Kredi çektim ve dolandırıcılara para kaptırdim borclarımı nasıl ödücem bilmiyorum 😭 evde paketleme işiyle para kazanan var mı yardımcı olur musunuz ?

Bu gaflet anı falan değil ya. Bence artık herkesin kolay kolay dolandırılamaz kıvamda olması lazım ben inanmıyorum hala bu mesajlara kananlara. Ha birine borç verirsin falan öyle kandırılırsın ayrı ama yok telefonla aranıp terör örgütü muhabbetine evde paketleme işine yada banka adı altında gelen değişik mesajlara aldanarak falan kanmak bana gerçekten saçmalık geliyor yani. Heleki kandırılırken kredi çekmek allahım x2 zarar yani bilmiyorum giden gitti ama gerçekten böyle şeylerede kanan insan kalmasın ya nasıl hemen çıkarıp para verebiliyorsunuz.

Ne kdar yollamasi gerekiyodu?

Siz nasıl o kredileri çektiniz? Bankalar bana 15 bin lira bile kredi vermemişlerdi, köpek bankalar ya.

Banada öyle linkler geliyor kim ister 150 bin lira nasıl kandiniz ?

Parayı çekmeyi denemiş mi peki? Çekememiş mi?

Siz nasıl o kredileri çektiniz? Bankalar bana 15 bin lira bile kredi vermemişlerdi, köpek bankalar ya.
Ben de aynı yere takıldım kredi kartı bile zor çıkar normalde 100 bin liralık kredi nasıl verilmiş çalışmayan birine ipotek ile falan desem evi de kira imiş

Ben de aynı yere takıldım kredi kartı bile zor çıkar normalde 100 bin liralık kredi nasıl verilmiş çalışmayan birine ipotek ile falan desem evi de kira imiş

Konuyu açan kişi üstelik çalışmıyor mu? Rezalet bir durum. Benim kaç yıldır kullandığım banka, içerde birikmiş param olduğu halde 10-15 bin liralık kredi başvurumu red etti anında. Son zamanlarda kredi kartı limiti arttırmak bile zor diyorlar.

Bugün aynı mesaj annemde geldi numarada aynı +63 le annem kimsiniz diye yazınca aynı mesaj atıldı engelledi hemen.

Parayı çekmeyi denemiş mi peki? Çekememiş mi?
İste çekmesi için yatırılması gerekiyormus. Falan filan, saçma sapan bir sey
Ne kdar yollamasi gerekiyodu?
150 pound
Telefonu nerden bulmuşlar kiiiiiii
O işin en kolay kısmı. Bir sürü sistemden bir sürü kamu çalışanı, polis, çağrı merkezi yetkilisi falan istediği insanın numarasina ulasabiliyor

Bence en iyisi temizlik isi hem calisma gunlerini saatlerini ayarlayabilirsin hem de sigorta olmadigi icin yetim ayligi kesilmez gunluk 600-700 civari gidiyor bizim burda kadinlar

ay 10 gün içinde 150bin tl kadar nasıl verebildin yuh dolandırılmanın bu kadarı

ne demiş sülün osman ben kısa yoldan para kazanmak isteyenleri dolandırdım diğerlerini değil.
çiftlikçilerde böyleydi.
şu bankacı kadının dolandırdığı futbolcularda.
hiç acımadım fatih terimede o futbolcularada.

Bir de trip atmış 3 saat sonra

Geçmiş olsun .
Paranızı geri alır mısınız alamaz mısınız bilmiyorum .

150 bini nasıl yatırdınız orasını anlamadım.
Çalışıp ödeyeceksiniz yapacak bir şey yok malesef
Sadece yetim aylığı varken bu kadar yüksek limitli kart neden ? Bedavadan para gelir mi ya insanlar hiç mi dusunmuyor. Nasıl kredi çıkıyor anlamıyorum. Konu sahibinin yaptığını çocuğu çekecek. Reva mı bu çocuğa ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…