Kredi kartı borcu

dangerousangel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2019
243
146
Kızlar merhaba bu ay çok harcadım 80 bin lira kart borcum geldi taksitler falan da derken.sizce asgarisini mi ödeyim yoksa 30 gram altınım var onu mu bozdurup ödeyim 15 inde maaşım yatacak 50 bin napsam bilmiyorum asgarisini ödesem birikip birikip yine büyüyor

Şu an altın düşük. yatacak maaşınız 50 binse faturalarınız ve acil harcamalarınızı ayırıp asgari tutarı değilde elinize kalan tüm geri kalan tutarı karta yatırsanız ve üç ay gibi bir süre çok dikkatli harcama yapsanız toparlarsınız gibime geldi ama benden daha iyi bilen arkadaşlar vardır konumuz güncel kalsın diye yazdım

Kızlar merhaba bu ay çok harcadım 80 bin lira kart borcum geldi taksitler falan da derken.sizce asgarisini mi ödeyim yoksa 30 gram altınım var onu mu bozdurup ödeyim 15 inde maaşım yatacak 50 bin napsam bilmiyorum asgarisini ödesem birikip birikip yine büyüyor
Altını bozdurmayin yahu 50000 maaş alıyormussunuz 80 bin TL borç cok rahat 3 ayda kapanir

Eger maasinizdan fazla harciyorsaniz bence kredi karti kullanmayin. Birikimi ancak boyle yapabilirsiniz. Altinlarinizi bozmayin, ve asgarisini kapatin, biraz faiz biner ama yapacak bir sey yok. 3-4 ayda borcunuzu sifirlamaya bakin. Ondan sonra her sey daha kolay olur… kendinize aylik harcama limiti belirleyin yoksa ipin ucu hep kacar. Sevgiler🌸

X