Saç Uzatma Yöntemleri Kuaför mağduru!!!

bbstyle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2016
104
54
27
Merhaba kızlar. Saçlarım 2015 yılında yanmıstı maalesef ve ben gene burda saç uzatmak için konular acmıstım. Saçlarımı sıfırdan uzattım denilebilir çünkı maalesef dipten yanmıstı ve ben uzadıkca kestirmek onlardan kurtulmak zorundaydım. Neyseki saclarım yanıklardan kurtuldu ve ben sırtımın ortasına kadar uzattıgım sacları uçlarından aldırıp kırıklardan kurtarmak icin kuaföre gittim. Tabiki kabus oldu... başka ne beklenebilirdi ki elimle gösterip 3 cm den fazla gitmesin dememe ragmen kuaför her makasta egri kesti ve o egrilikleri düzelticem derken omzuma kadar cıktı saclarım. İsın kötüsü hala yamukluklar var. Burada yeniden saç uzatmaya devam edicem. Şu an dax kullanıyorum. Her ay resim atmaya devam edicem umarım eski haline hatta daha uzun hallere getirebilirim. Maalesef inatcı ve zor uzayan saclarım var. İnsallah belime gelen saclarım olur. İlk fotoğraf kuaföre gitmeden 4 5 ay öncesi yani o fotograftan bile uzundu saclarım ikincisi ise bugün cekildi.Eki Görüntüle 2278597 Eki Görüntüle 2278597 Eki Görüntüle 2278597

Son düzenleme:
İns uzatabolirsin canım. Burda hepimiz aynı konudan muzdaribiz. Bende Eylül'de saçlarımı omzunda kestrdm çok zor uzuyor. 7 ay da zorla gosgusum üstüne getrirebldm. Uçları inceldi hafiften duzelttryim diye gittim. 7 ay önceki boyutuna geldi. Bütün moralim çöktü resmen. Bakımları bile birktm hevesm kaçtı. Ama son bı kaç gündür turp suyunu deniyorum bende. Uzatr mi bilmiyorum ama yumuşacık oluyor

İns uzatabolirsin canım. Burda hepimiz aynı konudan muzdaribiz. Bende Eylül'de saçlarımı omzunda kestrdm çok zor uzuyor. 7 ay da zorla gosgusum üstüne getrirebldm. Uçları inceldi hafiften duzelttryim diye gittim. 7 ay önceki boyutuna geldi. Bütün moralim çöktü resmen. Bakımları bile birktm hevesm kaçtı. Ama son bı kaç gündür turp suyunu deniyorum bende. Uzatr mi bilmiyorum ama yumuşacık oluyor
Benimde bu ikinci canım gecen senede böyle oldu ama en azından bhndan 4 5 cm uzundu kuaförlere göre 4 5 cm.az ama bizim icin 4 5 ay demek

X