Saç Kesim Şekilleri Kulak yanındaki saçlar (favori,faul)?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
merhabalar
benim kulağımın yanındaki saç çirkin duruyor
NkQEbQ.jpg

ben bu saçı kulağımın arkasına bile atsam birazcık kalıyor ve saçım dalgalı olduğu için elmacık kemiklerim de belirgin, elmacık kemiklerimin altına doğru kıvrılıyor bu saç ve çirkin duruyor. bundan kurtulmanın çözümü nedir? ağda yapamıyorum çünkü kıl değil saç şeklinde. ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?
bu sorun bende de var

Aynı problem bende de var ve gercekdende yandan bakıldığında yüzüne iğrenç bı görüntü veriyor alsammı almasammı kararsızım az birşey olsa neyse ama zmnla sakal olacak mış gibi çokk kurtulduysan eğer bu dertten nasıl kurtuldunu yazar mısın lütfen veya çözüm bulanlar yazın!!

İgneli epilasyon yada lazer.Benim favorilerim uzundu öyle yaptim
Bende yok , normal saçlar var orada yani ama aklıma bu öneri gelmişti. Ne yaptınız bilmiyorum ama... Merkeze gidince kesip kazırlar , sonra lazer epilasyon... tam lazere uygunsunuz zaten. Beyaz ten ve koyu saçlar

Aynı problem bende de var ve gercekdende yandan bakıldığında yüzüne iğrenç bı görüntü veriyor alsammı almasammı kararsızım az birşey olsa neyse ama zmnla sakal olacak mış gibi çokk kurtulduysan eğer bu dertten nasıl kurtuldunu yazar mısın lütfen veya çözüm bulanlar yazın!!
Lazer epilasyonla kurtuldum benimde oyle boyle degildi asagiya kadardi bildigin saçdı.Lazerimin markasini yazacagim alma firmasinin soprano xl

merhabalar
benim kulağımın yanındaki saç çirkin duruyor
NkQEbQ.jpg

ben bu saçı kulağımın arkasına bile atsam birazcık kalıyor ve saçım dalgalı olduğu için elmacık kemiklerim de belirgin, elmacık kemiklerimin altına doğru kıvrılıyor bu saç ve çirkin duruyor. bundan kurtulmanın çözümü nedir? ağda yapamıyorum çünkü kıl değil saç şeklinde. ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?
Bence hiç itici erkeksi vs durmuyo normal duruyo.

X