Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük ve fos

baloncuk13

şişko patates
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2013
1.497
636
Kızlar merhaba :21:
Sorun göğüslerim. Evlenmeden önce sadece küçük olan göğüslerim şimdi iki çocuk emzirme macerasından sonra hem küçük hem fos oldular. Yani eskiden en azından tabiri caizse küçük ve diri olan göğüslerim şimdi sanki boş deri gibi kaldılar :oops: geçen gün kaynanam evlenmeden önce göğüslerinin küçücük olduğunu çocuklardan sonra bu hale geldiğini söyledi ki kocaman göğüsleri var. Bunu birçok kişiden duydum emzirmeden sonra göğüsler büyüyor diye bende niye böyle oldu bi fikri olan varmı. Sizde durumlar nasıl çok fazla takmaya başladım. Bıçak altına yatma dışında bi çözümü varmı bi yol gösterin

Bende emzirmedigim halde 5yil evliyim goguslerim sanki sarkik az psikolojimi bozar gibi halam kuzenim buzla masaj yap der bide soguk su tutcakmissin elinle masaj yap spor yapip gelistir.

Vallahi canim sadece küçük ve fos olsa yine iyi.
Benim ikinci çocuk.

Biri yerde biri gökte sevgili memelerim.Asimetrik.
Birinden daha cok beslendi cunku ikinci çocuğum. Emziriyorum da hala.

Ne bileyim hic düzelecek diye de ummuyorum.
Öyle bir kabullenmislik öyle bir boşvermişlik, adam sendecilik.

Biraz uyusam kendime gelcem de uyuyamiyorum:anne:...

Vallahi canim sadece küçük ve fos olsa yine iyi.
Benim ikinci çocuk.

Biri yerde biri gökte sevgili memelerim.Asimetrik.
Birinden daha cok beslendi cunku ikinci çocuğum. Emziriyorum da hala.

Ne bileyim hic düzelecek diye de ummuyorum.
Öyle bir kabullenmislik öyle bir boşvermişlik, adam sendecilik.

Biraz uyusam kendime gelcem de uyuyamiyorum:anne:...
Benden kötüsü varmış benimki simetrik fos şükür :halay:

Göğüs kası yapacak egzersiz gerekli..plates çemberi en iyisiydi benim denediğim(fosluk için bu öneri:KK66:

Bununla ilgili egzersiz videolari var.3 4 dklik bir egzersiz.Yapanlar işe yaradiğini söylüyor.Bir de onu deneyin isterseniz.

Mekik cekik gogus için mekik ve masaj var soguk su şok edip olu deriyi canlandiriyor ardi dan masaka devam bende uyguluycam canim skkn ya irsi bende kendimde.
Ha bide ırsilik var evet. Annem annannem hep benim gibiler. Sanki ne kadar uğraşsam olmayacak gibi umutsuzum ama deneyecem teşekkr ederim

Benimde biri 80 biri 90 beden olarak yola devam ediyoruz emzirmede devam bakalım sonunda ne olacak

Emzirme bitince oyle ici bos sadece deri kaliyor. Benim de oyle. Buyuk olmasindan iyidir bence.

X