Kulak iltihabı :(

Eymenimpinar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2016
515
1.624
Kızlar merhaba bu konunun yeri burası değil biliyorum ama rica etsem biraz burda kalabilir mi çok çaresizim çünkü...
2 buçuk yaşındaki oğlum 5 gündür eridi
Bademcikler şişmiş aynı zamanda orta kulak iltihabı olmuş 2 ayrı doktora gittik antibiyotik tedavisine başlandı ama çok acı çekiyor Yavrucak
Bugün 5. Günümüz ağlamaktan helak oldu .
Artık bende onunla beraber ağlıyorum ateşi yeni düştü. Sürekli 39 larda ateş düşürücü veriyorum.
Acısını azaltmak için deneyimli annelerden öneri bekliyorum.
Varmı başka yapılcak bişey çok canı yanıyo dayanamıyorum...

Canım benim oğlum da daha yeni atlattı kulak iltihabını sadece antibiyotikle geçmiyor kulak damlası da gerekli iltihabi kurutuyor adı siprogut

Kızlar merhaba bu konunun yeri burası değil biliyorum ama rica etsem biraz burda kalabilir mi çok çaresizim çünkü...
2 buçuk yaşındaki oğlum 5 gündür eridi
Bademcikler şişmiş aynı zamanda orta kulak iltihabı olmuş 2 ayrı doktora gittik antibiyotik tedavisine başlandı ama çok acı çekiyor Yavrucak
Bugün 5. Günümüz ağlamaktan helak oldu .
Artık bende onunla beraber ağlıyorum ateşi yeni düştü. Sürekli 39 larda ateş düşürücü veriyorum.
Acısını azaltmak için deneyimli annelerden öneri bekliyorum.
Varmı başka yapılcak bişey çok canı yanıyo dayanamıyorum...
Hastaneye yatırmadılar mı? 39 derece ateşle normalde 48 saat gözlem altına alırlar. Geçmiş olsun çok. Küçük bebek olmasa çok tavsiye verilebilir aslında ama doktorun söyledikleri dışında pek birşey kullanmamanızı tavsiye verebilirim ancak. Kulak işi şakaya gelmez.

Hastaneye yatırmadılar mı? 39 derece ateşle normalde 48 saat gözlem altına alırlar. Geçmiş olsun çok. Küçük bebek olmasa çok tavsiye verilebilir aslında ama doktorun söyledikleri dışında pek birşey kullanmamanızı tavsiye verebilirim ancak. Kulak işi şakaya gelmez.
Acilen gttık oradayken 38 di canım yatırmadılar çok ağrısı var bişeyde yapamıyorum :KK43:

Çok zor bı Ağrı bende bilirim o ağrıyı büyük insan dayanamazken çocuklar nasıl dayansin en kısa zamanda geçer inşallah

Çok zor bı Ağrı bende bilirim o ağrıyı büyük insan dayanamazken çocuklar nasıl dayansin en kısa zamanda geçer inşallah
İnş canım inş nefesi kesiliyor ağlarken canı çok yanıyo sarardı soldu
Bi nefes gibi zaten bebekler Hemen sararıp soluyolar

siprogut bende çok kullandım iltihap için oğlumada vermişlerdi kullan bencede.

Yok canım 2 ayrı doktora götürdüm ve ısrarla sordum ama ikisinde vermedi çok acı çektiğni söyledim yapıcak bişey yok antibiyotiğin etki etmesini beklicez dedi
damla dış kulak içinde veriliyor olabilir tabi tam bilmiyorum akıntı olunca vermişlerdi bana.

X