Küçük Elif Atatürk öldü diye ağlıyor..(Video)

Çok güzeldi ellerinize sağlık,gözlerim dolarak izledim..Atatürk sevgisi ile yetiştirilmiş bir Türk çocuğu,gerçekten hem duygulandım hem gurur duydum..

bende izledim az önce haberlerde çok tatlı bi çocuk konuşmasına bittim.maşallah

Bende izlemiştim, gerçekten çok etkilendim.. Keşke herkesin içinde o çocuk kadar saf ve temiz Atatürk sevgisi olabilseydi.. Ailesini de kutluyorum böyle duyarlı bir evlat yetiştirdikleri için..

nasıl da ağlamış öyle gözyaşları süzülmüş.. atatürk için bu kücük yaşında nasılda duygulamıs ağlanmıs.....ailesine ve öğretmenine türk genci olarak teşekkürler..............

Bende bu videoyu ilk defa Beyazın programında izleyenlerdenim.
İnanılmaz tüylerim diken diken oldu ve gözlerim doldu.
İşte biz Türk milleti evlatlarımızı nasıl bir aşk ile yetiştiriyoruz en güzel ıspatıdır bu video.
Atatürk ölmedi kalbimizde yaşıyor.

bende ilk beyaz da izledim gerçekten tüylerim diken diken oldu izlerkenn,
annesi babası çok iyi yetiştirmiş...küçük bir masumun içindeki atartürk sevgisi...

bende bu sabah izledim bi haber sitesinden
inanin oturdum bende agladim...
ne kadar güzel yetistirmisler,massallah...

bende haberlerde izledim dün akşam öncelikle öğretmeni ve ailesi çok güzel yetiştirmiş bravo onlara alkışlıyorum Atatürk asla ölmicek kalbimizde herzman yaşıcanın göstergelerinden sadece biri bence bu

İlk defa dün izledim, bir yandan gülerken bir yandan da ağladım..
Çok gururlandım, çok duygulandım.. Karmakarışık oldum..
Bu hepimize örnek olmalı, çocuklarımızı Atatürk sevgisiyle yetiştirmeliyiz.
Anne, baba ve öğretmeninin ellerinden öpüyor ve takdir ediyorum...

bana biraz kurğu gibi geldi doğrusu aileler çocukları kullanıyor ğibi yoksa b.u yaştaki bir çocuk anne ve babasını kaybetse bile farkında olmuyorlar .buğün canlı yayın yaptılar çocuk habire çukulata yedi durdu

bana biraz kurğu gibi geldi doğrusu aileler çocukları kullanıyor ğibi yoksa b.u yaştaki bir çocuk anne ve babasını kaybetse bile farkında olmuyorlar .buğün canlı yayın yaptılar çocuk habire çukulata yedi durdu

o eskidendi.şimdiki çocuklar cin gibi.herşeyin farkındalar.
"sevemeyiz,öldü" derken ne kadar içten söylüyordu.öğretilmiş olsa öyle olmazdı.

o eskidendi.şimdiki çocuklar cin gibi.herşeyin farkındalar.
"sevemeyiz,öldü" derken ne kadar içten söylüyordu.öğretilmiş olsa öyle olmazdı.

Katılıyorum canım... Şimdiki çocuklar çok zeki çok hazır cevaplar ve çevrelerinde olup bitenleri müthiş takip ediyorlar. Herşeyden haberdarlar tabii öğretildiği ve gösterildiği kadarıyla.

İzlerken hem kıyamadım hem üzüldüm hem sevindim. Karmakarışık oldum yaa...Şeniz

Maşşallah çok şeker Allah onu önce anne babasına sonrada bu cumhuriyete bağışlasın ...:nazar: :nazar: :nazar:

o küçücük kalbinde ne büyük bir sızı hissettiki böyle içten böyle güzel ağladı ,hem gülümseyerek hem gözlerim dolarak hem gururlanarak izledim benide karmakarışık bir ruh haline sürükledi veleta.s

X