Gelin Makyajı Kryloan gelin makyajı

morphine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2011
352
21
Izmirdeki kryloan mağazasına gidip bilgi aldım. 350 tl dediler gelin makyajı için. Sizce fiyat iyi mi? Öncesinde yarım yüze provada yapıyorlarmış.
Normal özel gün için makyaj fiyatı ise 100 kusurdu, yani o makyajda gece boyunca kalmayacak mi? Sırf gelin yaptırıyor diye mi sizce bu fark?
Daha önce kryloan da makyaj yaptırmış olanlar yazabilir mi? siz ne düşünüyorsunuz?
Ben bazı şeylerin sırf evleniyoruz diye ederinden fazla ücretlere satıldığını düşünüyorum ve cidden artık salak yerine konulmak canımı sıktı.
Zaten bir sürü masrafı oluyor evlenen çiftlerin her gittiğiniz yerde daha ne kadar üstüne para koparabiliriz diye düşünüyorlar.
Makyajımı kendim yapmayı da istiyorum aslında ama porselen makyaj yaptirirsam daha güzel durur fotoğraflarda diyorlar. Gerçi yakından da canavar gibi durmak istemiyorum. Çok karışık kafam, siz ne yapmaya karar verdiniz kızlar?

Ya evet gelin oldugunuz icin bu kadar soyluyorlar. Bence gelinliginizi goturmeyin. Gelin oldugunuzu da soylemeyin. Sacinizi ve makyajinizi yaptirin. Eve gidip gelinliginizi giyin. Duvaginizi da yaparisniz zaten.. Boylece daha uyguna gelir..

Makyaj konusunda sanırım dediğiniz gibi yapacağım. Çok teşekkürler.
Başka kimse yok mu? Kızlar siz ne düşünüyorsunuz, ne yapacaksınız?

merhaba, ben ürünlerimi (fondoten ve aydınlatıcı) kryolandan alıp gelin makyajımı kendim yapmıştım. içerisinde gelin adı geçen herşey diğerlerinden daha pahalı. düğün günümde de ablam macden makyaj yaptırmıştı. ama aten sadeliği sevidği için abiye makyajı dememişti. normal günlük maykaj yapırmıştı. haliyle daha uygun bir fiyat.

eğer yeteneğinize güveniyorsanız bence ürünleri alıp kendiniz yapın. bir kereliğine 350 lira verip sadece bir makyaj yaptırcağınıza aynı parayı ürünlere verin verin ve uzun bir süre kullanın.

Belki ama günlük makyajda daha alalade bişeyler yaparlarsa nolucak? Uçabilir, dağılabilir falan, gelin diyince herşeyi arttırıyorlar evet ama bazen de daha belki kalıcı yapıyorlardır. Ben riske atmazdım ya =/

X