Kredili Sistem Açık Öğretim Ders Çalışma Sayfası

işten neden çıkmıştın peki, özel bi mesele değilse anlatırmısın canım...rahatlarsın hem, hemde bi kaç fikir verir motive ederiz belki...

aynen dediğini yapıyorum valla eskiden iş görüşmesine giderken allahım nolur olsun derdim yalvarırdım bukadar haykırmaya yalvarmaya olmadı derdim zaman geçtikçe nekadar hata yaptığımı anladım.rabbim büyük hakkımda hayırlısı olsun artık.oğlum yanımda sağlıklı çok şükür eşim yanımda ben sağlıklıyım daha neisterim der oldum maddi sıkıntım hariç tabiki şimdi diyorum ki önce yavruma bana eşime sağlık evime huzur işimin hayırlısı olsun.hep rabbime bırakıyorum artık inşallah hakkımda hayırlısını nasip eder.
işten çıkma sebebim ise canım oooooo çok uzun ama kısaca anlatayım devlet hastanesindeydim amirimizin eşi taktı bana ama inan sebebini bilmiyorum kadın devamlı beni bi azarlama aşağılama çabasında ve devamlı yerimi değiştiriyor ama bir bayanın yapmaması gereken işleri yaptırıyor izin isterim vermez bişey derim tersler hep böyle artık işe ağlayarak gidiyordum.bir gün eşimin amcası vefat etti izin istedim çocuğun bile hastalansa sana izin yok dedi salak kadın aaaa bukadarıda fazlaydı ben oranın elemanıyım 6 senelik çömez değilim it gibi çalıştım bumuydu karşılığı yani çocuğum hastalancak sen bana izin vermiycen bide sağlık elemanı bunu diyen düşün bende çıkışımı aldım çektim geldim ama yemin ettim beni hor gördü aşağıladı yaa rabbim büyük karşılarına öyle bi çıkıcamki şok olucaklar bak nasıl gaza geldim yazarken ben işten çıktıktan sonra inatdan aöf ye yazıldım çünkü lise mezunu olarak çok horlandım okuduğum bölümün uzmanlık eğitiminide aldım.sırf dimdik çıkayım karşılarına diye inşallah allahım hayırlı bi şekilde gösterir o günleri.böyle canım aslında okadar uzunki özet geçmeye çalıştım

Kızlar sonuçlar ne zaman açıklanacak bir bilginiz var mı?

canım valla 6 sene iyi sabretmişsin ben asla dayanamazdım ve çıkarken o amirinin eşine iki laf eder giderdim...bazı kompleksli insanlar oluyor böyle hor görüyor tepeden bakıyor...
böyle davranarak egosunu tatmin ediyor, ama oysa asıl aşağılanması gerekenlerin kendileri olduğunu bilmiyorlar...herkes rol icabı saygı duyuyor onlarda kendilerini bişey sanıyor...üzülme canım ordan çıkman hayırlısı olmuş gerçekten...allah bir kapıyı kaparsa mutlaka bir kapıyı açarmış...senin kısmetin de senin için uygun zamanı bekliyordur bilemeyiz...şükürden ayrılma bak ne güzel huzurun yerinde oğlun var..bunlar şükretmek için okadar geçerli bi sebep ki, mesela yıllarca bebek hasretiyle yanıp tutuşan bir bayana sorsan der ki, keşke işim gücüm olmasa da bebeğim olsa....işte burdan ince noktaya ulaş canım....allah hakkında hayırlısını versin....önce sağlık huzur...zenginlik budur...

toplam kaç oldu canım, listeye bakmadım ben..
Canım toplam 5 dersim var ingilizce hariç ünite sayım 38,ben ara sınav ünitelerini de çalışıyorum o yüzden 38, sadece final çalışsam daha az ama vizelerde konu çalışmadım o yüzden malesef en baştan başladım.. 38 ünitenin 8i gitti kaldı 30 ünite, ingilizceyi de genel olarak bi arkadaşım çalıştıracak..
O kitaptan alsak mı ?Napalım bilemedim ya .

-------------

4 ünite bitirdim bugün öğlen .

