Saç Rengi ve Saç Boyama Kuaförden muzdarip...

baharrr34

Aynı bedende en güzel yolculuk💞
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
2.658
8.198
31
Kizlar acil yardiminiza ihtiyacim var. Sacimi 6 ay once koyu kahveye boyatmistim ilk kez ve guzel olmustu. beyazlar gelince gene boyatayim dedim ayni kuafore gittim. koyu kahve gene boyandi ama simsiyah oldu sacim. ana rengim bu kdr koyu siyah degildi. moralim cok bozuk. kuaforede bisi diyemedim sinirden. size sorum bu ikinci sac boyatisim. bu sac acici olmadan eski haline diner mi 5 6 7 ay ne kdr olursa beklerim onemli degil. yeterki acici uygulanmadan kahve tonlarini tekrar deneyebilir miyim acaba? cevaplariniz icin simdiden tesekkurler👋😚

ya insallah dediginiz gibi olur. bu actirma.olaylarina hic girmek istemiyordum vallahi

Kizlar acil yardiminiza ihtiyacim var. Sacimi 6 ay once koyu kahveye boyatmistim ilk kez ve guzel olmustu. beyazlar gelince gene boyatayim dedim ayni kuafore gittim. koyu kahve gene boyandi ama simsiyah oldu sacim. ana rengim bu kdr koyu siyah degildi. moralim cok bozuk. kuaforede bisi diyemedim sinirden. size sorum bu ikinci sac boyatisim. bu sac acici olmadan eski haline diner mi 5 6 7 ay ne kdr olursa beklerim onemli degil. yeterki acici uygulanmadan kahve tonlarini tekrar deneyebilir miyim acaba? cevaplariniz icin simdiden tesekkurler👋😚
Yıkadıkça renk açılır fakat beyazınız çoksa bu sefer beyazlarınız ortaya çıkar. Kuaförünüz sorunu çözmeli.

Yıkadıkça renk açılır fakat beyazınız çoksa bu sefer beyazlarınız ortaya çıkar. Kuaförünüz sorunu çözmeli.
tek tuk beyazim var bu ikinci boyatisimdi zaten dipten kendi rengim gelmisti ilk boyamam
Akıyor, ben de koyu kahveye boyatıyorum siyah gibi tutuyor; sonra akıyor. Doğal bir kahve oluyor.
palette koyu kahveydi güya bildigin siyah tuttu insallah dediginiz gibi akar😔

Beyazlar kapansin diye belirtince biraz daha koyu yapiyorlar genelde.Aslinda o an soyleseydiniz iyi bir kuaforse yikama aninda birşey sürüyorlar istediginiz tona getiriyorlar.Benim kuaförüm yikama esnasinda hep sorar tonunu koyu veya acik bulduysam yikama aninda mudahale eder.Hic merak edip sormamistim ne kullandığını.Keske memnun kalmadığınızi belirtseysiniz..Bir iki yıkamaya alisir diyen bir kuaforse zaten uzak durun derim ama isinin ehli kuaforler istediginiz tona getirebiliyor

Hazır yeri gelmişken aramızda kuaför arkadaşlar var mı? Birşey soracağım da. Mesela neden istenenle sonuç birbirini ancak %10 tutuyor?

X