Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük ve fos

Kızlar merhaba :21:
Sorun göğüslerim. Evlenmeden önce sadece küçük olan göğüslerim şimdi iki çocuk emzirme macerasından sonra hem küçük hem fos oldular. Yani eskiden en azından tabiri caizse küçük ve diri olan göğüslerim şimdi sanki boş deri gibi kaldılar :oops: geçen gün kaynanam evlenmeden önce göğüslerinin küçücük olduğunu çocuklardan sonra bu hale geldiğini söyledi ki kocaman göğüsleri var. Bunu birçok kişiden duydum emzirmeden sonra göğüsler büyüyor diye bende niye böyle oldu bi fikri olan varmı. Sizde durumlar nasıl çok fazla takmaya başladım. Bıçak altına yatma dışında bi çözümü varmı bi yol gösterin
Operasyon istemiyorsanız eczanelerde çok iyi markaların göğüs toparlayıcı ve büyütücü kremleri var birde göğüs dikleştirici egzersiz hareketleri var internetten izleyin ve düzenli yapın yalnız kremler de en az 6 ay kullanılmalı

Kızlar merhaba :21:
Sorun göğüslerim. Evlenmeden önce sadece küçük olan göğüslerim şimdi iki çocuk emzirme macerasından sonra hem küçük hem fos oldular. Yani eskiden en azından tabiri caizse küçük ve diri olan göğüslerim şimdi sanki boş deri gibi kaldılar :oops: geçen gün kaynanam evlenmeden önce göğüslerinin küçücük olduğunu çocuklardan sonra bu hale geldiğini söyledi ki kocaman göğüsleri var. Bunu birçok kişiden duydum emzirmeden sonra göğüsler büyüyor diye bende niye böyle oldu bi fikri olan varmı. Sizde durumlar nasıl çok fazla takmaya başladım. Bıçak altına yatma dışında bi çözümü varmı bi yol gösterin
Merhaba.Benim göğüslerimde emzirmeden önce gayet dolgun ve güzeldi.Ailemdeki tüm kadınların memelerinin emzirdikten sonra daha büyük,az sarkık hâl almasından mütevellit hiç kafama takmamıştım.

Ben her iki çocuğumu da 18 ay emzirdim.Aman yarabbi sonuç kâbus.İçi boşalmış,kayısı boyutunda,kalem değil milli eğitim bakanlığını tutacak kıvamda sarkıklardı.Kremler,masajlar,soğuk sular hepsi hikaye.En sonun da yaptırdım.Hayatımda aldığım en doğru kararlardan biri oldu.

Cinsel hayatımıza etkisi inanılmaz fazla oldu.Mutlu mesut yaşıyoruz. :KK31:

Merhaba.Benim göğüslerimde emzirmeden önce gayet dolgun ve güzeldi.Ailemdeki tüm kadınların memelerinin emzirdikten sonra daha büyük,az sarkık hâl almasından mütevellit hiç kafama takmamıştım.

Ben her iki çocuğumu da 18 ay emzirdim.Aman yarabbi sonuç kâbus.İçi boşalmış,kayısı boyutunda,kalem değil milli eğitim bakanlığını tutacak kıvamda sarkıklardı.Kremler,masajlar,soğuk sular hepsi hikaye.En sonun da yaptırdım.Hayatımda aldığım en doğru kararlardan biri oldu.

Aynen bende her ikisini de 18 ay emzirdim ve aynı anlattığınız gibi göğüslerim. Silikon mu taktırdınız ben korkuyorum ya

Vallahi canim sadece küçük ve fos olsa yine iyi.
Benim ikinci çocuk.

Biri yerde biri gökte sevgili memelerim.Asimetrik.
Birinden daha cok beslendi cunku ikinci çocuğum. Emziriyorum da hala.

Ne bileyim hic düzelecek diye de ummuyorum.
Öyle bir kabullenmislik öyle bir boşvermişlik, adam sendecilik.