Valla ben bu sefer sorulara falan güvenmeyeceğim, ilk önce konularımı bitireyim ondan sonra bende o kitaptan almayı düşünüyorum.. Şimdi almıyorum çünkü konu çalışmaktan vazgerim diye..

kızlar saat 5 oldu bende hala tık yok
sizler naptınız...2 ünite çtasına uyanlar varmı acaba ben güya sabah bir akşam da bir ünite bitirip öyle yatacaktım...maşşallah pek güzel bitirdim
akşam yemeğinden sonra elime alıcam kitabı, bir nite garanti bitircem tabi inşallah, ardından hiç ara vermeden 2, üniteye başlıyacam ve bitircem...
biraz kemeri sıkmak lazım kızlar yoksa böyle yaylana yaylana aöf bitmez valla....

kızlar ilk sınavdaki ünitelere de çalışacakmııyız şubat sınavı için ?

kızlar ilk sınavdaki ünitelere de çalışacakmııyız şubat sınavı için ?

evet canım kitapların tamamından sorumluyuz...ara sınavdakilere de çalışacaz...
fakat süre kısıtlı olduğu için ben ara sınavdaki üniteleri tek okuyamayacam, sadece sınava bikaç gün kala ünite sonlarındaki soruları tekrar edip göz atıcam okadar...aksi halde yetişmez...

adacım olmuyor bak böyle kıskanıyoruz yahu :)
ben bir ünite bitirmiştim öylece duruyor valla, sen böyle ard arda bitiriyorsun maşallah diyelim nazar etmeyelim...tembelleştim iyice...

Yazıdğını yeni gördüm canım
Dün 2 konu bitirdim bugünde 2 konu bugün fazla çalışamadım
Arkadaşım geldi öğleden sonra hiç bakamadım derse
Ama bu akşam bir konu bitirmeyi planlıyorum
Vaktim olursa bir konuya daha başlarım
Ama 4 konu olarak şimdilik listeye eklenebilir

Akşam bitirdiğim konularıda yarın eklettiririm...

aynen öyle staj haftada bir gün ama bütün haftamı elimden alıyor raporlar görevler vs.
amaaaa hafta soooonn bitirdim stajımıda
yarın bomba gibi çalışmaya başlıyorum yoksa sürü beni saçımdan izin veriyorum
hatta bu akşamda 1 tane ünite çalışabilirim belki yorgunum ama denicem bakalım
şu sonuçlar bi açıklansaydı çok merak ediyorum ya
inşallah çok düşük puanlar gelmez kimseye

inşallah canım allah yardımcı olsun hepimize...
gözün aydın bakalım stajda bitmiş artık bahanen kalmadı, günde en az 2 ünite bitecek okadar diyorum bitecek :) yolarım saçlarını

hey masallah bende bir ünite bitirdim az önce...bir ünite daha bitircem yatmadan...üniteye baktım baya uzun ama bitircem kafaya koydum inşallah...

Aslında benimde niyetim var yatmadan önce 1 ünite daha bitirmeye ama biraz nette dolaşacağım, sonra kalkar namazımı kılıp yatarım anca olur sabahın 7sinde kalkıyorum... Yoksa gaza gelmişken çalışırdım biraz daha.. Yaa sen konu çalışırken aöf kitablarındaki sorular hariç soru çözüyomusun ? Ben hiç çözmüyorum sadece ünite sonlarındaki soruları çözüyorum, bütün konularım bitsin, ondan sonra sırf soruya odaklanayım diyorum ama doğru mu yapıyorum bilemedim:26:

canım ben çalıştıktan sonra mutlaka ama mutlaka en az 30 civarı soru çözüyorum...sınava yakın çözeyim diyorsun ama ozamana kadar zaten okuduğun çalıştığın bilgiler uçup gidiyor akıldan...soru çözmek akılda kalıyor...mutlaka soru çöz...eğer kitabın yoksa bi soru bankası al...sorular sınavda çıkmıyor falan diyorlar ama sınavdaki soruyla tıpatıp aynı olmasa da benzerleri çıkıyor hafiften değiştirip soruyorlar...mutlaka çöz canım...ben eğer soru çözmezsem konum bittikten sonra, öylesine roman okumuş gibi hissediyorum kendimi...konuyu bitirdikten sonra biri bana ne okudun anlat bakalım dese iki cümle kuramam heralde okadar çabuk unutuluyor...
ama soruları çözdükten sonra hele ki soruların cevapları doğru çıktıkça hem hevese geliyorum hemde daha iyi öğreniyorum...

kızlar konumuzla alakasız olacak ama bilen biri yönlendirsin beni :)
şu yorumların altına yapılan çizelgeler varya, mesela eşimle evleneli şukadar oldu, bebeğim doğalı şukadar oldu diye :) onu nerden yapıyoruz biri anlatsın bana ya çok hoşuma gitti :)

O zaman yarın bi soru bankası almak olacak işim.. Canım sağolasın.. Bende diyorum bazen aklımdan uçtumu diye ama soruyuda araya sıkıştırırsam derslerden komple sıkılacakmışım gibi geliyo.. Çünkü şimdiki hedefim sadece ünitelerimi bitirmek.. Hesaplamalarıma göre günde en az 2 ünite çalışırsam sınava bi hafta kala ünitelerim bitiyo.. Bende şöyle düşündüm ünitelerim bitsin son kalan günlerde full soru çözerim demiştim ama araya dereye sorularıda sıkıştırmam gerekiyo sanırım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…