Küçük Düşün Büyük Olsun!

Kuponu kopyala hemen cark cikinca, alirken kupon yeri var oraya yapistiriyorsun alım yaparken
Birde instada lcw kupon sayfasi var takibe al indirimi kullanmayanlar orada paylasiyor
Bir de en yakın magzadan alırsan kargonu kargo ödemiyorsun
bayağ bilgisizmişim
çok tşke derim lelim

Selam kızlar,
Sabah kalktım uyuyordu,uyandırdım jimnastiğe gidiyormusun dedim hooop kalktı hemen. Normalde hayatta o kalkış yoktur :)
Hazırlanıp çıktık.
Çocuklar jimnastikteyken yürüyüş yaptım sonra arkadaşla oturduk.
Sonra çıktılar parkta oynadılar biraz.
Simit meuve suyu aldım. Masalarda yediler. Tabi evden salatalık domates kırmızı biber ve havuç da koymuştum. Kuruyemişi de vardı arabada. Kahvaltı yaptılar.
Sonra okula bıraktım geldim.Filtre kahve yaptım. Kurabiye falan kahveyle götürdüm 😅 dinlendim ya. Valla yoruldum. Yarın eşime diyeceğim babası sen götür jimnastiğe diye.
Bugün arkadaş çocukları tiyatroya götürelim dedi. Hiç gidesim gelmedi.
Okula gitsin dedim.
Biraz sonra girişip karnıyarık yaparım.
Koci de diyor yapma yemek çayla birşryler yeriz. İçim kurudu valla. Dün de yemek yemedik.Bugün yaparım hızlıca pratik. Zaten saat 5 te almaya çıkarım.
Şu arabayla heryere gidip alışveriş yapamıyorum o can sıkıcı.
O market senin bu market benim gezmek güzel oluyordu😂

Selam kızlar bugün doktor kontrolüm vardı.
Bebeğin boynuna kordon dolanmış 😭
Bol su içeceksin yatacaksın dinleneceksin dedi doktor
Su içince cocuk kordondan kurtuluyormus.Suyum sınırdaymış normalde 36. Haftada azalirmis.
Kordon kalırsa sezeryan olurmusum artık izne ayrıldım hedefim 37.haftaya kadar çalışmaktı 33.hafta itibariyle izne çıkmış oluyorum.İnşallah kordondan kurtulur bebeğim dua edin bize 🙏 4 mayıs da kontrolüm var.

Selam kızlar bugün doktor kontrolüm vardı.
Bebeğin boynuna kordon dolanmış 😭
Bol su içeceksin yatacaksın dinleneceksin dedi doktor
Su içince cocuk kordondan kurtuluyormus.Suyum sınırdaymış normalde 36. Haftada azalirmis.
Kordon kalırsa sezeryan olurmusum artık izne ayrıldım hedefim 37.haftaya kadar çalışmaktı 33.hafta itibariyle izne çıkmış oluyorum.İnşallah kordondan kurtulur bebeğim dua edin bize 🙏 4 mayıs da kontrolüm var.
canım inşallah bol su ile kurtulursunuz
acil şifalar dilerim

Selam kızlar,
Sabah kalktım uyuyordu,uyandırdım jimnastiğe gidiyormusun dedim hooop kalktı hemen. Normalde hayatta o kalkış yoktur :)
Hazırlanıp çıktık.
Çocuklar jimnastikteyken yürüyüş yaptım sonra arkadaşla oturduk.
Sonra çıktılar parkta oynadılar biraz.
Simit meuve suyu aldım. Masalarda yediler. Tabi evden salatalık domates kırmızı biber ve havuç da koymuştum. Kuruyemişi de vardı arabada. Kahvaltı yaptılar.
Sonra okula bıraktım geldim.Filtre kahve yaptım. Kurabiye falan kahveyle götürdüm 😅 dinlendim ya. Valla yoruldum. Yarın eşime diyeceğim babası sen götür jimnastiğe diye.
Bugün arkadaş çocukları tiyatroya götürelim dedi. Hiç gidesim gelmedi.
Okula gitsin dedim.
Biraz sonra girişip karnıyarık yaparım.
Koci de diyor yapma yemek çayla birşryler yeriz. İçim kurudu valla. Dün de yemek yemedik.Bugün yaparım hızlıca pratik. Zaten saat 5 te almaya çıkarım.
Şu arabayla heryere gidip alışveriş yapamıyorum o can sıkıcı.
O market senin bu market benim gezmek güzel oluyordu😂
alışınca rahat gezersin
birde benzin alırsın :))

X