Kpss uzaktan eğitim

Uzaktan eğitim mi dershane mi kpssde başarı getirir?

• Uzaktan eğitim

OY: 2 66,7%
  • Dershane

OY: 1 33,3%

• Ankete Katılan
    3
Evet evet saatleri uyuyor ama yani her koşulda uydırmaya çalışıyorsun zaten
Canlı yayın haricinde geçmiş yılların videoları ve aynı zamanda işlediğin konuların videoları ders notları da var ...ve kotası yok istediğin kadar videoları izleme sansın var
Bir kaç yere sorduğumda videoları 20 dega izleme hakkımız var demişlerdi ama bu kurumda sınır yok..reklam yapar gibi oldu sanki ama şu an için herşey normal
2020 için daha var tabii şimdiden sıkma bence kendini ama alan dersleri için ufaktan alıştırmaşar iyi olur bence çünkü hepsi bir anda zor gibi
Ben 2013 ten beri hazirlaniyorum.
Ondan alt yapı var diye çok erken baslamamaya karar verdim.
Ama şimdi Nisan gibi Türkçe matematik başlayıp, onları 45-50 nete sabitlesem, sonra 9 . Ayda hepsine birlikte başlasam mindiye düşünüyorum.

Siz de 2020 yenhazirlaniyorsunuz değil mi ?

Ben 2013 ten beri hazirlaniyorum.
Ondan alt yapı var diye çok erken baslamamaya karar verdim.
Ama şimdi Nisan gibi Türkçe matematik başlayıp, onları 45-50 nete sabitlesem, sonra 9 . Ayda hepsine birlikte başlasam mindiye düşünüyorum.

Siz de 2020 yenhazirlaniyorsunuz değil mi ?
Yok hayır :) 2019 da giriyorum ben sınava son olsun inşallah :)))

KPSS eğitimi için mrc akademi ile uzaktan eğitime kaydoldum. Daha ilk günden sorduğum bir soru yüzünden gördüğüm muamele çok çirkindi üslup sorunları var resmen ve ilgilenmek yerine bünye olarak başlarından savdılar resmen bunun böyle devam edip etmeyeceğimi sorduğum zaman ise kolayca kaydımı sildirebileceğimi söyledir. Soru sorduğum için beni resmen mağdur ettiler kesinlikle tavsiye etmiyorum.

X