Kul hakkı

Hatta bir keresinde peynirin yarısını yiyip kalanı getirmiş müşteri sevmedik diye gerı alıp parasını iade etmişler
Peki nerden emin olmuslar musterinin uyaniklik yapmadigindan?
Ürün küflü olur tarihi gecer vs alirlar da tadını begenmedik diye getirip almalarina cok şaşırdım.

Bahsettiğin markette ve onun gibi olan marketlerde hic anlayış felan yok ben markette çalıştım ve oyle bsy olduğunda degistirmek zorunda kusura bakmasın maaşından felan kesilmiyor yalan söylemiş depoya koyuluyor firma gelince iade ediliyor veya marketin merkez yetkililerine bildiriliyor marketin herşeyi kasiyerden kesilseydi vallah maas alamazdı ve evet insanlarla ugrasmak cok zor o yuzden market hayatı bi zaman sonra berbat bi hal alıyor beyin yoruluyor artk

Başka markette poşettwn dusup kirilan bal kavanozumu almislardi. Firmaya ayıplı mal olarak teslim ediyorlar bende calistim markette. Yalan söylemiş bence ugrasmamak icin bayagi ugrastirici bir iş cunku

Peki nerden emin olmuslar musterinin uyaniklik yapmadigindan?
Ürün küflü olur tarihi gecer vs alirlar da tadını begenmedik diye getirip almalarina cok şaşırdım.
Ben ile başlayan yerden bahsediyorum ben de dedım aynısını 10 kere de olsa yapılmak zorunda dedı su anda bölge muduru hatta o tıp yerlerde müşteri ile diyaloğa girmek kesinlikle istenmeyen bir durum

Ben ile başlayan yerden bahsediyorum ben de dedım aynısını 10 kere de olsa yapılmak zorunda dedı su anda bölge muduru hatta o tıp yerlerde müşteri ile diyaloğa girmek kesinlikle istenmeyen bir durum
Alip begenmediginiz cok sey oluyor ama geri götürmeyi hic dusunmedim ya ne yalan soylim:)
Demek degisiyorlar he.
Ama ben yine de goturmem ya kim ugrasacak:)

Kasadan çıkış yapmışsanız ve iade fişi vs. gibi bir şey doldurmamışsanız ürün iade ya da değişim işlemi görmeyeceğinden kasada açık olarak görülecektir ve kızın maaşından kesilecektir maalesef. Burada ne kasiyer ne de siz hatalısınız. Marketin bunu karşılaması gerekir, yoksa ya siz ya da kasiyer mağdur olur. Bu durumda kasiyer mağdur olmuş, siz almaktan vazgeçseniz siz mağdur olacaktınız. Keşke böyle olmasa.

Alip begenmediginiz cok sey oluyor ama geri götürmeyi hic dusunmedim ya ne yalan soylim:)
Demek degisiyorlar he.
Ama ben yine de goturmem ya kim ugrasacak:)
Ben karısık kuruyemiş almıştım içinden bısey cıktı göturdum gösterdim hiç bısey demeden yenisini verdiler kusura bakmayın dediler hatta bizim aldığımız markette gide gele tanıyorlar genelde sorun yasamadım temizlik urunleri vs uygun oluyor kul hakkından reklama kayıyor :confused:

Kasadan çıkış yapmışsanız ve iade fişi vs. gibi bir şey doldurmamışsanız ürün iade ya da değişim işlemi görmeyeceğinden kasada açık olarak görülecektir ve kızın maaşından kesilecektir maalesef. Burada ne kasiyer ne de siz hatalısınız. Marketin bunu karşılaması gerekir, yoksa ya siz ya da kasiyer mağdur olur. Bu durumda kasiyer mağdur olmuş, siz almaktan vazgeçseniz siz mağdur olacaktınız. Keşke böyle olmasa.
Zaten kasiyer bu işlemler için üşenmiş sanırım o yüzden uzamış yoksa hemen degısım fişi doldurup yenisini vermesi gerekiyordu ama hem oruç hem Bı ton insan birde agır iş yormuştur allah kolaylık versin calışanlara

Bahsettiğiniz markette kurallar nasil bilmiyorum ama mesela migrosta alisveris yapmistim ve aldigim sigarayi posete koymayi unutmusum eve gidince farkettim sonra geri donup durumu anlattim hemen kameradan izlediler ben unutunca arkamdaki musteri alip kendi posetine koymus sonra bana yenisini verdiler ozellikle sordum bu sizden kesilmiyor degilmi diye hayir tabiki gun içerisinde calinan,kirilan hersey bizlerden kesilse zaten elimize maas gecmez demislerdi.

X