Makarnalar Kremalı Mantarlı Makarna - Yörükoğlu Krema Sponsorluğunda

alimiyon

erteleme, pes etme, vazgeçme, hareket geç!
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2015
3.791
14.563
huhuuben bugün çok maharetliyim bu ikinci tarifim yatıp yatıp son dakika iki yarışmaya birden katılırım
neyse efenim geleyim tarifime. yiyen bin yemeyen bir pişman denilecek türden bir lezzet olur kendileri

malzemeler
4/3 paket makarna (şekli size kalmış)
400 gr mantar
2 diş sarımsak
1 yemek kaşığı tereyağ
200 ml (1 paket) krema
tuz, karabiber

öncelikle mantarları yıkayalım (mantar yıkanmaz ama benim yıkamadan yemek içime sinmiyor)
suyu süzülüp kuruyunca istediğiniz şekilde doğrayabilirsiniz (ben jülyen tercih ettim).
ardından makarnayı kaynayan suda 8-10 dk haşlayıp süzelim.
aynı tencerede 1 yemek kaşığı tereyağ ile mantarı yüksek ateşte soteleyelim. mantar suyunu salıp çekince sarımsakları ezip 2 dk kadar kavurduktan sonra krema, tuz ve karabiber ekleyip 3-4 dk kadar pişirip makarna ile buluşturalım.

Ellerine sağlık canım.Mantarı severim,hiç makarnada denemedim ama muhakkak güzel olmuştur bir arada.Sunum ,çekim her zamanki gibi süper.Başarılar dilerim canım.

Ellerine emeğine sağlık canım Yarışmada bol şans diliyorum
Yine sunum ve resimler yıkılıyor
Ben her zaman yıkıyorum da madalya alamıyorum
Ellerine sağlık canım.Mantarı severim,hiç makarnada denemedim ama muhakkak güzel olmuştur bir arada.Sunum ,çekim her zamanki gibi süper.Başarılar dilerim canım.
Sunumu senden öğrendik reyiz
Mantarlı efsane oluyor şiddetle denemeni tavsiye ederim

Ellerine sağlık yarışmada başarılar diliyorum.

Ellerine sağlık
teşekkür ederim kii
Ellerine sağlık yarışmada başarılar diliyorum.
teşekkürler
Ellerine sağlık tatlım ay o ne öyle görseller
teşekkür ederim beğenmene sevindim^^
Ellerine sağlık Yarışmada bol şanslar dilerim
teşekkür ederim
Çok güzel görünüyor canım Ellerine sağlık, başarılar dilerim❤
teşekkür ederim vuslat ablam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…