Biraz uyusam kendime gelcem de uyuyamiyorum:anne:...

ayni dert bendede var aynaya baktikcaa cok kötü oluyorum. yaptirmak istiyorum esim izin vermiyor bu halini gördükce evladimizi emzirdigin günleri hatirlayip mutlu oluyorum diyor.... bahane kesin. kac sene oldu ayni ... doktor sporlada düzelmez dedi

Silikonmu yoksa yanında dikleştirme de var mı? Ben de 2 çocuk 2 şer seneden 4 sene yoğun emzrdim hala emzriyorum daha dogrusu 2 ayı kaldı kesmeye. Ve çok değişti göğüsler

Aynen bende her ikisini de 18 ay emzirdim ve aynı anlattığınız gibi göğüslerim. Silikon mu taktırdınız ben korkuyorum ya
Evet protez ve dikleştirme yaptırdım.Ben de korkuyodum ama böyle de mutlu olmadığım için karartım gözümü.Hiç pişman olmadım.Korkuç bir özgüven eksikliği yapmıştı bende.Az daha zorlasam göbeğime değecekti.Daha çok gencim 35 yaşındayım.Fiziken de çok zayıfım boyum uzun yağ yok.Yani çok çirkin görünüyordu vücudum.Daha fazla dayanamadım ve korkumu yendim.

Silikonmu yoksa yanında dikleştirme de var mı? Ben de 2 çocuk 2 şer seneden 4 sene yoğun emzrdim hala emzriyorum daha dogrusu 2 ayı kaldı kesmeye. Ve çok değişti göğüsler
Protez ve dikleştirme.Emzirme tamamen bitince iyce aynaya bakamaz olmuştum.

Bende varim cok heves ediyorum bingil bingil emisleri olanlara:) ben ikinci cocuktan sonra silikon dusunuyorum baska alternatif yok sanirim

Silikon yaptırın, silikon kadarda camasira konan jel pedlerden alın derim. Emzirmeyı yeni bıraktım, sırf bunun ıcın 5 yasına kadar emzırırdım nerden bileyim 🤭

merhaba arkadaşlar. ben doğum yapmadım ama yinede göğüs sorunu yaşayan birisiyim. gevşek küçük ve sarkmaya meyilli. göğüs konusunda deneyimli birkaç hocamdan tavsiye aldım ve onların dediği programı uyguluyorum şu anda. başlayalı 10 gün olacak. aslında Angela Angela iyi özetlemiş bunu.
ben göğüslerim için hafatada 6 gün 30 dakikalık bir egzersiz programı uyguluyorum. zaten spor salonunda çalıştığım için uygulamamda sorun çıkmıyor. ayrıca kara üzüm çekirdeği kremi kullanıyroum egzersizler öncesi masaj yaparak. bu krem bitince benim hocam bir karışım yapacağını söyledi meme yapım için ama içeriğini söylemedi. onu öğrenip buraya yazarım mutlaka. göğsü ve kanat kaslarını geliştirip doğru kür ve yağ karışımlarını kullanırsanız bence tatmin edici sonuç alınabilir

Benimde ikinci çocuk emiyor sonra ici cekilmis gibi cansiz kaliyorlar ne yapalım kimimizin kaderi bu:KK1:

Bende varim cok heves ediyorum bingil bingil emisleri olanlara:) ben ikinci cocuktan sonra silikon dusunuyorum baska alternatif yok sanirim
silikon çok hızlı bir karar değilmi? bence doğal yöntemlerle bir denemelisin. yani göğüs egzersizleri kremler, kürler vs. eğer sonuç alamazsan ve geçrekten görüntü olarak seni tatmin edecekse silikon düşün. bıçak altına yatıp doğal olmayan bir malzemenin vüutta olması beni korkutur :KK43: umarım göğüslerin için en doğru kararı verirsin canım

Ya millet bazı guzellik salonlarında toparlama dolgunlastirma mevcut benim takip ettiğim vir sayfa var ama şehir olarak cok uzak ama yaptıran varmı daha önce ee maaliyetide baya fazladir :KK43:(

Canim benim de o kadar iri ve guzeldi ki herkesin ilk dikkatini ceken sey goguslerim olurdu ama arka arkaya 2dogumdan sonra hem emzirip hem gunde 4 5 defa saga saga hem kucuk hem de fos oldular boyle bildigin poset gibi bise ya =[ canlari sagolsun kuzularimizin ben 47 kilo oldgm icin sknti olmuyo hani disardan bakinca seninki bariz belli oluyo mu?

X