Kreş mi bakıcı mi?

FightForVictory

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2015
799
566
Merhaba hanımlar. Bebeğim 19 aylık. Ben kpss sınavına hazırlanıyorum. Kesinlikle kazanmak istiyorum. Bebekle birlikte tam istediğim gibi calsiamadigim için bebeğim için ya bakıcı ya da kreş dusunuyurum. Sizce hangisi olmalı?

Fiyat konusunda da hiç bilgim yok. Kreş mi pahali bakıcı mi? Beni bilgilendirirseniz sevinirim. Yardımcı olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.

yasadıgın ile göre degişir. bakıcı daha mantıklı 3 yas altı için diğer türlü cok hastalık oluyor diyorlar kreste

yasadıgın ile göre degişir. bakıcı daha mantıklı 3 yas altı için diğer türlü cok hastalık oluyor diyorlar kreste
Nette arastirirken evet senin söylediğin gibi kreste bebeklerin daha çok hastalandigini okumuştum. Ama bakici ve annenin de kresteki egitim kadar egitim veremeyecegini, orada bebegin kendi yasitlari ile daha cok iletisim kurdugu icin gelisimi icin kresin cok daha iyi olacagini da okudum. Bir cok kisinin 2 yas ya da 3 yas alti icin bakicinin daha mantikli oldugunu da okudum. Ve butun arastirmalardan sonra konuyu acmaya karar verdim. Cunku zor karar verilmesi gereken bir konu. Bebeğini krese ve bakıcıya veren annelerin fikirleri bana yardımcı olabilir diye dusunmekteyim.

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim size..Allah razı olsun.

Teşekkür ediyorum size. Nette arastirirken evet senin söylediğin gibi kreste bebeklerin daha çok hastalandigini okumuştum. Ama bakici ve annenin de kresteki egitim kadar egitim veremeyecegini, orada bebegin kendi yasitlari ile daha cok iletisim kurdugu icin gelisimi icin kresin cok daha iyi olacagini da okudum. Bor cok kisinin 2 yas ya da 3 yas alti icin bakicinin daha mantikli oldugunu da okudum. Ve butun arastirmalardan sonra konuyu acmaya karar verdim. Cunku zor karar verilmesi gereken bir konu.

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim size..Allah razı olsun.
rica ederim

X