Küçük Elif Atatürk öldü diye ağlıyor..(Video)

star haberde izledim cumartesi aksamı
ailecek öyle kilitlendik kaldık
alıp böyle sarilip gözlerinden opesim içime katasım geldi Elifcigi...
hele o "Atatürk ölmüş" diyişi yok mu...
insanın içine işliyor resmen

onu yetiştiren ana babayı ve tabii öğretmeni ellerinden opuyorum...
Rabbim bizlere de böyle evlatlar nasip etsin :içelim:

Annesini,babasını ve öğretmenini tüm içtenliğimle kutluyorum .Bu yaşta bir çocuğa Atatürk sevgisini çok güzel aşılamışlar .

maşallah nazar değmesin Elife,
tekrar tekrar izledim, Atatürk'e sevgisinin büyüklüğünü o kadar içten hissettiriyor ki çevremde Atatürk'ün değerini bilmeyen yetişkinlere lanet ettim, Elif'e saygı duydum.Yetiştirenlere, emeği geçenlere sonsuz teşekkür.

bana biraz kurğu gibi geldi doğrusu aileler çocukları kullanıyor ğibi yoksa b.u yaştaki bir çocuk anne ve babasını kaybetse bile farkında olmuyorlar .buğün canlı yayın yaptılar çocuk habire çukulata yedi durdu

benceo yaştaki bi çocuk bu kadar iyi rol yapamaz.bu kadar içten ağlayamazyasakkelime

Yazık daha öncede izlemştim.Çok tatlı bir çocuk.Ne kadar güzel ağlıyor öyle!.......

bende cok etkılendım bu videodan okadar içten okadar samimiki benim bile içim sızladı

Dünyada hiçbir liderin kaybı böyle 3 yaşındaki çocuk yürekleri burkacak kadar acıtmadı.
Kimbilir kaç Elif var Atatürk'ün kim olduğu bilincine vardığında onun buruk kaybını yüreklerinde sanki yeni kaybetmiş gibi hisseden...
Canım benim ya çok tatlı Allah esirgesin Elifciği.....

yaa bıcır bıcır konuşmasına bayıldım yüreği ne kadar büyük oysa...
benimde gözlerim doldu acayip gururlandım ve bu ülkenin onun gözleriden akan yaşlarla güvence altında olduğunu gördüm...
bu küçük kızın, Atatürk düşmanı olup sırf göstermelik politikayla seviyormuş gibi davranan tüm malum kişilere ibret olmasını dilerim...ama ağaç yaşken eğiliyor malesef,herkes kendi soyunun terbiyesi ve onuruyla besleniyor....:kızgın:

ya bende bayıldım ve ağlarken sinirleniyo ya hani annesne dönüp bir anda hayııy sevemeyiz öldüü:) o haline de bittimm..yerim onu ben ,Atatürk'ümüzün evlatları onu asla unutmayacak

X