Kronik idrar yolu enfeksiyonuna ne iyi gelir lütfen yardım!!!!

meltemm1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2024
50
7
27
Kızlar merhaba. Yıllardır geçmeyen idrar yolu enfeksiyonuna sahibim. Kullanmadığım antibiyotik kalmadı hatta o kadar cok kullandım ki mantar oldum🙂↕️ ama geçmiyor.. hastanede bile yattım geçip sürekli yeniliyor.. Lütfen bana yardımcı olun ne yapmam lazım

Kızlar merhaba. Yıllardır geçmeyen idrar yolu enfeksiyonuna sahibim. Kullanmadığım antibiyotik kalmadı hatta o kadar cok kullandım ki mantar oldum🙂↕️ ama geçmiyor.. hastanede bile yattım geçip sürekli yeniliyor.. Lütfen bana yardımcı olun ne yapmam lazım
Bende de olmuştu. Doktorum iç çamaşırımı ütüleyip giymemi ve tuvalet sonrası temizliği arkadan öne değil de önden arkaya doğru yapmamı söylemişti. Belki faydası olur size de. Maydanoz suyu da duymuştum ama denemedim. Geçmiş olsun.

Bende de olmuştu. Doktorum iç çamaşırımı ütüleyip giymemi ve tuvalet sonrası temizliği arkadan öne değil de önden arkaya doğru yapmamı söylemişti. Belki faydası olur size de. Maydanoz suyu da duymuştum ama denemedim. Geçmiş olsun.
Tesekkür ederim

Merhabalar nioli yağını iç çamaşıra bir damla damlatarak kullanılmasını öneriyorlar bu durumda. Bir de turna yemişini öneriyorlar o da hap şekilde. Ben de hep önerileri okurken bilgi sahibi oldum kullanmadım bilmiyorum açıkçası ama aklında olsun diye yazayım dedim 🌸🌸

Eklentiler

• IMG_4518.png
    IMG_4518.png
    348,9 KB · Görüntüleme: 12
Merhabalar nioli yağını iç çamaşıra bir damla damlatarak kullanılmasını öneriyorlar bu durumda. Bir de turna yemişini öneriyorlar o da hap şekilde. Ben de hep önerileri okurken bilgi sahibi oldum kullanmadım bilmiyorum açıkçası ama aklında olsun diye yazayım dedim 🌸🌸
Teşekkür ederiiim🌼

Merhabalar aynı dertten muzdaribim fitil kullandım ateşlenip hastanelik de oldum temizliği önden arkaya doğru yapın evinizden başka tuvalete gitmeyin

Böbreklerine baktırdın mı bende var enfeksiyon, nefroloji bölümü beni enfeksiyon bölümüne sevk etmişti. İlaç verdi. Ama dedi ki böbrekteki taş enfeksiyonu tekrarlar onu kırdırmamı önerdi. Sende böbreklere bi baktır

Doğru bir şekilde temizlenme, düzenli pamuklu iç çamaşırı değişimi, bol bol su içme, cranberry (turna yemişi) tüketme.

Son düzenleme:
Bol suu.. en önemlisi olabilir .
Aktif cinsel hayatınız varsa cinsellikten hemen sonra idrara çıkmak (idrar yoluna ilişki sırasında değen mikroorganizmaları atmış oluyorsunuz)
Bir de kızılcık meyvesi.

X