Piercing, Hızma Kulak delimi,piercing,hızma

MK7

Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2014
29
3
Kızlar kıkırdagımı deldirmek istiyorum. Kulagımda 3 delik var üçüncü delik hafif kıkırdagımsı yapıda. Tam kıkırdak tecrübesi olanları alayım ?:44::44:

Kuzenim deldirmişti. Çok acımış, üstüne yatamamış kulağının bir müddet.
Ama yine de dayandı kullanmaya devam etti.
Sonra bir günlüğüne çıkarmış ve hemen kapanmış kulağı.
Herkeste farklı etkileri vardır.

Merhaba bundan yaklasik 8-9 sene once kikirdagimi deldirdim.ilk bir iki ay degil kulagimin ustune yatmak elimi dahi suremiyodum devamli kanamalar agrilar falan.ama tehlikeli bildigin uzere.ben o devreleri gectim artik :)

samsung'dan Kadınlar kulübü aracılıgıyla gönderilmiştir.

6 7 sene önce deldirmiştim. Valla 2 yıl acısını çektim ama inatla çıkarmadım :KK70: eğer iğneyle değil tabancayla deldirirsen kıkırdağının kırılma riski var. Bu da benimki gibi ömür boyu ağrı yaratıyor. Burnumu iğneyle deldirdim. 2 günde tamamen iyileşmişti.

Benim bir sene bile olmadi deldireli ama hicbir sekilde acı ağrı yok. Tabancayla deldirmistim gumuscude. Bence bakmakla ve bunyeyle alakali tamamen arkadaslar. Hatta gidip ayni yerin biraz ustune ikinciyi de deldirdim. Ayni sekilde 2 haftaya tamamen iyilesti ve 3. Gunden ustune yatabiliyordum kulagimin. Hergun antibiyotikli krem kullanmak ve temizlemek gerekiyor eger kulak diye onemsenmezse kesinlikle enfeksiyon riski cok yuksek olur cunku piercing sinifina giriyor kikirdak doku :)

bende deldirmiştim ama vücudum kabul etmiyor galiba ilk başta hiç acımadı normal zamanda falanda acı yoktu ama iltihap kaptı herkeste olan bişey genelde geçmesi gerekiyor ama benimki geçmedi en sonunda küpeyi çıkarmak zorunda kaldım yinede iltihap geçmeyinde doktor orayı kesti dikiş attı :KK43: kötü bi tecrübe oldu normal küpeyi bile zor takıyorum hemen yara oluyor yinede bidaha deldirmeyi düşünüyorum :KK70: sana önerim eğer deldirceksen parana kıy güzel biyerde deldir 1 sene falan çok iyi bakarsan vücudunda kabul ederse bi sorun yaşamassın

sag kulagimda 4 delik.sol kulagimda 2 delik ve ust taraf kikirdakta 1 delik var.ayrica burnumda da hizma var.hicbirinde sorun yasamadim.kasimi deldirmistim ama delindigi an cikardm acisindan

Kızlar kıkırdagımı deldirmek istiyorum. Kulagımda 3 delik var üçüncü delik hafif kıkırdagımsı yapıda. Tam kıkırdak tecrübesi olanları alayım ?:44::44:
bnm kıkırdak ta iki tane var cnm.drldirmesi zor degil ama kullanması zor yatarken fln

X