😘

X